يه سوال مهم م م م

ozra.m

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزيز

يه سوالي در مورد دانشگاه علمي كاربردي داشتم ؟؟؟؟
با چه درصدايي ميشه از اين دانشگاه با سهميه ازاد پذيرفته شد؟؟؟؟:surprised:
لطفا جواب بدين منتظرام....:gol::gol:

persia69son

عضو جدید
منم فردا بايد تو ازمون ورودي علمي کاربردي شرکت کنم
يه چيز ميگم نگران نشو اما ظاهرا امسال تعداد شرکت کننده ها خيلي بيشتر از حد تصور بوده :cry:
با اعتماد به نفس برو سر جلسه حتما موفق مي شي (يکي بايد اين حرف ها رو به خودم بزنه!)
دوستان اگه کسي جواب سوال ايشون رو ميدونه يه پيشنهادي براي ما داره لطفا اعلام کنيد ..

ozra.m

عضو جدید
ممنون دوسته خوبم
امتحان چه طور بود ؟؟معماريش خيلي سخت بود شما رشتتون چيه؟

roze888

عضو جدید
سلاااااااااااااااام به دوستای گلم میگم چرا این تاپیکای علمی کاربردی خوابیده من دانشجوی شهسوارم دانشگاه علمی کاربردی میگم بیاین یکم فعال باشیم ,نظرتون چیه مثل تالار های دیگه باشیم منظورم تالار های فعاله ؟:smile:
موفق باشین ;):gol::gol::gol::gol:

ozra.m

عضو جدید
سلاااااااااااااااام به دوستای گلم میگم چرا این تاپیکای علمی کاربردی خوابیده من دانشجوی شهسوارم دانشگاه علمی کاربردی میگم بیاین یکم فعال باشیم ,نظرتون چیه مثل تالار های دیگه باشیم منظورم تالار های فعاله ؟:smile:
ممنون دوسته عزيز ..
اما من خودم دانشجويه علمي كاربردي نيستم .امسال كنكورش شركت كردم اما ... فعلا منتظره جوابم ببينيم چي مي شه.

ozra.m

عضو جدید
واي نه ساله بعد نگو...
برا سراسري ميخونم اما برا علمي كاربردي زياد نخونده بودم

ozra.m

عضو جدید
بله واسه سراسري مي خونم اما معلوم نيس كه قبول شم يا نه؟
حالا جوابا كي مياد؟؟

ozra.m

عضو جدید
سلام دوستان
تبريك ميگم به كساني كه از كنكور علمي كاربردي قبول شدن...
من خودم از هيچ جايي پذيرفته نشدم (مونديم واسه سراسري)
دعا كنين كه اين بار دسته خالي بر نگردم

raminbabak

اخراجی موقت
من خودم مي خام سراسري بدم اگه كاري داشتين پيغام بدين؟ در خدمتم

ozra.m

عضو جدید
اميدوارم از يه دانشگاه خوبببببببببب پذيرفته بشيم...

setareharchitect

عضو جدید
ازرا جان مقصودتون از دانشگاه علمی کاربدی چیه علمی کاربدی که مخصوص دانش آموزانی که از رشته فنی و کاردانش می یایند یا علمی کاربدی که مخصوص دانش آموزانی که کنکور رشته نظری می دهند
من کاردانی ام علمی کاربردی خوندم کنکور نظری دادم رشتم دبیرستانم هم هم ریاضی بوده اگر می خوایید کنکور نظری بدهید به راحتی قبول می شوید حتی با رتبه 110 هزار البته بسته به دانشگاهش و شهرش هم داره اهواز که 4سال پیش آخرین فرد قبول رشته معماری 110 هزار بود اگه اشتباه نکنم این یعنی آقا جان ت کنکور بده و همه تستها رو اشتباه بزن
اما کاردانی خوندن یکم ببخشید اما کاره عاقلانه ای نیست البته اگه رشته دبیرستانت نظریه چون آخر سر که باید واسه کارشناسیت یک بار دیگه امتحان بدهی پس دوباره پشت کنکور و استرس و هدر دادن عمر پس درست رو بخون که واسه 4 سال کارشناسی یک بارکنکور بدهی
موفق باشی

arien

عضو جدید
سلام.............
منم تو شهسوار علمی کاربردی میخونم!!!!!!!!!!!!!
چه رشته ای هستی؟؟؟؟

arien

عضو جدید
سلام
چه رشته ای میخونی؟؟؟؟؟؟؟

roze888

عضو جدید
سلام به شما دوست عزیز والا الان دیگه درسم تموم شد همین تیر ماه ،تکنولوژی گیاهپزشکی میخوندم حالا موندم ببینم کارشناسی قبول میشم یا نه !!!!!!!!!!شما چی ؟ چی میخونی ؟