با کدوم استادا بگیرم؟

copperfield

عضو جدید
سلام دوستان...

من چند تا سوال دارم...لطفا کمک کنید...

اولا ریاضی 2 دکتر شهرتاش چطوره؟...اگر کسی بهترم هست بگین...

زبان عمومی دکتر مهر افشا چطوره؟...با کی بگیرم؟...

استاتیک کدوم یکی از این استادا بگیرم؟(امیری-بینش-جعفری-معتمدی-تحویلی دار-شکری زاده-توتونچی)...

لطفا دلیلتونم بگین...

پیشاپیش ممنون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
به نظرم دروس ریاضی را هر چقدر که می تونید با آقای حمیدرضا کشاورز بگیرین من با ایشون داشتم هم خوب درس میدن وهم با وجدان هستند و همچنین نمره هم خوب میدن لااقل از اون چیزی که میگیرین کمتر نمی دن
از اساتید زبان هم خانم خاقانی واقعا کار می کشن و به نظر من اگر می خواین واقعا چیزی یاد بگیرین باهاشون بگیرین ولی گفته باشم که در یک کلام شیره آدم را می کشن:biggrin:
یعنی هم باید کنفرانس بدین هم سر کلاس خلاصه نویسی کنید و به طور ناگهانی هر کاری امکان داره ازتون بخوان از گفتن موضوع های عجیب غریب سر کلاس و نوشتن انشا توسط دانشجو در همان لحظه خلاصه هر کاری که فکرش را بکنید امتحاناشون هم معمولی هست و نمره هم هرچی حقتون باشه میدن
برای اشنایی بیشتر با اساتید می تونید به تاپیک آشنایی با اساتید برق مراجعه کنید
برای دروس تخصصی رشته خودتون هم دیگه هم رشته ای هاتون باید لطف کنند
موفق و پیروز باشید

copperfield

عضو جدید
مرسی از دوست عزیزم...

عمرانیهای عزیز...من مصالح ساختمانی و آزماشگاه رو با آقای چراغی گرفتم...چطوره؟

مرسی

hunny

عضو جدید
سلام دوستان...

استاتیک کدوم یکی از این استادا بگیرم؟(امیری-بینش-جعفری-معتمدی-تحویلی دار-شکری زاده-توتونچی)...

لطفا دلیلتونم بگین...

پیشاپیش ممنون

سلام با خاقانی نگیر چون به شدت سختگیره امتحانه پایان ترمش هم سخته !

hunny

عضو جدید
بین این اساتید کدوم یکی بهتره؟مدار منطقی=(شمس.زمانی.سلیمی.تقدیر)
ساختمان داده=(طاهری.نیکخواه)ممنون.

hunny

عضو جدید
کسی هست که استاد عضدی رو بشناسه؟برا درس مداراستاد تقدیر بهتره یا سلیمی؟

تازه وارد

عضو جدید
سلام دوستان...

لطفا دلیلتونم بگین...

پیشاپیش ممنون

سلام

به نظر من زبان و با ممتحن بگیر البته اگه هدفت نمره ی خوبه من هر کدوم از دوستام که با ایشون داشتن نمرشون خیلی خوب شده .... :cool:
از اونجایی که این درس 3 واحد داره روی معدل خیلی تاثیر می ذاره واسه همین سعی کنید با استادی بگیرید که دست به نمرش خوب باشه ....:cry:

آخرین ویرایش:

hunny

عضو جدید
سلام دوستان...

لطفا دلیلتونم بگین...

پیشاپیش ممنون

دکتر شهرتاش خیلی خوبه. استاد کشاورز هر کدوم از ریاضی ها رو ارائه دادن باهاش بگیر فوق العاده خوبه.

mahsa.sh

عضو جدید
از بین این استادا کدام بهتر درس میدن . امتحان میگیرن؟درس فیزیک 2
کارزانی
بهکامی
براتی
خردمند

copperfield

عضو جدید
استاد خردمند خیلی اسون درس میدن اما خیلی سخت امتحان میگیرن

مرسی مهسا جان...فقط اگه لطف کنی و بگی این خردمند چطور نمره میده؟...سخت گیری مهم نی ...

مثل اینکه خودتون هم میخواین فیزیک 2 بگیرین...لطفا نتیجه نهایی که با کی بگیریم رو به منم اطلاع بدین آخه من هیچکدومو نمیشناسم...

راستی زبان استاد شرف زاده چطوره؟مهر افشا چطور؟...مرسی

mahsa.sh

عضو جدید
خواهش ميكنم
من فيزیک 1 با ایشون داشتم
امتحانشون یه جورایی هم سخته و هم اسون. میدونید من با توجه به درس دادنشون میگم من خودم passکردم این ترم هم باهاشون بر میدارم

copperfield

عضو جدید
باز هم تشکر از مهسا خانم...لطفا کسی اگر در مورد زبا اطلاعاتی از آقای جهاندیده و شرف زاده داره بگه...2 ترم تنبلی کردم ور نداشتم...حالا کمک کنید تا بتونم راحت تموم کنم اینارو...

copperfield

عضو جدید
راستی!!منم خواستم آمار بگیرم پس آمار هم من آمارشو گرفتم...مثل اینکه میگن آقای اسکندری خیلی بهتر درس میدن ولی امتحانشون یک خورده سخت تره ولی میشه خیلی خوب ازشون نمره گرفت...:redface::smile:

موفق باشید

F87

عضو جدید
این رو فکر میکنم برعکس فرمودید به خاطر این که امتحان رو ایشون خیلی آسون میگیرن ولی نمیدونم چرا دست نمره شون اینقدر پاینه...

copperfield

عضو جدید
آخه من بعضی از بچه ها رو میشناسم نمره خوبی ازشون گرفتن ولی میگفتن امتحانشون یک خورده سخت بوه...نمیدونم والا...ولی کل قضیه اینه که ایشون بهتر از آقای زارع هستن

nazanin_elec

عضو جدید
راستی!!منم خواستم آمار بگیرم پس آمار هم من آمارشو گرفتم...مثل اینکه میگن آقای اسکندری خیلی بهتر درس میدن ولی امتحانشون یک خورده سخت تره ولی میشه خیلی خوب ازشون نمره گرفت...:redface::smile:

موفق باشید
من خودم آمار با زارع داشتم.زارع تنها مزیتی که داره اینه که پاس میکنه اما هیچی یاد نمیگیری.به نظر من بین استادای آمار اسکندری از همشون بهتره.

nazanin_elec

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله mahsa.sh http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
از بین این اساتید کدوم برنامه نویسی رو بهتر درس میدن و امتحان میگیرن؟
اقتصاد
بهمنی
شریف زاده
من خودم با بهمنی داشتم.همه رو پاس میکنه .بیشتر از حقت هم بهت میده.اما درس دادنش رو نمی پسندم.در ضمن زبان سی کار میکنه که دیگه کاربرد چندانی نداره.ببین کدوم استاد مطلب رو کار میکنه

dr.defacer

عضو جدید
سلام !
من خودم زبان با دکتر مهر افشا داشتم هم امتحان میان ترمش خیلی خیلی آسونه هم پایان ترمش ، می تونید باهاش نمره خیلی خوب بگیرید ولی روی حضور و غیاب حساسه هرجلسه باید بری !
واسه آمار هم فعلا از همه بهتر اسکندری هست میانترم رو سخت می گیره پایان ترم آسون . اگرم میانترم ندی پایان ترم از 20 حساب می کنه ولی باید برای درسش بخونی تا پاس شی الکی پاس نمیکنه
واسه برنامه نویسی هم من رشتم فناوری اطلاعات هست استاد های شما با ما فرق دارن اما اگر خورشیدی ارائه داده باشه باهاش بگیرید راحت پاس میشید البته بهمنی هم خوبه ولی میانترم سخت می گیره ، در ضمن فکر کنم همه این ها زبان C یاد میدن و کسی مطلب یاد نمیده

nazanin_elec

عضو جدید
سلام !
من خودم زبان با دکتر مهر افشا داشتم هم امتحان میان ترمش خیلی خیلی آسونه هم پایان ترمش ، می تونید باهاش نمره خیلی خوب بگیرید ولی روی حضور و غیاب حساسه هرجلسه باید بری !
واسه آمار هم فعلا از همه بهتر اسکندری هست میانترم رو سخت می گیره پایان ترم آسون . اگرم میانترم ندی پایان ترم از 20 حساب می کنه ولی باید برای درسش بخونی تا پاس شی الکی پاس نمیکنه
واسه برنامه نویسی هم من رشتم فناوری اطلاعات هست استاد های شما با ما فرق دارن اما اگر خورشیدی ارائه داده باشه باهاش بگیرید راحت پاس میشید البته بهمنی هم خوبه ولی میانترم سخت می گیره ، در ضمن فکر کنم همه این ها زبان C یاد میدن و کسی مطلب یاد نمیده
آقای روپایی مطلب یاد میده البته اگر این ترم ارائه کرده باشه

hunny

عضو جدید
مدار با کدوم یکی از این استادا بگیرم؟(تقدیر_سلیمی)
کسی هست که ایتاد عضدی رو بشناسه؟
برا ساختمان داده طاهری بهتره یا نیکخواه؟میشه منو راهنمایی کنید؟

dr.defacer

عضو جدید
سلام ، 2 تا استادی که برای مدار گفتین جدیدن وفکر نکنم کسی بشناسه ! اما راجع به ساختمان داده :
آقای نیکخواه تابستون ارائه دادن و خوب بودن خودش گفته تابستون ازیت نمی کنم اما از ترم بعد خیلی سخت می گیرم اما سطح سوادشون خیلی خوب بوده ! دیگه تصمیم با شماست من که می خوام باهاشون بگیرم !

hunny

عضو جدید
سلام ، 2 تا استادی که برای مدار گفتین جدیدن وفکر نکنم کسی بشناسه ! اما راجع به ساختمان داده :
آقای نیکخواه تابستون ارائه دادن و خوب بودن خودش گفته تابستون ازیت نمی کنم اما از ترم بعد خیلی سخت می گیرم اما سطح سوادشون خیلی خوب بوده ! دیگه تصمیم با شماست من که می خوام باهاشون بگیرم !

من با نیکخواه میگیرم اگه درسشو بخونیم میتونیم نمره ی خوبی بگیریم؟

dr.defacer

عضو جدید
هر استادی بخونی می تونی نمره خوبی بگیری ! من خودم باهاش نداشتم که دقیقا اخلاقشو بدونم اما خودش گفته از ترم مهر خیلی سخت می گیرم

hunny

عضو جدید
فناتی استاد ریاضی خوبه یا نه ؟میشه در مورده درس و امتحانش توضیح بدین ممنون

dr.defacer

عضو جدید
فناتی استاد ریاضی خوبه یا نه ؟میشه در مورده درس و امتحانش توضیح بدین ممنون
سوالاشو دقیقا از داخل جزوه میده نمره هم خیلی کمک میکنه ! یکجورایی همه رو پاس می کنه
اگر میتونی حتما باهاش بگیر برای نمره گرفتن از همه بهتره