همین الان داری به چی فکر میکنی؟

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به اینکه چرا ملیاردها میلیارد هزینه میکنن برای خاکسپاری یه نفر اما به فکر افرادی که در سطل آشغال دنبال نان هستند و افرادی که سر چهار راهها شیشه ماشین تمیز میکنن تا نان شبشون را تهیه کنن نیستند

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که نشنیدم
هر شبکه خبری و هر ساعت که خبر گوش دادم فقط میگه رئیس جمهور محترم و خدمتگذار و محبوب کشورمان با هیئت همراه
من که اصلا نشنیدم ونمیدونم اسم همراهانشون چیه و کجایی بودن (البته بجز وزیر امور خارجه ، امام جمعه تبریز و استاندار تبریز)
اصلا شما میدونی که دو خلبان هیلکوپتر جزو نخبه گان کشورمون بودن اما اصلا از این موضوع در اخبار حرفی زده نمیشه

به اینکه چرا ما ایرانی ها اینقدر ساده هستیم
وای بر من !
خیلی حالم گرفته تر شد وقتی این پیامتون رو دیدم،ما یک ملتیم،انگار یکی در گوشم محکم با صدای بلندگو در گوشم حرف های غرب رو بهم زد
الان در چنین حالی در چنین وضعی دارین اینو میگین؟! ما یک ملتیم هر کسی یک قدم برای من و ایران من برداره من مدیونشم. کاری به اشتباهات ندارم این مرد و همراهانش هزاران قدم برای ما برداشتن چطور بی چشم و رو باشیم؟! چطور خرابکاری بقیه رو پای اینا بنویسیم؟!شاید اشتباه هم داشتن ولی برای من و ایران من یک قدم که برداشته من برای همون یک قدم اومدم قم تا بگم ممنون که یک قدم برامون برداشتی ،اره من ایرانی ساده ام چون سادگی رو دوست دارم چون هم میهنم برام مهمه،زمانی که جوونهای ما هم کشته شدن من رفتم خیابان چون لازم دیدم از جون هموطنم دفاع کنم هرچند مخالف بد حجابی بودم ولی نحوه ی مقابله رو قبول نداشتم
اره من یک ایرانی ساده لوح ،دوست ندارم دل یکی از مردن هموطنم شاد بشه حتی اگر خطاکار بوده باشه.

به اینکه نمیدونید وجود این مردمی که من می بینم در اینجا چه حس عجیبی بهم میده دیدین روز عاشورا کربلا چه خبره الان جمکران اونطوریه،من وحدت مردم رو دارم می بینم و همین مردم هیچگاه نخواهند گذاشت ایران زیر پای استعمار بره،خدا به همه ما رحم کنه تا طرز فکر درستی داشته باشیم.