تنبل ترین مردم جهان!؟

hadis-fa

عضو جدید
تنبل ترین‌ها بر اساس چهار معیار کسانی که بیشترین کالری را مصرف می‌کنند، بیش از همه تلویزیون و اینترنت می‌بینند و کمتر ورزش می‌کنند...

آمریکایی‌ها، کانادایی‌ها و بلژیکی‌ها لقب تنبل ترین مردم جهان را به خود اختصاص دادند.
تنبل ترین‌ها بر اساس چهار معیار کسانی که بیشترین کالری را مصرف می‌کنند، بیش از همه تلویزیون و اینترنت می‌بینند و کمتر ورزش می‌کنند، انتخاب شده اند.

آمریکایی‌ها از نظر میزان کالری دریافتی و تماشای تلویزیون تنبل ترین مردم جهان هستند. اما از نظر ورزش نکردن و استفاده بی رویه از اینترنت مقام سوم را به دست آوردند.
در این میان، بلژیکی ها به خاطر خوردن بیش از حد نان های شیرینی گوفر و سیب زمینی سرخ شده آغشته به سس مایونز توانستند عنوان سوم را در میان تنبل ترین ملت به دست بیاورند.
بر اساس این گزارش ترکیه و انگلیس مقام چهارم و پنجم را از آن خود کردند.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه خانومهاشون جنبه دارند که بشه شوخی کرد
بر نمیگردند چهارتا بد و بیراه بگند

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم ما اول نبودنمونو مدیون صدا و سیما و *****ینگ و پایین بودن سرعت اینترنتیم
دستشون درد نکنه که به فکر تنبل نبودنمونم هستن
خوبه خانومهاشون جنبه دارند که بشه شوخی کرد
بر نمیگردند چهارتا بد و بیراه بگند

چه ربطی داشت؟؟؟؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم ما اول نبودنمونو مدیون صدا و سیما و *****ینگ و پایین بودن سرعت اینترنتیم

چه ربطی داشت؟؟؟؟

راست میگه بچه ام . چه ربطی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Lina!

عضو جدید
و مسلماً چاق ترین افراد جامعه هم هستن. اما فکر کنم ایران هم داره به این کشورها نزدیک می شه.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا اگه تنبل نبودن ببین به کجاها می رسیدن :d

hadis-fa

عضو جدید

چه ربطی داشت؟؟؟؟
من تاپيك روز آب پاشي به خانمها رو گذاشتم بعد فهميدم تكراري عوضش كردم كه در حين اين كار fire dragon
نظرشو راجب اون تاپيك گفته:redface: