راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ایمان م

عضو جدید
ای بابا این نامرداا اصلا به خودشون زحمت نمیدن که حداقل یه خبری چیزی بنویسن بگن نتایج کی میاد یا اصلا نمیاد که ما این همه حرص نخوریم..

فکر کردی اینا به فکر ما هستن . اینا فقط درگیر بازی های سیاسی خودشون هستند . مگر نه کل این نتایج رو کامپیوتر 1روزه اعلام می کنه و گذاشتن این نتایج در داخل سایت 1ساعت بیشتر نمی کشه .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
:thumbsup2:دوستای گلم مرسی که به فکرم بودین و نظرتون رو در مورد من و سیگار اینجور پیزا گفتن دوستن دارم مرسی
:thumbsup2::w30:گلین گل
:w42:چه کیفی می ده دانشگاه قبول شم بع ب چند تا از بچه های اینجا هم دانشگاهی بشم :thumbsup2:ای چه کیفی داره
اینجا همه همدیگرو دوست دارن سجاد جان:heart::w30:

آره خیلی فاز میده:D
من که روز اول میخوام تو کلاس بگم از بچه های باشگاه مهندسان هیشکی اینجا نیس؟؟:w12:
بعد 4نفر میپرن هوا باهم دوست میشیم خیلی باحال میشه:w36::w42:
من که میرم رشت اگه اونجا قبول نشدم نوشهر
همکلاسیام بدونن دیگه:D
راستی کسی نمیدونه بابل تا چه رتبه ای میگیره؟؟

jeyowich

عضو جدید
سرویس شدیم چرا این جوابا رو نمی زارن تا یه شنبه بزارن خیلی حرفه:(
میگم اونایی که قبول شدن حتما بیان بگن کدوم دانشگاه قبول شدن که از همینجا بشناسیم همکلاسیا رو .
حالا بزنه قبول نشم:دی

ایمان م

عضو جدید
این سازمان سنجش و وزارت علومم دیگه خودشونو گیر آوردن.
تنها کاراییشون اینه که خون جوونهای مردم رو تو شیشه کنن.:exclaim:
این از الان که جواب کنکور رو اعلام نمی کنن از این جالب تر اینکه
دیروز برنامه ماه عسل رستگار رحمانی نفر اول کنکور تجربی و زبان و 44 کنکور هنر رو آورده بود. میگفت: وقتی که این رتبه ها رو آوردم سازمان سنجش بهم گفت تو که توی یه شهر دورافتاه (جوان رود از شهرستانهای کرمانشاه) زندگی میکنی و هیچ امکاناتی نداری چطوری این رتبه های درخشانو آوردی؟ تو حتما تقلب کردی و باید دوباره تکی کنکور بدی. :question:
آدم به کی بگه که این جوون نخبه تنها گناهش اینه که توی تهران زندگی نمی کنه:w00:
خلاصه اینکه دوباره امتحان میده و از دفعه اول هم بهتر میشه. میگفت یه سری از درسها رو که توی کنکور اول 100 نزده بودم دومین بار 100زدم:D (دماغ سوخته خریداریم)
آدم وقتی اینها رو میشنوه میفهمه که مسئولهای ما هیچ اهمیتی به علم و جوونهای نخبه نمیدن و بعد هی میگن فرار مغزها.
فقط میشه تاسف خورد.:w09:

وقتی که یک احمق میشه رئیس جمهور این مملکت و یک احمق تر از خودش رو میزاره وزیر علوم نباید این اعمال دور از انتظار باشه .

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم میخواد سازمان سنجشو به اتیش بکشم ...
خسته شدم دیگه ...
چقدر ما بیچاره اییم ...اون از حال و اوضاع قبل کنکورمون بود ...
اون از خود کنکور...
اونم از وضع نتایجا که معلوم نبود چه جوری تصحیح کرده بودند...
حالا هم جونشون در میاد یدونه اعلام کنن کدوم خراب شده ایی قبول شدیم ...:crying::crying::crying:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا سلام
دوما فکر نمیکنم این که من تا حالا چند بار کنکور دادم یا چند سالمه اینقدر تعجب آور باشه و نیازی به تشکر هم داشته باشه همراز عزیز
این آخرین پستم تو این تاپیکه چون فکر میکردم بچه ها اینجا دنبال راهی برای امیدوری همن نه مسخره کردن.
از همتون خداحافظی میکنم
دوستان خوبی بودین
امیدوارم موفق باشید و قبول بشین و مثل من بدشانسی نیارین که مجبور باشین چند بار کنکور بدین:razz:
اما اینم بگم که من از این ناراضی نیستم و خدارو بابت حکمتش شکر میکنم
خدانگهدار
ااااا الناز جان به دل نگیر
سینا زیاد شوخی میکنه اما قصد بدی نداره
به آواتارش نگا نکن پسر خوبیه
اینجا همه هوای همو دارن
نگا همه میگن نرو
خوب نرو دیگه

moji_arch

عضو جدید
اولا سلام
دوما فکر نمیکنم این که من تا حالا چند بار کنکور دادم یا چند سالمه اینقدر تعجب آور باشه و نیازی به تشکر هم داشته باشه همراز عزیز
این آخرین پستم تو این تاپیکه چون فکر میکردم بچه ها اینجا دنبال راهی برای امیدوری همن نه مسخره کردن.
از همتون خداحافظی میکنم
دوستان خوبی بودین
امیدوارم موفق باشید و قبول بشین و مثل من بدشانسی نیارین که مجبور باشین چند بار کنکور بدین:razz:
خدانگهدار

هر کی elnazzz رو ناراحت کرده میاد جلو جمع از دلش درمیاره که اگهelnazzz دیگه اینجا پست نده همگی میریزیم سرش :whistle:

elnazzz جون جو به همه فشار آورده این امروز و فردا کردن برای نتایج از یه طرف کارای دولت بدلی از یه طرف دیگه:razz:

ما اینجاییم که تو این شرایط در کنار هم باشیم
توی همه ی تایپیکها توی همه ی تالار ها و کلآ توی این دنیای مجازی هدف فقط تبادل اطلاعات نیست
این دوستی ها, دلگرمی دادن ها , کمک های بی دریغ و....اینها چیزی نیست که بخوایم با سوءتفاهم های کوچیک ازش بگذریم:heart::w36:

ما همه با هم میمونیم تاوقتی که نتایج بیاد همونطور که توی سختی های قبل از کنکور, بعد از کنکور, اومدنه رتبه ها باهم بودیم
جشن بعد از نتایج هم با هم میگیریم:w33:
اونایی که قبول شدن که شیرینی میدن اونهایی هم که قبول نشدن شیرینی میگیرن و با برنامه ریزی وکمک از دوستانی که قبول شدن بعد کنکوربعدی میان و باز هم جشن و شیرینی:w33:

پاتوق بعدی دوستانم باشه تایپیک کارشناسی ارشد

بیاین برای ارشد سریع باشیم
که شاید توی ارشدبا محدودیت دانشگاها همگی هم کلاس بشیم ;)

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از همتون
منم با شوخی کردن مشکلی ندارم اما طوری که به کسی برنخوره
همراز، یونیک،آرتمیس،موجی،سجاد،ندااز همتون ممنون
موجی جان نیازی به عذر خواهی نیست همین که میدونم دوستای خوبی مثل شما دارم کافی

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااا الناز جان به دل نگیر
سینا زیاد شوخی میکنه اما قصد بدی نداره
به آواتارش نگا نکن پسر خوبیه
اینجا همه هوای همو دارن
نگا همه میگن نرو
خوب نرو دیگه
من اصلا شما رو نمی شناسم ولی چقد شیوا سخن گفتین به به و چه چه
من حرفای ایشون رو تایید می کنم

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربانت حالا بیشتر آشنا میشیم

میگم موضوع تاپیک منحرف نشه! این معماری قصر ما باید چجوری باشه که رو مدم باشه؟
منحرف کردیش دیگه:w00:
الان میان این پستارو میبرن تو spams آبرومون میره:D
مگه ساختی قصرتو؟
شما زمین بده قصر تحویل بگیر جناب شاهنشاه:w12:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منحرف کردیش دیگه:w00:
الان میان این پستارو میبرن تو spams آبرومون میره:D
مگه ساختی قصرتو؟
شما زمین بده قصر تحویل بگیر جناب شاهنشاه:w12:
همین کارارو می کنی میگن معماریا مهمون نواز نیستن دیگه

اون دفه که اومدیم یکی قهر کرد رفتش!! این دفم که میگی اسپم میدی! بابا اومدیم مهمونی دیگه

هان؟! حالا نمیشه زمینم خودتون بدین؟!!!

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد اسپم:confused:
خوب عزیزم مهمون میاد نمیبرنش تو آشپزخونه که:D
میره میشینه تو پذیرایی
تو هم میرفتی تاپیک سلام احوالپرسی قدمت رو چشم
البته اینجا هم منور نمودی ها:D
اما خوب اسپمه دیگه:whistle:

peymanarmin

عضو جدید
اولا سلام
از همتون خداحافظی میکنم
دوستان خوبی بودین
خدانگهدار
الناز جان اتفاقاً به دل بگیر
من به عنوان کسی که همیشه این تاپیک رو دنبال می کنم با این که خیلی پست نمیدم از وقتی این آقا سینا اومده مثله قبل با این تاپیک حال نمی کنم اصلاً جو تاپیکو خراب کردن
کلاً ایشون آدم بی مزه ای هستن که دوست دارن با هرچیزی شوخی کنن
از رو حرفاشون هم مشخصه خیلی سنجیده صحبت نمیکنن شایدم بچه سالن
بهتره همین جا تا با همه مشکل پیدا نکردن یه تغییری تو رفتار و صحبت هاشون بدن
من اگه تو حیطه اختیاراتم بود زودتر از اینا ایشون رو بن می کردم
ما هممون از این جا اومدن هدفمون اینه که دور هم جمع بشیم و روحیه بگیریم چون یه نقطه مشترک داریم و اونم کنکوره.کنکور کاردانی به کارشناسی معماری.با این که هیچ کدوم نه برخوردی با هم داشتیم نه همدیگه رو می شناسیم همدیگه رو خیلی خوب درک می کنیم
آقا سینا من که نمیشناسمت از منم دلگیر نشو ولی یه تجدید نظری تو ادبیاتو صحبت هات بکن
با هر چیزی نمیشه شوخی کرد...

moji_arch

عضو جدید
من به عنوان کسی که همیشه این تاپیک رو دنبال می کنم با این که خیلی پست نمیدم از وقتی این آقا سینا اومده مثله قبل با این تاپیک حال نمی کنم اصلاً جو تاپیکو خراب کردن
ما هممون از این جا اومدن هدفمون اینه که دور هم جمع بشیم و روحیه بگیریم چون یه نقطه مشترک داریم و اونم کنکوره.کنکور کاردانی به کارشناسی معماری.با این که هیچ کدوم نه برخوردی با هم داشتیم نه همدیگه رو می شناسیم همدیگه رو خیلی خوب درک می کنیم
آقا سینا من که نمیشناسمت از منم دلگیر نشو ولی یه تجدید نظری تو ادبیاتو صحبت هات بکن
در عوض همه ی بچه های این تایپیک سینا ببخشید ابن سینا رو میشناسن و بهشون ارادت دارن آقای ناشناس ایشون دوست خوب و برادر همه ی بچه ها هستن
خیلی ها رو تا حالا شاد کردن:w16:
همیشه هم همه رو یاری کردن
فقط نظاره گر و دنبال گر نبودن مثل بعضی ها!!!!!!
همه جاسوء تفاهم به وجود میاد
elnazz جون هم ناراحت شدن همگی سعی کردیمو از دلش بیرون آوردیم حالاشما نقشه نقره داغ رو بازی نکنید لطفا

سینا جان میدونم به دل نمیگیری حرف هاشو
ازطرف همه ی بچه ها
همینی که هستی عالیه:w16:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موافقم جو باشگاه عوض شده اما نه بخاطر بچه ها ،پارسال احساس کردم جو عوض شده رفتم اما امسال که آمدم دیدم بچه ها ی جدید و قدیم دور همن با 1 جو خوب باعث برگشتنم شدن.
عوض شدن جو عادیه مثل زمونه،چون آدمای جدید میان.:razz:اما به معنای بد شدنش نیست:smile:
موافقم که شوخی با هر چیزی صلاح نیست ،اما سینا بچه بدی نیست،من دلخور شدم اما رفع شد.روزای آخریه که بجه ها تو این تاپیک دور همن.منم همشونو از ته دل دوست دارم. اگرم ناراحت شدم بخاطر اینه که آدم اگر کسیو دوست نداشته باشه ازش دلگیرم نمیشه:gol:
شما هم بیا تو جمع ،خاطره های خوبی برات میمونه
به قول بچه ها من آبجی بزرگم،کاپیتانم هستم :Dخاطرات خوب زیادی دارم

در عوض همه ی بچه های این تایپیک سینا ببخشید ابن سینا رو میشناسن و بهشون ارادت دارن آقای ناشناس ایشون دوست خوب و برادر همه ی بچه ها هستن
همه جاسوتفاهم به وجود میاد
elnazz جون هم ناراحت شدن همگی سعی کردیمو از دلش بیرون آوردیم حالاشما نقشه نقره داغ رو بازی نکنید لطفا

ازطرف همه ی بچه ها
موجی جان شمام عصبانی نشو گلم

سوء تفاهم بود ،حل شد
بازم از همتون ممنون
این بحثم همینجا تمام بشه بهتره

moji_arch

عضو جدید

سوء تفاهم بود ،حل شد
بازم از همتون ممنون

ناراحت نشدم عزیزم;) خوشحالم که باز پست هاتو میبینم

ولی من روی تک تک بچه های این تایپیک غیرت دارم:w44:

ایمان م

عضو جدید
خوشحال می شم با دوستان در ارتباط باشم . mahgor_2001

به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز

به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .
حتما گلم
من اکثر بچه ها رو تو yahooاد دارم.اما الان yahooم باز نمیشه بخاطر تظاهرات توپ امروز
sillver_shoe
همتونو میبینم اونجا

peymanarmin

عضو جدید

ازطرف همه ی بچه ها
ناراحت نشدم عزیزم;) خوشحالم که باز پست هاتو میبینم

ولی من روی تک تک بچه های این تایپیک غیرت دارم:w44:
این که ان قدر با مرامید خیلی خوبه.
ولی خوب شما هم منو نمی شناسی بهتره طرف کسی رو نگیری منم مثله آقا سینا از بچه های همین تاپیکم.
من هر چند وقت یه بار میومدم تو تاپیک خیلی وقت نداشتم که بتونم به بچه ها کمک کنم
ولی با تاپیک خیلی وقته آشنایی دارم.
اگر کسی رو یاری کردن دستشون درد نکنه ولی دلیل نمیشه کسی رو مسخره کنن
اگرم من اومدم این حرفا رو زدم نخواستم کاسه داغ تر از آش بشم، خواستم هر کسی پا شو اندازه گلیمش دراز کنه یعنی حد و مرزشو بدونه تا به کسی توهین نشه. منم با کسی خصومتی ندارم.دوست دارم همه شاد باشن.شوخی تا جایی که به کسی توهین نشه هیچ اشکالی نداره.
منم ترجیح میدم بحث تموم بشه.
راستی شما خواب ندارین نصفه شبی جواب منو میدین؟ :D
موفق باشید:gol:

من موافقم جو باشگاه عوض شده اما نه بخاطر بچه ها ،پارسال احساس کردم جو عوض شده رفتم اما امسال که آمدم دیدم بچه ها ی جدید و قدیم دور همن با 1 جو خوب باعث برگشتنم شدن.
عوض شدن جو عادیه مثل زمونه،چون آدمای جدید میان.:razz:اما به معنای بد شدنش نیست:smile:
موافقم که شوخی با هر چیزی صلاح نیست ،اما سینا بچه بدی نیست،من دلخور شدم اما رفع شد.روزای آخریه که بجه ها تو این تاپیک دور همن.منم همشونو از ته دل دوست دارم. اگرم ناراحت شدم بخاطر اینه که آدم اگر کسیو دوست نداشته باشه ازش دلگیرم نمیشه:gol:
شما هم بیا تو جمع ،خاطره های خوبی برات میمونه
به قول بچه ها من آبجی بزرگم،کاپیتانم هستم :Dخاطرات خوب زیادی دارم

