تحصیل در رشته مهندسی پزشکی (راهنمایی پیرامون انتخاب رشته و ورود به رشته مهندسی پزشکی)

danaye

عضو جدید
:cool:با عرض سلووم و خسته مباشید خدمت همه ی مهندسان عزیز و آینده سازان مملکت:cool:

:w05:نیدونم وروودم به این سایت درسته یا نه :w05:

:w38:ولی واقعا به راهنماییاتون نیاز دارم :w38:

دووستان من دانش آموز سال سیوم دبیرستانم:child: ولی به هیچ رشته ی دانشگاهی علاقه ندارم :w06:اومدم توو این سایت که هر کسی در مورده رشته اش اگه خواست و میتونه یه کم توضیح بده از خوبیاش بدیاش بازار کارش خلاصه از رشته اش بگه دیگه...:w26:

:gol:ممنون میشم نظرتون رو بگید:gol:

چقددد
میچرخییییییییییییییی
دخترررررررررررررر

محصل بی حاصل

عضو جدید
چقددد
میچرخییییییییییییییی
دخترررررررررررررر

جان؟؟من کی چرخیدم باوو منکه خیلی متشخص و خانوم سر جام واستادم(آخه نه که اینجا همه تحصیل کردن :)تریپ با شخصیتی برداشتم:cool:) منتظر راهنمایی های شوما دوستان عزیزم:w26:

danaye

عضو جدید
جان؟؟من کی چرخیدم باوو منکه خیلی متشخص و خانوم سر جام واستادم(آخه نه که اینجا همه تحصیل کردن :)تریپ با شخصیتی برداشتم:cool:) منتظر راهنمایی های شوما دوستان عزیزم:w26:
بابا ایوللللل
نیومده زدی تو خطه خبرنگاریییی...
فکر کنم تو همه تالار ها یه سرک کشیدهه
ارهههههه...
//
عینکتم دارمممممممم

bm-eng

عضو جدید
دوست عزیز من اعتقاد دارم در اوج بی پولی هم میشه از زندگی لذت برد و جوونی کرد باید راهش رو بلد باشیم:gol:

راهش رو تو روزگاری که قیمت ماست روزی حداقل 2000 تومان گرون میشه همون از ما بهترون بلدن

در ضمن سواد داشتن تو هر رشته ای قطعا باعث میشه که توی کارش هم موفق باشی.اما بعضی مواقع داشتن سواد خالی بدون شانس و پارتی و پشتوانه کشکه.

bm-eng

عضو جدید
قصد توهین نداشتی،اما کردی!

دیگه شما هرجور راحتی.از قدیم گفتن هرکسی از ظن خود شد یار من.... شماهم هرجور دوست داری برداشت کن.من توهین نکردم.وضعیت جامعه اینجوریه.همه رشته ها اینجوریه.لیسانس که از دست رفت.ایشالا تا 2سال دیگه فوق لیسانس هم پوکیده میشه.ایشالا تا4 سال دیگه کار دکترا رو هم تموم میکنن مسئولین پرتلاش و کاری مملکت
شما دوست داری توهین باشه دوسم نداری کلا هرجور راحتی

dreng

عضو جدید
دیگه شما هرجور راحتی.از قدیم گفتن هرکسی از ظن خود شد یار من.... شماهم هرجور دوست داری برداشت کن.من توهین نکردم.وضعیت جامعه اینجوریه.همه رشته ها اینجوریه.لیسانس که از دست رفت.ایشالا تا 2سال دیگه فوق لیسانس هم پوکیده میشه.ایشالا تا4 سال دیگه کار دکترا رو هم تموم میکنن مسئولین پرتلاش و کاری مملکت
شما دوست داری توهین باشه دوسم نداری کلا هرجور راحتی
ربطی به ظن و برداشت نداشت، شما نگران لیسانس و فوق نبودی، گفتی فلان مهندسی جواد و .....اگرم از انتقاد ناراحت میشی بگو ، منم که خدای ادب نیستم که!

bm-eng

عضو جدید
ای بابا ایشون که چیزی نگفتن شما هم سخت نگیر:smile:

دیگه هرکسی یه جوریه.گفتم مهندسی عمران رشته جوادیه بهشون برخورده!این واقعیتیه که اتفاق افتاده.الان از هر 3نفر توخیابون 2تا و نصفی مهندس عمرانن!!!

محصل بی حاصل

عضو جدید
ای باباا بروبچ عزیز چرا بیخودی بحث میکنین همه رشته ها خوبن هر کی هم یه سلیقه ای داره دیگه بیخیال باوو:w16::w11:

باوو هیچ چیز جوادتر از محصل بودن و امتحان نهایی داشتن نیس:cry::w09::whistle:

danaye

عضو جدید
ای باباا بروبچ عزیز چرا بیخودی بحث میکنین همه رشته ها خوبن هر کی هم یه سلیقه ای داره دیگه بیخیال باوو:w16::w11:

باوو هیچ چیز جوادتر از محصل بودن و امتحان نهایی داشتن نیس:cry::w09::whistle:

ارهه
مگهه نه اینکهه میگنن
گربه دستشش......میگفتت.....

dreng

عضو جدید
دیگه هرکسی یه جوریه.گفتم مهندسی عمران رشته جوادیه بهشون برخورده!این واقعیتیه که اتفاق افتاده.الان از هر 3نفر توخیابون 2تا و نصفی مهندس عمرانن!!!

باشه رشته تو نایاب و کمه! مگه تو ایران رشته مهمه اصلا؟ مهم اینه که ازش بشه استفاده کرد، مثلا آقایون بتونن ازش کار و پول و زندگی در بیارن

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستم من کلا با زیست مشکل دارم... :w09:اصن واس همین که با زیست مشکل داشتم رفتم ریاضی ..:w11:از اولشم عاشق موسیقی بودم ینی دوست داشتم برم موسیقی ولی نزاشتن ...:cry:الانم پشیمون نیستم که ریاضیم فقط نمیدونم چه رشته ای رو دوس دارم ینی اصن هیچی دوس ندارم اگرم برم دانشگاه فقط واس اینه که یه مهارت یاد بگیرم که بتونم کار کنم نه اینکه از رو بیکاری فقط ادامه تحصیل بدم واس همین اومدم اینجا...

:gol::gol:ممنون از راهنماییتون:gol::gol:

سلام ،
به نظرم کار اشتباهی کردید اومدید ریاضی!!چون رشته های تجربی اکثر رشته هاش بعد از لیسانس یه طرح اجباری دارند ، و به زور میبرنت سر کار !ولی ریاضی یه جورایی خار و کوریه !!!مخصوصا واسه خانم ها !!!

من خودم عاشق ریاضی بودم و هستم ،رشته امم الکترونیکه ،از رشته ام هم راضی ام !!!ولی بیکارم !!!!واسه فرار از بیکاری باید درس خوند !!!

هنوز دیر نشده ،می تونی کنکور تجربی بدی !! یکی از دوستانم موقع کنکور رفت تجربی امتحان داد،آزاد پرستاری آورد الان هم سر کاره !!!!

یعنی می خوام بهت بگم تجربی بیشتر می ارزه !!حتی آزادش!!!این نظر شخصی منه !!

زیستشونم زیاد سخت نیست .....یه چند بار بخونی بهتر از تجربی ها می تونی از پسش بربیای !!!

ضمنن تو دانشگاه مهارت یادت نمی دن !!

به هرحال موفق باشید،

Ali am man

عضو جدید
کسی از دوستان میتونه جواب این سوال منو بده

با سلام خدمت دوستان عزیز من علی, سوم تجربی و گرگانم, من رشتم تجربیه...میخواستم ببینم از رشته تجربی هم میشه وارد مهندسی پزشکی تو دانشگاه سراسری شد؟؟یا فقط از ریاضی فیزیک میشه واردش شد؟

Ali am man

عضو جدید

با سلام خدمت دوستان عزیز من علی, سوم تجربی و گرگانم, من رشتم تجربیه...میخواستم ببینم از رشته تجربی هم میشه وارد مهندسی پزشکی تو دانشگاه سراسری شد؟؟یا فقط از ریاضی فیزیک میشه؟

Sima.N

عضو جدید
سلام دوست عزیز نه واسه دانشگاه سراسری فقط از رشته ی ریاضی میتونی وارد این رشته بشی منم خودم رشتم تجربی بود اما چون پزشکی قبول نشدم ترجیح دادم برم دانشگاه ازاد این رشته رو بخونم............

bm-eng

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز من علی, سوم تجربی و گرگانم, من رشتم تجربیه...میخواستم ببینم از رشته تجربی هم میشه وارد مهندسی پزشکی تو دانشگاه سراسری شد؟؟یا فقط از ریاضی فیزیک میشه واردش شد؟

سلام . خیر.برای کنکور سراسری فقط از رشته ریاضی فیزیک می تونی به مهندسی پزشکی بیای . اما برای دانشگاه آزاد خب مختاری و می تونی به رشته دلخواهت بیای.((البته با این وضع جدید کنکور نمی دونم.شاید برای آزاد هم نتونی)

baharsalehi

عضو جدید

برای دانشگاه آزاد باید با بچه های گروه ریاضی شرکت کنید که بتونید این رشته رو انتخاب کنید.وفرقی نداره دیپلم چه رشته ای رو دارید .
موفق و پیروز باشید.

khanom mohandes*

عضو جدید
اره عزیزم می تونی

بالا