راهنمایی خرید گوشی

طلا.

عضو جدید

با سلام. جدیدترین مدل های گوشی نوکیا و هر چی که شما صلاح میدونین رو میخواستم که قیمتش مناسب و لمسی باشه :gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم شما بودجه + انتظاراتتون رو بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ببینید دوست گلم منظورم از اینکه انتظاراتتون چیه این بود که مثلا کیفیت صفحه نمایش بیشتر واستون مهمه یا مثلا دوربین یا سیستم عامل یا ...
فقط نوکیا بودن واستون مهمه یا برند های دیگه هم مشکلی ندارن ؟!

طلا.

عضو جدید
ببینید دوست گلم منظورم از اینکه انتظاراتتون چیه این بود که مثلا کیفیت صفحه نمایش بیشتر واستون مهمه یا مثلا دوربین یا سیستم عامل یا ...
فقط نوکیا بودن واستون مهمه یا برند های دیگه هم مشکلی ندارن ؟!
بیشتر نوکیا رو ترجیح میدم ولی برند های دیگری رو هم مطالعه می کنم البته که کیفیت و دوربین و امکاناتش مهمه . من فقط از شما مدل های جدید رو می خواستم که قیمتش مناسب و لمسی باشه بعدا خودم یکی یکی مطالعه می کنم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
باشه من یه سری مدل بهتون معرفی میکنم ولی اون مطالعه ای که شما میخواین بکنین هیچ فایده ای نداره . چون میخواین مشخصات گوشیهارو روی کاغذ ببینین و این با تجربه کردن زمین تا آسمون فرق میکنه ...
Nokia 500
C5-03

رها رستگار

عضو جدید
منم میخوام قیمتش تو رنج 500 باشه.مسییییی:redface:
باشه من یه سری مدل بهتون معرفی میکنم ولی اون مطالعه ای که شما میخواین بکنین هیچ فایده ای نداره . چون میخواین مشخصات گوشیهارو روی کاغذ ببینین و این با تجربه کردن زمین تا آسمون فرق میکنه ...
Nokia 500
C5-03

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
منم میخوام قیمتش تو رنج 500 باشه.مسییییی:redface:
سلام . دوست گلم ممنون میشم یه تاپیک جداگانه بزنین و انتظاراتتون رو + بودجه بگین تا بنده به طور کامل راهنماییتون کنم ...
واسه خودتون میگم تاپیک جداگانه بزنین ...
اینجوری منظم تره ...

موفق باشین !

طلا.

عضو جدید
Nokia 500
SymbianC5-03
ممنون از راهنماییت . راستس من از نوکیا c5 03خوش اومد ولی سیستم عاملش
Symbian

آخرین ویرایش:

طلا.

عضو جدید
دوست گلم . نظرت در مورد نوکیا C5-03 چیه؟ صلاح می دونی بخرم؟ در ضمن کیفیت دوربین هم برام مهمه :smile:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم اگه نوکیا 500 رو بگیرین به صرفه تره . چون این گوشی یکی از گوشیهای جدید نوکیاست و حالا حالاها ساپورت میشه . سیمبین بل هم که واسش اومده . سخت افزار بسیار بهتری هم داره و چون سخت افزارش قویتره عکاسی و فیلمبرداریش هم بهتره !

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
Nokia E7 رو هم ببینید، N8 و N9 و N900 هم ببینید، البته N900 سیستم عاملش سیمبیان نیست ، ولی گوشی خوبیه ;)

طلا.

عضو جدید
سلام . دوست گلم اگه نوکیا 500 رو بگیرین به صرفه تره . چون این گوشی یکی از گوشیهای جدید نوکیاست و حالا حالاها ساپورت میشه . سیمبین بل هم که واسش اومده . سخت افزار بسیار بهتری هم داره و چون سخت افزارش قویتره عکاسی و فیلمبرداریش هم بهتره !
از ظاهرش خوش نیومد:( صلاح نمی دونی؟ نوکیا c5 o3