سوء تفاهم بود ،حل شد
بازم از همتون ممنون
منم خوشحالم باز کاپیتانو شاد و خوشحال می بینم ;)
ما حالا حالا ها هستیم :smile:
من سال دیگه کنکور دارم
ایشا... همین روزا خبر قبولی همه رو تو همین تاپیک ببینیم
موفق باشید

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااای مردم تا این صفحه باز شد ،بعد نتم تمام شد و فهمیدم به سلامتی کنکور 150 ساعت نت استفاده کردم
و پدر تلفن در آمده:D
مرسی
ایول پس از الان تیممو تشکیل بدم برای سال بعد:smile:
راستی من دعا کردم که اگر نتایجو تا عید ندادن که نمیدن دوشنبم ندن:redface::D
آخه من تو راهم.اما میتونم معامله کنم شماها دعا کنین کن قبول بشم با معجزه منم دعامو پس میگیرم:D:biggrin:

moir92

عضو جدید
سلام بر منتظران سنجش!
با توجه به اين كه هميشه نمي توانم اينجا حضور به امر برسانم!‌ لازم است چند نكته را به عرض دوستان گرامي و همدردان عزيز! برسانم!

آقا ما رفتيم شهرستان .دانشگاه(ببخشيد! موسسه:whistle:) كه كارهاي مدركي مونو انجام بديم كه وقتي جوابا اومد ديگه گير اينها نباشيم.خلاصه از اين ورقهايي كه بايد پله بالا پله پايين كني برا يه ده پونزده تا امضا بهمون دادن! رفتيم برا كارامون. تو كارنامه من بخاطر اينكه(داستانش طولانيه!) چند واحد صفر توش بود!:evil: و آقاي رئيس هم شانس ما نبود و با توجه به پاچه خواري هاي من برا حذف اينا مدير آموزشم گفت برو تا اين يارو بياد اگه اون بگه . چشم! گفتم بابا من دوباره بخوام بيام تو گيروداره ثبت نام هم كاره شما سخت ميشه هم من! يه چيزي گفت كه قابل تامل بود:
ببين ثبت نام 4 تا فكر كنم 7 هست.پس نمي خواد نگران باشي!
هيچ چي ديگه ما هم دست از پا دراز تر برگشتيم. گفتم شايد به درد دوستان بخوره.
يهو ديدي سازمان سنجش تا مهر جواب نداد! اينها برنامه ريزياشونو كردن! و به ما نمي گن . تا مطمئن نشن كه طبق برنامه پيش ميره قضيه زمان اعلام نتايج رو نمي زنن!!!:neutral:چون برا خودشون بد ميشه! نه كه هميشه هم خوش قول بودن!:w00:
يه حرف ديگه هم دارم! جديدا كه ميام ميبينم اينجا به جاي اميد واري و سرزندگي و... همش ياس و اعصاب خوردي يا ....(البته چون كم ميام شايد اشتباه متوجه شده باشم.بهم بگيد)
حرف من اينه اين تاپيك رو ممكنه خيليها ببينن. يعني يه جمله كه نوشته ميشه ممكنه 10 ها نفر اين جمله رو بخونن و تنها اون جمله اثر خودش رو مي گذاره و جز دو پيام نيست. مثبت يا منفي! پس حواسمون باشه چي مي نويسيم چون ممكنه رو ديگري تاثير بزاره.
به جاي اينكه تو خونه بشينيد و هي فكر كنيد(چون چيزي تغيير نمي كنه مگر با دعا) يا بياين تو نت (كه خودش به تنهايي وقتي زياد شه اعتياد(نه به مواد!) و افسردگي و... با خودش مياره) پاشيد يه كاري كنيد! بريد مغازه دوستتون يا شركتي اگر سراغ داريد. كتاب مرجعي رو تصميم بگيريد بخونيد قبل دانشگاه و... يا مثل من كتاب بگيريد بريد تو شركت كسي كه ميشناسيد دوصفحه ش رو بخونيد هم يه كاري نگاه مي كنيد ياد مي گيريد يا انجام ميديد. در هر صورت سعي كنيد به اين قضيه فكر نكنيد مگر در دعاهاتون تا جواب ها بياد. نگيد نمي شه چون من انجام دادم و شد....انسان هر كاري بخواد مي تونه انجام بده.فقط كافيه بخواد...
اگرم مي خوايد فكر كنيد خوب و درست فكر كنيد!
چشمارو ببنديد!!(الان نه.بعدن)

جوابها اومده وشما جلوي كامپيوتر و اون صفحه صورتي بنفش سازمان سنجش! 1 2 3 بومممم....وايييييييييي همونجايي كه مي خواستمممممممممممم. جواب زحمتامو ديدمممممممم:w26::w32::w31::w42::w40::w14::w34::w14::w42::w25::w33: اون لحظه رو احساس كنيد و بدونيد مياد:w11::w17::w21::w16:

شروع كنيد. نگيد كه خيال بافيه:w34: كه مي گم من حال خوش رو دوست دارم حتي اگر خيال بافي باشه. غم شروع پيريه... قانون راز رو كه ديگه روانشناسا نگفتن....
شروع كنيد
مهم نيست كي يا چه وقت...مهم اينه وقتي جوابها مياد كل تاپيك پر ميشه از اين شكلكا.......

برا همه آرزوي قبولي و موفقيت مي كنم و محتاج دعاهاتونم...
خيلي حرف زدم نه؟!!!:child:

Archi_Nick

عضو جدید
سلام به صحر خیزا- بابا این نتایج کی اعلام میشه از این همه شور شوق شما منم که کنکور ندادم استرس گرفتم -انشاا.. همه تون قبول شید

یونیک

عضو جدید
ممنونم از همتون
منم با شوخی کردن مشکلی ندارم اما طوری که به کسی برنخوره
همراز، یونیک،آرتمیس،موجی،سجاد،ندااز همتون ممنون
موجی جان نیازی به عذر خواهی نیست همین که میدونم دوستای خوبی مثل شما دارم کافی
قربونت برممممممممممممممم که اینقده ماهی ،می دونستم تنهامون نمی ذاری:w40:

خیلی بدی چطور دلت میاد اینارو بگی چرا به دل بگیره این سینا زیاد شوخی می کنه ولی اینبار با این شوخیش خودم ادبش می کنم:D.همه اینجا باید با هم خوب باشن .
.

ازطرف همه ی بچه ها
اره موجی جونم همی شه راست میگه ولی میگم موجی ایندفعه این سینا روداری کرده ،بیا یکم بزنیمش:w43::lol:

اره دیگه روزهای اخره منم همینطور santa_tristan
سلام به صحر خیزا- بابا این نتایج کی اعلام میشه از این همه شور شوق شما منم که کنکور ندادم استرس گرفتم -انشاا.. همه تون قبول شید
استرس به شما هم وارد شد؟:Dاشکال نداره درد ها قسمت شه واسه سلامتیه ما که منتظر جواب کنکوریم خوبه دستت درد نکنه:w07:

آخرین ویرایش:

ایمان م

عضو جدید
سلام بر منتظران سنجش!

با توجه به اين كه هميشه نمي توانم اينجا حضور به امر برسانم!‌ لازم است چند نكته را به عرض دوستان گرامي و همدردان عزيز! برسانم!

