زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

orkide69

عضو جدید
3...بخاطر اینکه نسبت به بقیه ممان اینرسی کمتری داره و متقارن هم نیس

خودش زده 4 به نظرتون اشتباه زده آیا؟
توضیح خودش اینه: چون نسبت به بقیه مقاطع محدوده کمتری از مقطع را در ناحیه حداکثر کشش و فشار ناشی از خمش اختصاص داده
یعنی چی این الان ؟چجوری فهمیده اینو؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من ی جا خوندم
دایره تو پر... مقاومت خمشی
دایره تو خالی : مقاومت پیچشی
راستو غلطشو شما بهم بگید :|
با توجه ب این همون 4 میشه درست
اشتباه میگم؟؟؟
دایره توپر پیچش ولی توخالیش اقتصادی تر
لوله مستطیلی توپر واسه خمش عالی ولی inp or ipe اقتصادی تر.

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدشم ...اگه مقاومت خمشی نبشی کم بود م تو ساخت مهار بند (ب گفته ی شریفی) ازش استفاده نمیشد ک
والا نمیدونم... من ب خونده هام شک مطلق دارم :|
اگه اشتباه میگم... ببخشید
:D
اره مقاومت خمشی مقاطع L شکل از همه کمتر و غیر اقتصادی تره.

• Like
واکنش ها: imah

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یعنی چی شد؟؟؟ اشتباه گفتم؟؟؟
دیگه من نمی تونم به صفحه قبل برگردم!
بییبن واسه خمش باید دو تا بال با فاصله زیاد داشته باشی یعنی بازوی اهرم رو زیاد کنی که تو inp و ipe این اتفاق می افته. از لوله سقف مسطح نمی سازن. از قوطی هم همین طور.

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره مقاومت خمشی مقاطع L شکل از همه کمتر و غیر اقتصادی تره.

الان یعنی چی شد؟؟؟ اشتباه گفتم؟؟؟

دایره توپر پیچش ولی توخالیش اقتصادی تر
لوله مستطیلی توپر واسه خمش عالی ولی inp or ipe اقتصادی تر.

سلام
من ی جا خوندم
دایره تو پر... مقاومت خمشی
دایره تو خالی : مقاومت پیچشی
راستو غلطشو شما بهم بگید :|
با توجه ب این همون 4 میشه درست
اشتباه میگم؟؟؟
نخندیاااا اما خداشاهده آخرش نفهمیدم منظورت چیه و جواب چی میشه:biggrin:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه من نمی تونم به صفحه قبل برگردم!
بییبن واسه خمش باید دو تا بال با فاصله زیاد داشته باشی یعنی بازوی اهرم رو زیاد کنی که تو inp و ipe این اتفاق می افته. از لوله سقف مسطح نمی سازن. از قوطی هم همین طور.
خو اینو میدونم ک
الان بین اون 4تا شکل جواب چی میشه ؟

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این تابلوی مدرسه آتن که تو کنکور پارسال اومده بود مال کدوم منبع است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو اینو میدونم ک
الان بین اون 4تا شکل جواب چی میشه ؟
Lسوال کنکور هم بوده یادمه تو جزوه سروش نیا ،تنش خمشی، دیده بودم گفته بود از لحاظ اقتصادی کدام مقطع مناسب نیست.همین L بود جواب.
دو ساعته دارم بهت می گم دو بال موثر با فاصله معین که بازوی اهرم زیادی تولید کنه.تو نبشی کجا دو تا بال موازی داریم!:w00:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
Lسوال کنکور هم بوده یادمه تو جزوه سروش نیا ،تنش خمشی، دیده بودم گفته بود از لحاظ اقتصادی کدام مقطع مناسب نیست.همین L بود جواب.
دو ساعته دارم بهت می گم دو بال موثر با فاصله معین که بازوی اهرم زیادی تولید کنه.تو نبشی کجا دو تا بال موازی داریم!:w00:
چ بد اخلاق ...

من نگفتم ک نبشی ک... میگم دایره

اصن ب من چ ... ذوزنقه

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این تابلوی مدرسه آتن که تو کنکور پارسال اومده بود مال کدوم منبع است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علاوه بر پیکره های انسانی موجود در نقاشی، که گردهمایی مردان دانشمند یونان گذشته است، دو تندیس در ساختنمان مدرسه خودنمایی می کند: "آپولون" ، پشتیبان هنرها که در چپ تصویر قرار گرفته و یک چنگ در دست دارد، و "آتنا"، در لباس "مینروا" ایزد بانوی فرزانگی که در ستون سمت راست قرار گرفته است

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا خمش و برشو پیچش و چاشنیه نبشی و مستطیل inp کردی... گیجم کردی... دعوامم کردی ... آخرشم رسیدم ب ذوزنقه ... حالا میخندی؟؟
بدهم سرت را از تنت جدا کنند؟؟؟
این منم

اینم تویی

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاوه بر پیکره های انسانی موجود در نقاشی، که گردهمایی مردان دانشمند یونان گذشته است، دو تندیس در ساختنمان مدرسه خودنمایی می کند: "آپولون" ، پشتیبان هنرها که در چپ تصویر قرار گرفته و یک چنگ در دست دارد، و "آتنا"، در لباس "مینروا" ایزد بانوی فرزانگی که در ستون سمت راست قرار گرفته است

مرسی عزیزم .... یعنی شما هلن گاردنر هم خوندین!!!

• Like
واکنش ها: imah

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چی شد آخرش ناودانی مقاومت خمشی کمتری داره یا لوله تو خالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عاررررررررررررررررررررررررف؟؟ اینو جواب بده بعد برو درستو بخون آفرین
ارکیده تو سوالی که گذاشته بود جوابو زده بود لوله!!! حالا کدوم درسته!!!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چی شد آخرش ناودانی مقاومت خمشی کمتری داره یا لوله تو خالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عاررررررررررررررررررررررررف؟؟ اینو جواب بده بعد برو درستو بخون آفرین
ارکیده تو سوالی که گذاشته بود جوابو زده بود لوله!!! حالا کدوم درسته!!!
اوهوم... منم تو آزمون زدم 3 اما بعد دیدم جوابش 4 میشه .... بعدا تو ی کتاب دگ (اسمش یادم نیس) خوندم دایره تو خالی واسه خمش خوب نیس و واسه پیچش بهتره...حالا عارف اومد ی چیزایی گفت .. آخرش نفهمیدم چی واسه چی خوبه :|

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا