بچه ها اگه كسي مهندس معدن مي شناسه بياد بگه وضعش چه جوريه !!!

morteza_420

عضو جدید
سلام بچه ها . خوبين ؟ من اين تاپيك رو زدم تا تمام بچه هاي سايت چه معدنيا چه مهندساي ديگه اگه تو فاميل يا آشناشون كسي رو كه معدن مي خونه رو مي شناسن بياد بگه كه الآن وضعش چه جوريه . كجا و چه جوري كار مي كنه . راضيه يا نه . در آمدش چه جوريه .
ممنون مي شم .

morteza_420

عضو جدید
راستي از اساتيدتون نگين ها !!!! فقط آشنا يا فاميل يا دوستتونباشه .

O_HEMMATI

عضو جدید
سلام
اين رشته هم مثل هر رشته فني ديگه ئي
متخصص لازم داره و به متخصص هاش هم خوب ميرسن
نگران نباش...

majid jafarpoor

عضو جدید
سلام آقا مرتضی عزیز.
آقا ما رو هم فعال کن ....
خیلی دوست داریم فعال شیم ////
به وبلاگم یه سر بزن .
من کارشناس استخراج معدن هستم.
اگر چه خیلی حرف برای گفتن هست ولی بماند .
http://osmadan.blogfa.com

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یکی از دوستامون مهندس معدن میگه از سال سوم بهش کار پیشنهاد شد....
الانم وضعش بدک نیست:surprised:

majid jafarpoor

عضو جدید
سلام .
منم مهندس معدنم .
باید به عرض همه دوستان و احیانا دانشجویان برسانم که فقط تئوری خوندن هیچ فایده ای نداره .
و اینم بدونید بیشتر صاحب معادن ما تو ایران کسانی هستند که هیچ اطلاعات معدنی ندارند .
اینم بدونید در بعضی از شرایط کاری در معدن یک کارگر بی سواد می تونه از شما مهندس بیشتر تجربه کاری داشته باشه .
پس اگه می تونید کار رو حتما از نزدیک لمس کنید .
اگه سال آخری هستند بیشتر به کار عملی بپردازند . کارآموزی ها رو خیلی جدی بگیرید .
شرایط کار خوبه ..به شرطی که اولا رابطت خوب باشه یه پارتی نیازه دوما نباید مامانی باشید باید دل از شهر و دیارتون بزنید .
حقوق بستگی به کار و نوع شرکت داره و البته سابقه کار ، به هر حال از 300 هزار تومان هست تا 3 میلیون تومان.
تمام این تئوری که خوندید فقط 40 درصد مسائل ، 60 در صد دیگه اخلاق و رفتار برخورد با کارگر جماعته که بتونید مدیریت داشته باشی .
همیشه با توکل بر خدا قدم بر دارید حتما موفقیت حاصل خواهد شد .
موفق باشید ..
یا علی .

آمیتیس

عضو جدید
سلام
خيالت راحت باشه حتما مي توني كار كني چون من هر مهندس معدني رو ديدم وضعش خوب بوده يعني شده;)

a.dphoenix

عضو جدید
سلام
با اين سوالت زدي تو خال
منم ميخواستم در همين مورد بپرسم اما بايد بگم که يکي رو ميشناسم که معدن-اکتشاف خونده الان 3تا معدن طلا خصوصي داره در مورد استخراجي ها هم خدا داده کار :cool:

آمنه کدیور

عضو جدید
با سلام, بابت راهنمایی تون ممنون.انگیزه ای شد واسه اونایی که هنوز دانشجو هستن