آقا ما رفتيم شهرستان .دانشگاه(ببخشيد! موسسه:whistle:) كه كارهاي مدركي مونو انجام بديم كه وقتي جوابا اومد ديگه گير اينها نباشيم.خلاصه از اين ورقهايي كه بايد پله بالا پله پايين كني برا يه ده پونزده تا امضا بهمون دادن! رفتيم برا كارامون. تو كارنامه من بخاطر اينكه(داستانش طولانيه!) چند واحد صفر توش بود!:evil: و آقاي رئيس هم شانس ما نبود و با توجه به پاچه خواري هاي من برا حذف اينا مدير آموزشم گفت برو تا اين يارو بياد اگه اون بگه . چشم! گفتم بابا من دوباره بخوام بيام تو گيروداره ثبت نام هم كاره شما سخت ميشه هم من! يه چيزي گفت كه قابل تامل بود:
ببين ثبت نام 4 تا فكر كنم 7 هست.پس نمي خواد نگران باشي!
هيچ چي ديگه ما هم دست از پا دراز تر برگشتيم. گفتم شايد به درد دوستان بخوره.
يهو ديدي سازمان سنجش تا مهر جواب نداد! اينها برنامه ريزياشونو كردن! و به ما نمي گن . تا مطمئن نشن كه طبق برنامه پيش ميره قضيه زمان اعلام نتايج رو نمي زنن!!!:neutral:چون برا خودشون بد ميشه! نه كه هميشه هم خوش قول بودن!:w00:
يه حرف ديگه هم دارم! جديدا كه ميام ميبينم اينجا به جاي اميد واري و سرزندگي و... همش ياس و اعصاب خوردي يا ....(البته چون كم ميام شايد اشتباه متوجه شده باشم.بهم بگيد)
حرف من اينه اين تاپيك رو ممكنه خيليها ببينن. يعني يه جمله كه نوشته ميشه ممكنه 10 ها نفر اين جمله رو بخونن و تنها اون جمله اثر خودش رو مي گذاره و جز دو پيام نيست. مثبت يا منفي! پس حواسمون باشه چي مي نويسيم چون ممكنه رو ديگري تاثير بزاره.
به جاي اينكه تو خونه بشينيد و هي فكر كنيد(چون چيزي تغيير نمي كنه مگر با دعا) يا بياين تو نت (كه خودش به تنهايي وقتي زياد شه اعتياد(نه به مواد!) و افسردگي و... با خودش مياره) پاشيد يه كاري كنيد! بريد مغازه دوستتون يا شركتي اگر سراغ داريد. كتاب مرجعي رو تصميم بگيريد بخونيد قبل دانشگاه و... يا مثل من كتاب بگيريد بريد تو شركت كسي كه ميشناسيد دوصفحه ش رو بخونيد هم يه كاري نگاه مي كنيد ياد مي گيريد يا انجام ميديد. در هر صورت سعي كنيد به اين قضيه فكر نكنيد مگر در دعاهاتون تا جواب ها بياد. نگيد نمي شه چون من انجام دادم و شد....انسان هر كاري بخواد مي تونه انجام بده.فقط كافيه بخواد...
اگرم مي خوايد فكر كنيد خوب و درست فكر كنيد!
چشمارو ببنديد!!(الان نه.بعدن)

جوابها اومده وشما جلوي كامپيوتر و اون صفحه صورتي بنفش سازمان سنجش! 1 2 3 بومممم....وايييييييييي همونجايي كه مي خواستمممممممممممم. جواب زحمتامو ديدمممممممم:w26::w32::w31::w42::w40::w14::w34::w14::w42::w25::w33: اون لحظه رو احساس كنيد و بدونيد مياد:w11::w17::w21::w16:

شروع كنيد. نگيد كه خيال بافيه:w34: كه مي گم من حال خوش رو دوست دارم حتي اگر خيال بافي باشه. غم شروع پيريه... قانون راز رو كه ديگه روانشناسا نگفتن....
شروع كنيد
مهم نيست كي يا چه وقت...مهم اينه وقتي جوابها مياد كل تاپيك پر ميشه از اين شكلكا.......

برا همه آرزوي قبولي و موفقيت مي كنم و محتاج دعاهاتونم...

خيلي حرف زدم نه؟!!!:child:

سلام بر شما دوست عزیز . از راهنمائیتان بسیار ممنونم . کسی اینجا افسرده نیست و کسی هم دید منفی ندارند نسبت به نتایج ... و ما همیشه به نسبت به امور زندگی امیدواریم . با آرزوی موفقیت تمام دوستان .

ایمان م

عضو جدید
خوشحال میشم با دوستان در ارتباط باشم mahgor_2001

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن این ملت میزنیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا