اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

spow

اخراجی موقت
بقیه ی چیزی که نوشتی خیلی بچگانه هست ، حتما یکی سر کارت گذاشته

اولا به به غیبت صغرات انگار تموم شده!!
دوما مطمئنی روح امام درتو حلول نکرده؟؟؟
این نقل قولهایی که دوستمون اوردن با تمام تحلیلهاشون رو میتونی تو روزنامه های اون زمان پیدا کنی
البته اگه بخوای مغرضانه به قضایا نگاه نکنی
تحلیلات کمی واقعی نبودند؟؟؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرمودید :هیچ کینه ای در دل رهبرمون نیست
نمی دونستم شما در دل آقای خامنه ای قرار داری این چیزهایی که نوشتم در زمان حضور خودم در این بحران ها بوده حالا یه بچه که در اون زمان تازه بدنیا اومده میاد برام شرایط رو تفسیر میکنه !!!!بچه میگم من خودم در این درگیری ها حضور داشتم کسی برام تعریف نکرده غضب و کینه آقای خامنه ای را نسبت به میر حسین دیده ام.
معلومه که شما خیلی چیزها رو نمی دونید بله قبلا در دولت سمت نخست وزیری وجود داشت که تبدیل شد به معاون اول و بعد ها معاون دوم رئیس جمهور !!!!بر همگان روشن است که آقای میر حسین نخست وزیر آقای خامنه ای بوده و در انزمان معاون اول و دوم وجود نداشته!
دوست عزیز خیلی برای شما و دیگر دوستان متأسفم که باطل به اطلاعتون رسوندن

روزی میر حسین نزد خمینی رفت و گفت وزرای مرا آقای خامنه ای نمی پذیرد
کسی که انتقاد بهش وارد نیست و دیکتاتورانه عمل میکنه نمیتونه مملکتو اداره کنه

و من میخواهم استعفا دهم
ایشون در اون زمان بحرانی حق نداشته این کارو بکنه و استفای ایشون خیانت به مردم بود

خمینی گفت استعفای تو کار درستی نیست وزرایت را من تایید میکنم
امام هم میدونستن که این آقا به درد نخست وزیری نمیخوره ولی برای برقراری ثبات و صلاح مملکت در آن زمان بحرانی این بود

انجا کینه میر حسین در دل آقای خامنه ای جای گرفت
هرکسی که اینو بهت گفته عقده ایه ، مخالف من و تو و اسلامه
هیچ کینه ای در دل رهبرمون نیست

و حتی بعد ها نخست وزیری را در چارت سازمانی دولت حذف کرد
عجبا خیلی جالبه که من نمیدونستم
قسمتی از قانون رو امام خامنه ای وضع کردن

بقیه ی چیزی که نوشتی خیلی بچگانه هست ، حتما یکی سر کارت گذاشته

آخرین ویرایش:

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین این قضیه عکس امام خیلی جالب بود!!!
الان یه عده ای دارن شلوغش میکنن و اشک تمساح(اون تمساح نه!!!):w00: میریزن که خودشون این کارو کردن:w01:
خاتمی حرف خوبی زده بود"امام را برای برخورد تندتر با کسانی که نمی‌پسندید وجه‌المصالحه قرار ندهید"

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم یه کم حجم این عکستو کم کنی بد نیستا!!!
امام در ابعاد واقعی یه!!!! :eek:
من اولش که باز شد فقط دیدم یه گوش امام تو کل صفحس!:lol:
حجمشو کم کنی زودترم لود میشه:w30:
مرسی:gol:
امام عکسشم بزرگه

واین جای تعجبه اون وطن فروش سبز چه جوری تو روز دانشجو به خودش اجازه داده هتک حرمت کنه

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام عکسشم بزرگه

واین جای تعجبه اون وطن فروش سبز چه جوری تو روز دانشجو به خودش اجازه داده هتک حرمت کنه

یعنی هر چی عکس بزرگتر بذاری آدمش بزرگتره!!! :surprised:
استدلال عمیقی بود!!!!!!! :w25:

پس چرا من هر چی پوسترای بزرگ این آواتارتو میبینم، بیشتر یاد کوچیکی و ح.... و پ... و ... می افتم؟؟؟؟!!!! :w05:

اعتراف می کنم : من عکس امام را پاره کردم !

من شخصا مسئولیت پاره کردن عکس امام را به عهده می گیرم تا هرآنچه قرار است در این هفته و هفته آینده اتفاق بیفتد تکلیفش از همین حالا مشخص باشد .

اعتراف می کنم که : خطا کردم . احساساتی شدم . وقتی دیدم هرکدام شما یک چیزی از امام را پاره می کنید ، من هم بچگی کردم و عکس امام را پاره کردم . دیدم شما طومار سپاه و بسیج و عزت امام را پاره کرده اید ، من به عکس او بسنده کردم .

دیدم شما نقشه راه امام را که حرمت نهادن به مردم و کرامت یک یک آنان در آن بود و هست ، پاره کرده و پاره می کنید ، زورم به عکس امام رسید .

دیدم شما وصیت نامه امام را که در آن به خیر وخوبی و عزت و سربلندی برای ایران و ایرانی تاکید شده ، پاره می کنید ، سهم من همان عکس امام شد.

من با چشم برزخی خدا داده ام جمال مبارک امام را دیدم که به قیل و قال شما تبسم می کرد . و صدای دلنشین او را شنیدم که از یک بلندی برسرشما فریاد می زد و می فرمود : ای همه شما که برای پاره شدن عکس من گریبان می درید ، آن روز که فرزندان مرا به جرم اعتراض آرام به نتیجه انتخابات به گلوله بستند و خونشان برزمین ریختند ، چرا کفن نپوشیدید و به اسم توهین به عقل و اسلام و راه خمینی ، به شعارگویی های تند و پرتنش نپرداختید ؟

اصلا من خودم ، روح الله الموسوی الخمینی ، به محمد نوری زاد گفتم : برو و عکس مرا پاره کن تا خدا و عقل و تاریخ و آینده به شوربختی جماعتی بنگرند که استعداد خلق یک دروغ ساده را نیز ندارند .

در کشوری که فراورده های فکری و سیاسی و معرفتی و اجتماعی و فرهنگی امام توسط برجستگان حکومت به شوخی گرفته می شود ، پاره شدن عکس امام ، احترام به اوست .

من از این مضحکه ای که دوستان بپاکرده اند ، دو گرایش برآورده ام . که دومی برای اولی بستر سازی می کند . یک : احساس خطر دوستان . و دو : نیاز دوستان به عوام . که یعنی اگر در این سالهای پس از انقلاب ، صداو سیما و منبریان و مداحان ما بر رشد مردمان اصرار می ورزیدند ، امروز نمی توانستند به ضرب یک چنین ترفند کودکانه ای ، عوام را بخاطر پاره شدن یک عکس به خیابان آورند و در نقطه مقابل ، بخاطر کشته شدن جوانانمان در خانه نگهشان دارند . احساس خطر دوستان که به داستان مفصلی خیمه بسته است . حتی تصور برکناری مصدر نشینان نیز رعشه بجانشان می اندازد ، چه برسد به واقعیتی که چهار نعل پیش می تازد .

محمد نوری زاد

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم : من عکس امام را پاره کردم !

من شخصا مسئولیت پاره کردن عکس امام را به عهده می گیرم تا هرآنچه قرار است در این هفته و هفته آینده اتفاق بیفتد تکلیفش از همین حالا مشخص باشد .

اعتراف می کنم که : خطا کردم . احساساتی شدم . وقتی دیدم هرکدام شما یک چیزی از امام را پاره می کنید ، من هم بچگی کردم و عکس امام را پاره کردم . دیدم شما طومار سپاه و بسیج و عزت امام را پاره کرده اید ، من به عکس او بسنده کردم .

دیدم شما نقشه راه امام را که حرمت نهادن به مردم و کرامت یک یک آنان در آن بود و هست ، پاره کرده و پاره می کنید ، زورم به عکس امام رسید .

دیدم شما وصیت نامه امام را که در آن به خیر وخوبی و عزت و سربلندی برای ایران و ایرانی تاکید شده ، پاره می کنید ، سهم من همان عکس امام شد.

من با چشم برزخی خدا داده ام جمال مبارک امام را دیدم که به قیل و قال شما تبسم می کرد . و صدای دلنشین او را شنیدم که از یک بلندی برسرشما فریاد می زد و می فرمود : ای همه شما که برای پاره شدن عکس من گریبان می درید ، آن روز که فرزندان مرا به جرم اعتراض آرام به نتیجه انتخابات به گلوله بستند و خونشان برزمین ریختند ، چرا کفن نپوشیدید و به اسم توهین به عقل و اسلام و راه خمینی ، به شعارگویی های تند و پرتنش نپرداختید ؟

اصلا من خودم ، روح الله الموسوی الخمینی ، به محمد نوری زاد گفتم : برو و عکس مرا پاره کن تا خدا و عقل و تاریخ و آینده به شوربختی جماعتی بنگرند که استعداد خلق یک دروغ ساده را نیز ندارند .

در کشوری که فراورده های فکری و سیاسی و معرفتی و اجتماعی و فرهنگی امام توسط برجستگان حکومت به شوخی گرفته می شود ، پاره شدن عکس امام ، احترام به اوست .

من از این مضحکه ای که دوستان بپاکرده اند ، دو گرایش برآورده ام . که دومی برای اولی بستر سازی می کند . یک : احساس خطر دوستان . و دو : نیاز دوستان به عوام . که یعنی اگر در این سالهای پس از انقلاب ، صداو سیما و منبریان و مداحان ما بر رشد مردمان اصرار می ورزیدند ، امروز نمی توانستند به ضرب یک چنین ترفند کودکانه ای ، عوام را بخاطر پاره شدن یک عکس به خیابان آورند و در نقطه مقابل ، بخاطر کشته شدن جوانانمان در خانه نگهشان دارند . احساس خطر دوستان که به داستان مفصلی خیمه بسته است . حتی تصور برکناری مصدر نشینان نیز رعشه بجانشان می اندازد ، چه برسد به واقعیتی که چهار نعل پیش می تازد .

محمد نوری زاد

تکراری است!!;)

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان اومدم این نکته روبگم
گویا غیبته بچه های فعال تاپیک واسه ی بعضیا قابل تامل بوده

من و چند تا از دوستای دیگه به رفقا هماهنگ کردیم دیگه سعی کنیم اینجا پست نزاریم
و اینرو به باقیه ی بچه های خودی هم گفتیم
پس اگر میبینید کسی از دوستان اینجا نمیاد یا بهتر بگم تا پیک از طرفه ما خیلی کمتر ساپورت میشه
اینه که بچه های باهم متحد شدند و برای جلو گیری از تفرقه ی بیشتر و اهانت های بیشتر اینجا رو ترک گفتن

اینو گفتم تا واسه بعضی از دوستان شبه نشه بچه ها چرا کم رنگ شده حضورشون

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس اگر میبینید کسی از دوستان اینجا نمیاد یا بهتر بگم تا پیک از طرفه ما خیلی کمتر ساپورت میشه
اینه که بچه های باهم متحد شدند و برای جلو گیری از تفرقه ی بیشتر و اهانت های بیشتر اینجا رو ترک گفتن

:w25::biggrin::biggrin:
چه بامزه!!!!!!!
متحدو خوب اومدی!!!!:w15:
خداییش کلا به سایز بزرگ علاقه دارینا!!
فونت بزرگ،عکس بزرگ و....:w05:

شیفته ی این همه ذوقیم که دوستان پای یک جمله ی "تکراری است" خرج کردند
گویا دوستان گرامی ای که از آرش عزیز تشکر کردند احساس کردند مثلا تکراری بودن یک مطلب از حقانیت آن خواهد کاست که تا این حد عجولانه بر این پاسخ بالیدند
شما پاسخگو باشید، تکرار ما رو هم به بزرگواری خودتون ببخشید;)

مهرا

عضو جدید
سلام به همه
عزیزان من هم مثل شما از شنیدن این امر ناراحت شدم چون به شخصه معتقدم امام نه بهدنبال پول بود نه قدرت و نه ووووو..............فقط فقط فقط فقط خدا اسلام دین محمد(ص) .......
ولی یه جوریه این مطلب
توکمتر از یه ماه پیش عکس آقای خامنه ای رو کشیدن پایین روی عکس ایشون راه رفتن تلوزیون هیچی نگفت چیزی نشون نداد اونم این اهانت به این بزرگی رو .............
حالا چی شده که این رو به این واضحی نشون داده؟؟؟؟؟؟؟
تازه آقای خامنه ای ولی فقیه زمانه است!!!!
والا من دیگه نمیدونم باید چی کار کنم
کسی نیست در فکر کردن به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟

علی رضای عزیزم
اگر دقت کنید سردر این سایت نوشته شده "باشگاه مهندسان ایران"
معمولا توی این سایت محدوده ی سنی شرکت کنندگان در مباحث بین 17، 18 سال تا افراد بسیار باتجربه تر از من و شما متغیره
مهدکودک مهندسان ایران نیست که اینطور منتظرید تا ما فریب بخوریم
شما بارها و بارها به ما توهین کردید
چطور، مواقعی که ما رو کله داغ میخوانید هم در راستای وحدت گام برمیدارید؟
مواقعی که به ما دروغ می بندید؟ مواقعی که پاره کردن عکس امام راحل رو گردن ما می اندازید، مواقعی که حرفهای ما اسمشون میشه پارازیت هم وحدت براتون ارزشمنده؟
اگر مایلید اسم ببرید که با چه کسانی این توافق تاریخی رو برای ایجاد وحدت انجام دادید تا توهین های تک تکشون رو بشمرم
شک نکنید توهین های تک تکشون رو جوری میشمرم که شما هم بپذیرید و این بار نه برای وحدت، که برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر سکوت کنید

سلام به همه
عزیزان من هم مثل شما از شنیدن این امر ناراحت شدم چون به شخصه معتقدم امام نه بهدنبال پول بود نه قدرت و نه ووووو..............فقط فقط فقط فقط خدا اسلام دین محمد(ص) .......
ولی یه جوریه این مطلب
توکمتر از یه ماه پیش عکس آقای خامنه ای رو کشیدن پایین روی عکس ایشون راه رفتن تلوزیون هیچی نگفت چیزی نشون نداد اونم این اهانت به این بزرگی رو .............
حالا چی شده که این رو به این واضحی نشون داده؟؟؟؟؟؟؟
تازه آقای خامنه ای ولی فقیه زمانه است!!!!
والا من دیگه نمیدونم باید چی کار کنم
کسی نیست در فکر کردن به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟
مهرا جان این تاپیک رو خوب نگاه کنید
به صفحه ی 54ام رسیده
اما تاپیکی که موازی با همین تاپیک ایجاد شده و فقط و فقط سوالاتی برای روشن تر شدن قضیه پرسیده بی پاسخ مونده، حتی یکی از این دوستانی که اینجا اسپم کردند هم اونجا پاسخگو نبودند
حتی می تونیم این سوال رو هم اونجا اضافه کنیم که چرا این دوستان که تا این حد دغدغه ی حرمت امام راحل رو دارند(!!!) اونجا برای روشن تر شدن ابعاد ماجرا شرکت نکردند و اینجا رو برای چندین شبانه روز با توهین و افترا و تهمت و حرفهای ناروا و با اسپم هاشون به روز کردن؟
اگر باز هم اونجا پاسخگو نباشند واقعا این شبهه ایجاد میشه که نکنه حرمت امام راحل تنها دستاویزی برای سیاست های زشت حاکمان فعلی بوده؟

تاپیک مقصود :
بحث تحلیلی در رابطه با توهین به عکس امام

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوبه خودتون هم می دونید توهین از طرف کیه.....غیر از توهین و سفسطه شده کار دیگه ای هم بکنید؟
ارزو به دلمون موند که حرف منطقی و قانع کننده از شما بشنویم...وقتی رئیس جمهور یک مملکت 70 میلیونی شخصیتی با سواد و ادبیات اقای دکتر!احمدی نژاد باشه دیگه از طرفدارانش در یک جامعه کوچیک چه انتظاری میشه داشت؟

مهم نیست....مهم اون ماهیه که پشت ابر پنهان نمیمونه و چوب عدل خداونده که صدا نداره...ما همه شما رو به خدا واگذار می کنیم...

پنجره

اخراجی موقت
خوبه خودتون هم می دونید توهین از طرف کیه.....غیر از توهین و سفسطه شده کار دیگه ای هم بکنید؟
ارزو به دلمون موند که حرف منطقی و قانع کننده از شما بشنویم...وقتی رئیس جمهور یک مملکت 70 میلیونی شخصیتی با سواد و ادبیات اقای دکتر!احمدی نژاد باشه دیگه از طرفدارانش در یک جامعه کوچیک چه انتظاری میشه داشت؟

مهم نیست....مهم اون ماهیه که پشت ابر پنهان نمیمونه و چوب عدل خداونده که صدا نداره...ما همه شما رو به خدا واگذار می کنیم...
ازمحسنات وكمالات اقاي موسوي بفرمائيد :eek:

آخرین ویرایش:

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا خورشید پشت ابر نمیمونه

دوما ماهی هم پشت ابر نمونده موسوی چهره ی خودش و اهداف شومش رو نشون داد

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
]ابجی فرمودن پاسخ ندم .. منم گفتم چشم..
باز هم میگم..خنجر میخواین بزنید جلو روم!

عزیز من
به امام حسین قسمت میدم.کدوم یکی از جمله های من اشتباه بود؟؟؟
ینی واقعا اینقد زوم روی پستهای من زیاد شده؟!
بابا دست وردار مرد حسابی..
باز هم میگم..ابجی گفته بحث نکن منم گفتم چشم..ولی در مورد روشن شدن موضوع خودم میتونیم توی خصوصی صحبت بکنیم تا این سوء تفاهمات شما برطرف شه.

بالا