سیستم جامع راهنمای گردشگری

اسیه

عضو جدید
سلام خواستم بپرسم که چه جوری باید یه پایگاه داده مربوط به سیستم جامع راهنمای گردشگری با اس کیو ال سرور 2000درست کنم کلا یه ماه وقت دارم چه منبعی رو بخونم در حد خیلی ابتدایی بلدم مثلا دانشجوی مهندسی نرم افزارم ولی متاسفانه استادمون بدون اینکه یادبده اینو ازمون خواسته.

devil may cry

عضو جدید
سلام خواستم بپرسم که چه جوری باید یه پایگاه داده مربوط به سیستم جامع راهنمای گردشگری با اس کیو ال سرور 2000درست کنم کلا یه ماه وقت دارم چه منبعی رو بخونم در حد خیلی ابتدایی بلدم مثلا دانشجوی مهندسی نرم افزارم ولی متاسفانه استادمون بدون اینکه یادبده اینو ازمون خواسته.

کتاب sql server 20000 ترجمه مانی قاسم نیا همدانی, انتشارات ناقوس
کتاب کاملی هست اگر بتونید پیدا کنید

اسیه

عضو جدید
سلام ببخشید اگه ممکنه یه منبع معرفی کنید که در کوتاهترین زمان بتونم هم بخونمش هم به طور عملی انجامش بدم.بهتر بگم میخوام بدونم برای طراحی یه همچین پایگاه داده ای باید چه فصل هایی از اس کیو ال سرور 2000 رو بخونم لطفا زودتر جواب بدید ممنون میشم

devil may cry

عضو جدید
سلام ببخشید اگه ممکنه یه منبع معرفی کنید که در کوتاهترین زمان بتونم هم بخونمش هم به طور عملی انجامش بدم.بهتر بگم میخوام بدونم برای طراحی یه همچین پایگاه داده ای باید چه فصل هایی از اس کیو ال سرور 2000 رو بخونم لطفا زودتر جواب بدید ممنون میشم

اگر استفاده ازsql2000 اجباری نیست با sql 2005 کار کنید,کار گردن با sql 2005 راحتره و منابع بیشتری موجوده و برای برنامه نویسی .net هم بدردتون میخوره
کار کردن با sql طوری نیست که بشه گفت اگر این چندتا فصل رو بلد باشید میتونید کارتون رو انجام بدبد هرقدر که قابلیتهای sql رو بهتر بشناسید سریعتر و راحتر میتونید کارتون رو انجام بدید,ممکنه آشنایی نسبی و کلی وقت بیشتری از شما بگیره ولی در زمان پیاده سازی زمان خیلی کمتری صرف پیاده سازی میشه

valery

عضو جدید

سلام دوست من
من بهت پیشنهاد می کنم یه کتاب الکترونیکی تهیه کنید چون زمان شما برای خوندن کتاب های دیگه کمه.
در ضمن اگه با sql 2005 یا 2008 استفاده کنید بهتره.
البته اگه بهم توضیح بیشتر بدی من بهت میگم چطور بسازی اینجوری بهتره.:gol::gol: