اعتراض به کلید آزمون اجرا خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت دوستان...
لطفا اگر سوالی را پیدا کردین که کلیدش اشتباهه.. اطلاع بدین تا اعتراض کنیم، خودم فعلا چک نکردم..
کلید اجرا:
مشاهده پیوست 15.pdf

دریا 62

عضو جدید
سوال زهکشی می تونست گزینه 3 هم درست باشه یعنی انتقال آب های زیر زمینی و سوال مربوط به قاب خمشی از قسمت طراحی مبحث 9 بود که جزء منابع نبود

mohamad313

عضو جدید
سوال زهکشی می تونست گزینه 3 هم درست باشه یعنی انتقال آب های زیر زمینی و سوال مربوط به قاب خمشی از قسمت طراحی مبحث 9 بود که جزء منابع نبود

به نظر من هم سوال 46 یا همون زهکشی هم 1 و هم 3 جواب صحیح است.لطفا دوستان هم نظر بدن

mehras khanum

عضو جدید
به نظر من هم سوال 46 یا همون زهکشی هم 1 و هم 3 جواب صحیح است.لطفا دوستان هم نظر بدن

انتقال فقط شامل دور کردن آب نمیشه، در صورتی که زهکشی به معنی دور کردن آبهای سطحی(دفع آبهای سطحی) هست نه صرفا انتقال. ممکنه انتقال هم به نظردرست بیاد ولی معمولا جواب درست تر ملاکه

holooooooo

کاربر ممتاز
یعنی همه چی اوکیه؟!!! :cry:
سوال 35 همون 1/8 میشه، منم حواسم نبوده اشتباه زدم، و از تو جدول آشپزخانه و خوردن غذارو دیدم به جای آشپزخونه ی مسکونی :(

saraafsoon

عضو جدید
یعنی همه چی اوکیه؟!!! :cry:
سوال 35 همون 1/8 میشه، منم حواسم نبوده اشتباه زدم، و از تو جدول آشپزخانه و خوردن غذارو دیدم به جای آشپزخونه ی مسکونی :(
بچه هاسوال6 توکتاب نوشته بودحداکثردما43 نه حداقل به خاطراین من تیک نزدم شمادرست زدین؟

holooooooo

کاربر ممتاز
بچه هاسوال6 توکتاب نوشته بودحداکثردما43 نه حداقل به خاطراین من تیک نزدم شمادرست زدین؟

من گزینه ی یک زدم، آره فکر کنم راست میگی تو کتاب زده بود حداکثر!! نمیدونم واااالااا
اگه بتونیم 2 تا سوالو حذف کنیم من قبول میشم ولی تا الان 2 تا غلط دارم و رد میشم :cry:
این سوالای قانون مانونا ایراد نداره؟؟؟ من که اصلا نه خوندم نه جواب دادمشون، فقط سوال 1 رو جواب دادم

saraafsoon

عضو جدید
من گزینه ی یک زدم، آره فکر کنم راست میگی تو کتاب زده بود حداکثر!! نمیدونم واااالااا
اگه بتونیم 2 تا سوالو حذف کنیم من قبول میشم ولی تا الان 2 تا غلط دارم و رد میشم :cry:
این سوالای قانون مانونا ایراد نداره؟؟؟ من که اصلا نه خوندم نه جواب دادمشون، فقط سوال 1 رو جواب دادم
نمیدونم والا کتابشو نخریده بودم ونخونده بدم این قانون....راستی شماهمه اعتراضارو یکی میکنی بفرستیم ایمیل نظام؟

holooooooo

کاربر ممتاز
نمیدونم والا کتابشو نخریده بودم ونخونده بدم این قانون....راستی شماهمه اعتراضارو یکی میکنی بفرستیم ایمیل نظام؟
ایمیل میزنیم...
ولی هنوز چیزی پیدا نکردیم بهش اعتراض بزنیم :surprised:

دریا 62

عضو جدید
سوال زهکشی رو اعتراض بزنیم دو جواب میتونست درست باشه یعنی انتقال آب های زیر زمینی

ayrap

عضو جدید
من خودم نیاز به حذف 1سوال دارم تا قبول شم.ولی هیچ کدوم از سوالا غلط نبود که :(

holooooooo

کاربر ممتاز
آره صورت سوالش غلط بود .واسه مبحث تاسیسات بهداشتی بود.چون صورت سوال غلط بود من نزدمش .چون صورت سوال غلطه باید حذف شه...

خب کدوم سوال؟!! حتما اونیکه حداکثرو به جای حداقل دمای آب سرویس بهداشتی گفته بودو میگی آره؟

دریا 62

عضو جدید
سوال زهکشی رو اعتراض بزنیم دو جواب میتونست درست باشه یعنی انتقال آب های زیر زمینی هم می تونست درست باشه باید حذف شه

eli elhami

عضو جدید
برای اینکه خیلیامون لب مرزیم، و سوالیم برا اعتراض پیدا نکردیم،
یه دونه گفتن زهکشی که اونم مطمئن نبودیم...:cry:

ناراحت نباشید...مهم طراحی و نظارت هستش.باید ناراحت بود که طراحی قبول نمیشیم....نه اجرا.اجرا منم قبول نمیشم...امیدم به خداست مگه اون کاری کنه

fact

عضو جدید
بچه ها ممکنه بگین جواب سوال 56 اجرا چرا میشه 7 متر ؟ شهر داری که 8 میگ!

shimagr

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می دونه واسه اعتراض حضوری به نتایج آزمونها کجا باید رفت؟ و اینکه اصلا تاثیر داره یا نه؟ واسه کساییکه ۴۹ شدن!!!
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.