زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
نانی اصلا زبان رو کنار نزاااااااااااااااااااااااااار...حتی اگه شده از زمان منظرت بزنی بزار واسه زبان...یه تست زبان می تونه نزدیک به حداقل 600 نفر جلو بندازتت..حتما کار کن..از الن 30-40 روز وقت داریم از الان هم که هر شب 10 تا لغت حفظ کنی میشه 300 تا لغت ..و گرامر رو هم با این اولویت ها بخوون1 )زمان ها 2)ضمایر 3)موصول ها 4)صفت (که شامل چندتا زیر مجموعه هستش) 5)حروف اضافه 6)...
اخه وقتی نتیجه نمیگریم دوهفته است بیرون نرفتم سرم دردگرفته از صب ..ی مرور کتاب درک رفتار 3روز شروع کردم تازه فصل 12ک نمیکشم بخونم واقعا مغزم هنگه
از بس ی روز استراحت کردم از این حرفا شنیدم بیزار شدم از صب فقط ی ورق خوندم ....

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اینقد استرس داری
من با رتبه 600 با زبان 13 درصد روزانه قبول شدم
نمی گم تلاش نکن چون خدا جواب کسیو که زحمت بکشه میده مطمئن باش
پس همه تلاشتو برای هدفت بذار

خوش بحالت کجا قبول شدی؟؟حتما اون یکی درصداتو خوب زدی؟؟
همه رو خسته کردم اینجا هم میدونم بازم میگن این دختر شروع کرد

saherem

عضو جدید
خوش بحالت کجا قبول شدی؟؟حتما اون یکی درصداتو خوب زدی؟؟
همه رو خسته کردم اینجا هم میدونم بازم میگن این دختر شروع کرد

بوعلی ،نه عادی بود چون رتبه ام عالی نبود اما روحیه مو از دست ندادمو اسکیس کار کردم نمی گم تو هم تئوریو ول کن چون تئوری مخصوصا زبان خیلی مهمه و من همیشه پشیمونم چرا نخوندم توام از فرصتت استفاده کن منم همون از وسطای آذر شروع کردم وقتی تئوری خوب شی روحیه بهتری برای اسکیس داری
13
58
38
25
36

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه وقتی نتیجه نمیگریم دوهفته است بیرون نرفتم سرم دردگرفته از صب ..ی مرور کتاب درک رفتار 3روز شروع کردم تازه فصل 12ک نمیکشم بخونم واقعا مغزم هنگه
ببین عزیزم من فکر کنم شما فقط تمام وقتت رو روی خوندن مطالب میزاری در صورتی که تست و نکات تست خیلی اهمیت بیشتری داره..قبژل از این که یه مطلبی رو واسه مرور شروع کنی هر درسیت رو اول یه نگاه کلی به تست ها یی که سالای قبل بوده بنداز ببین اصلا در چه سبکی سوال از این درس یا مبحث میاد و بعد برو سراغا مرور و با ای هدف مرورت رو شروع کن که الان که میری سراغ تست زدن مسلط هستی هر تستی که درست میزنی کلی انرژی می گیری..بعدم نانی جان شما داری واسه خودت تلاش می کنی و اینده خودت رو می سازی پس خیلی باید با انرژی تر از این حرفا پیش برییییییییییییییی;);)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون خیییییییلی کمکم کردی :w27::gol:

خواهش میکنم عزیزم برات ارزویموفقیت میکنم

به نظر من همینا رو همین طوری که گفتی تموم کنی حتما رتبه ی خوبی میاری ان شاءالله، راستی جزوه ی روستا علی عسگری هم اگه نخوندی بخون، چند سالیه 2 تا تست درک از روستا می دن از کتاب دکتر زرگر که علی عسگری خلاصه ش کرده، به نظر من حیفه آدم از دستش بده، البته اگه وقت داشتی کتابشم خوبه، ما پارسال داشتیمش برا درس روستا خیلی آسون و شیرین بود ;)

این که میگی را ندارم تویباشگاه نیست که بخونمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااام :)
من اومدم يكم براي اين زبان بدبخت تبليغ كنم كه بخونيدش و نزاريد كنار. خب مثال مي زنم از روي جدول رتبه هاي سال قبل. اماده؟ :ي

[FONT=.Helvetica NeueUI]77[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]63[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]20[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]23[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]17[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]رتبه ١٣٩[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]35[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]57[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]38[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]وتبه. ٨١٥[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]8[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]52[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]42[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]21[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]رتبه ١٠٨٦

نتيجه : زبانننننن بخونييييييييد!!!!
خب تبليغ زبانمو كردم :)[/FONT]

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شمام مث منین یا من اینجوریم؟
هر چی فن و زبان رو مرور میکنم
تمام مطالب برام جدیدن:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

درک رفتار یکم سنگین تر از بقیه کتابهاست اگه خوببخونی موقع که تموم شه میگی اخیششششششششش از روی دوشت انگار یک بار سنگین بر میدارن ،من هم باور کن میرم سراغش میترسم ولی خب وقتی می خونم حس خوبی دارم ،بعدش هم الان که وقت خسته شدن نیست الان وقت تلاش کردنه ،پس بخون زبان را بزار توی برنامه ات و حذف نکن درضمن مهند ما مامور به نتیجه نیستیم ما مامور به تلاشیم بقیه اش با خداست

نانی میدونم از مرور خسته ای خودم هم همین طور ادم اولش یک جوریه البته من هنوز مرورنکردم انشاله اگه خدا بخواد به زودی شروع میکنم ،میدونی یکی دوسال قبل اینکه برم دانشگاه میرفتم قران حفظ میکردم ،استادم میگفت هر روزباید از اول بخونید و علاوه بر درس جدید همه را باید بخونید من هم هر روز از اول سوره بقره شروع میکردم به خوندن تا اونجایی که حفظ کرده بودم ،استادم میگفت انقلاب مهمه ولی حفظ انقلاب مهمتره ،من جز افرادی بودم که هر روز این کار میکردم ولی بقیه همه را نمی خوندن به خاظر این هر وقت استادم از هر جا که می پرسید هیچی اون ایه می خوند من شماره ایه و خطش هم میگفتم ولی الان چی ؟؟
الان وقتی ایاتی را که قبلا حفظ بودم میشنوم فقط اشکم در میاد که با چه مصیبتی حفظ کردم و حالا فقط میدونم از کجا ست نه اینکه بتونم کامل تا چند صفحه را ادمه بدم ،این همون جریان مرور خودمونه اگه درست مرور نشه اطلاعات سر جلسه یادت میادیک چیز شبیه این بوده ولی نیم تونی جواب بدی اونجاست که اشکت در میاد من یکبار اشکم در اومده سر همین قران دیگه نمی خوام اشتباه کنم
بچه ها من تا الان2و نیم ساعت خوندم ولی امروزم میخوام متقاوت باشه انشاله تا شب یک کار بزرگ توی خوندم میکنم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا فن و زبان همینه دیگه وقت زیاد میبره بازده ا شم کم اخه منابع و گستردگی اش زیاده ،تاریخ که نی دوتا جزوه حفظ کنی بعدش هم همه بزنی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یک نظر بدید من یک توفیق اجباری نصیبم شده قبل ازمون اولی مون باید تمرین اسکیس کنم جاتون خالی پروژه داداشمه که باید ببندم ،میگم برا نحوه کار و طرح جلد هر کی نظرداره بگه یک سری کار که توی سایز آ3باید کشیده بشه و راندو و موضوعات هم سنتی و از کتاب ها کروکی صدیقه تا اونجا که دیدم به نظرتون چه تیپی کار کنم برا بچه که نمره اش خوب شه
جلو جلو ممنون از راهنمایتون

m3631

عضو جدید
من چیکار کنم ک با درک و زبان صفر ؟؟؟؟؟؟؟
منم همین اردبیل میخام ک قبول شم !!اما آنقد فکر وخیال ارشد باعث شده هرشب خابشو ببینم ..زودتر از 9صب هم ک نمیتونم بیدارشم من چیکار کنم !!!!؟؟؟؟؟
نانی جون چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی من هر دفعه پستای تورو میخونم برات ناراحت میشم که اینجوری استرس داری، عزیزم من فکر میکنم بیشتر مشکل تو از استرس و ترسه، سعی کن ترس رو از خودت دور کنی و آرامشتو حفظ کنی. واقعا فکر کن مگه آخرش چی میخواد بشه؟ همه ی این درس خوندنا به هر طریقی بخاطر پیشرفته که مطمئن باش این چیزایی که یاد میگیری یه جایی به دردت میخوره. تازه منم از اول دی شروع کردم ;)
امیدت به خدا باشه و تلاشتو بکن ایشالا نتیجه میگیری:)

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اومدم يكم براي اين زبان بدبخت تبليغ كنم كه بخونيدش و نزاريد كنار. خب مثال مي زنم از روي جدول رتبه هاي سال قبل. اماده؟ :ي

[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]

:w15: :w15: عالييييي بود! :w15:
درك رفتار خيلى ترجمه ش بده، كند پيش مى ره، مته به خشخاش نذار و سريع بخونش، مطالعه مورديارو با دقت بخون، براشون فيش بنويس، يا كنار عكسا نكاتشو بنويس. بقيه شو سخت نگير اصن، مفهومياشو سازه در معمارى گفته. يه جورى بخون كه انگار فردا امتحان دارى ازش بايد تموم كنى، زيادى كه ريز مى شى انسجام مطالب تو ذهنت از بين مى ره واسه همين اينقد طول مى كشه. زبانم كه نيكى جون تبليغشو كرد!!! تست بزن. لغتو اينارم بذار كنار.
يه تبليغ زبانم من بكنم

55
15
15
28
28

رتبه 1800

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها از صب ی کلمه نتونستم بخونم مرور سخته واقعا حوصله ام سر رفته 3ساعتم بیخودی رفت با این وصعیت نمیشه ک قبول شد
خدایی من با شما ک اینطور جدی میخونید یکی نیستم ک با کسی ک برا زیان انقد لغت حفظ کرده ک الان مرور میکنه اما من چی
سرم درد گرفته ازبس،.....
ببین سخت چرا میگیری..............زبان چی میخونی برا لغت ؟؟؟؟ که بخوای میتونی جنگی تافلو تموم کنی البته با جعبه لایتنر.اگه هم نرسیدی چند سال کنکور گذشته.اگه باز هم نتونستی کلا بیخیال چون من این همه لغت خوندم فوقش یک یا دو تا لغت ج بدم وقتمو گذاشتم رو درک مطلب که خداییش خیلی حال میده.بعد از یه مدت دستت میاد باید چه جوری ج بدی.من زبانم در حد یه بچه دوسالست ولی خب رنج درصدام بین 30 - 40 هستش..................برای مرور من یه پیشنهادی دارم.تو تا وقتی از خوندنت لذت نبری نتیجه نمیگیری.برای لذت بردنم باید خسته نشد از خوندن .خوب من اینجوری با این قضیه کنار اومدم.چون قسمتهای اول کتابارو معمولا بیشتر خوندیم اومدم دو نصف کردم کتابارو.مثلا یه کتاب سیصد صفحه ای رو 150 دومشو میخونم ولی خیلی خوب چه جوری به اینصورت که یک فصل تموم شد باز مرور میکنم فصل دوم تموم شد یک و دو رو مرور میکنم .سه تموم شد یک و دو سه رو مرور میکنم.حالا هرچی پیش برم یه فصل از اولی میزنم.......................خوب این تا تقریبا 12 -13 بعد مرور تاریخ و سه تای اصلی فن کلا میخونم................بعد اینایی رو که نصفه خوندم میام کامل میخونم...........جوری برنامه ریزی کردم که چند روز آخر مرور سه تا کتاب اصلی و تاریخا تموم شه

بجنگ این یه ماهوووووووووووووووووو.................

[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]
[FONT=.Helvetica NeueUI]
[/FONT]

منم سو تبلیغ میکنم برای کسایی که زبانشون خوب نی ابرام با 17 درصد زبان رتبه 117:D

یه ضرب المثل برزیلی میگه به یک سنگ رسیدی ورش دار................زورت نرسید هولش بده.................باز زورت نرسید رنگش کن......یعنی یه سنگ جلو روته باید یه کاری باهاش بکنی.........نباید بیتفاوت گذشت.برای مرور بالا توضیح دادم امتحان کن

بچه ها یک نظر بدید من یک توفیق اجباری نصیبم شده قبل ازمون اولی مون باید تمرین اسکیس کنم جاتون خالی پروژه داداشمه که باید ببندم ،میگم برا نحوه کار و طرح جلد هر کی نظرداره بگه یک سری کار که توی سایز آ3باید کشیده بشه و راندو و موضوعات هم سنتی و از کتاب ها کروکی صدیقه تا اونجا که دیدم به نظرتون چه تیپی کار کنم برا بچه که نمره اش خوب شه
سمانه کروکیش از همه بهتره:D

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چه درسيه؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه چه درسيه؟؟؟

نمی دونم از این بیان میان ها دیگه ،اون کاردانی هستش نه مشکل کروکی کشیدن و رنگ ندارم 2روز شب تا صب ترتیبش میدم فقط میخوام مدل ارایه و طرح جلدش را نمی دونم چیکار کنم یعنی حوصله فک کردن بهش ندارم ،نمی خوام فتوشاپش کنم مگه اینکه یک طرح خاص برا فتوشاپش گیر بیارم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خوشحالم همه تون دوباره اومدید ،واقعا از خدا ممنون ام که من با بچه ها اینجا اشنا کرد و این قدر هم با مرام هستید ،انشاله که همه تون مزد زحماتتون بگیرد و همه تون بهترین جاها قبول شید و ارشد بخونید

من هم امروز با این همه ماجرا 7ساعتی خوندم بازم شکر ،قربون خدا برم این قدر مهربونه
بچه ها من امشب امدم یک چند صفحه جدول بندی کردم که هر درسی چه کتابهایی و جزوه هایی را خوندم چی ها مونده و کدوم ها باید کنارشون ادمه و کدوم ها مرور شه ،خیلی سخت بود ولی یک سری ها را حذف کردم و قراره انشاله اخر هفته کلا برشون دارم بزارم توی قفسه ،انشاله بعد امتحان ارشد برا اطلاعات عمومی میخونیم خب اگه دوستان یک نظر بدن برا برنامه من و راهنمایی کنید ممنون میشم

واسه تاریخ سبک شناسی و معماری ایرانی پیرنیاو جزوه نسیم عسگری را خوندم ،معماری جهان زارعی و معماری معاصر غرب قبادیان و جزوه مانا قابوسی که البته قسمت معاصراش هنوز نخوندم

واسه فن و ساختمان درک رفتار یک دور خوندم ،الان هم دارم سازه در معماری را میخونم بعدش هم خلاصه مبانی سازه برای معماران ،تاسیسات سلطان دوست و اکوستیک وجزوه نور قیابکلو و ویک کوچولو هم تنظیم شرایط ،اهان استاتیک هم خوندم با یک مقدار از همون جزوه سروش نیا ،البته کاملش نکردم گفتم بزارم بعد از درک رفتار و سازه در معماری کاملش کنم ،مرور هم بش برا اونا درواقع قسمت سازه کابلی را نخوندم
یک مقدار هم عناصر جزییات شریفی را خوندم

برا درک معماری هم که مشق معماری و همین طور تستهای درک عسگری که توی باشگاه بود خوندم و یک مقدار از راهیان ارشد ،150 صفحه هم از زیبایی شناسی خونده بودم ،میخوام یک 5یا6ساعت هم بعدا از وقت استراحتم بزارم و فرم فضا نظم را بخونم هم به خاطر تاریخ هاش هم یک نگاه بندازم هر چند تقریبا همه اش حفظم هست به خاطر دوران دانشجویی

منظر هم یک چند تا جزوه بود خوندم مال غزاله روحانی ،تاریخ و پیشینه منظر دکتر اعتضادی ،و یک چیز دیگه ،مال منصوری هم می خوام بخونم ،مال خلاصه نعیما هم خوندم

واسه زبان هم 504 خوندم یک دو درس تافل خوندم ولی ناامید شدم کلا چند روزی هست زدم توی کار تست و درک مطلب شاید از این طریق بتونم یک چند تا جواب بدم لغات سالهای قبل هم دارم حفظ میکنم پیشم اینها با ارزش تر از اون تافلهر چند یک نگاه اجمالی کردم لغات اصلی تافل را حداقل یک 30 درصدی اش حفظ بودم که بعد این لغات فک می کنم به 50 تایی برسه
خلاصه این برنامه ماست
هر کی هر نظر ی داره بگه و بگید به نظرتون شانس قبولی ام چقدره ،مرسی رفقا

بچه ها اگه ممکنه نظرتون بگید درباره کتابها من

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم از این بیان میان ها دیگه ،اون کاردانی هستش نه مشکل کروکی کشیدن و رنگ ندارم 2روز شب تا صب ترتیبش میدم فقط میخوام مدل ارایه و طرح جلدش را نمی دونم چیکار کنم یعنی حوصله فک کردن بهش ندارم ،نمی خوام فتوشاپش کنم مگه اینکه یک طرح خاص برا فتوشاپش گیر بیارم
خب كاغذشو كه يه كاغذ خوشرنگ بردار، ولى كرافت نه، از بس همه همونو ور مى دارن. جلدشم مى تونه ساده باشه، اسم پروژه يا درس يا هر چى رو گو شه پايين سمت چپ بنويسى. نكته ى جذاب نوع صحافيش مى شه، دو تا چوب به عرض 1-1.5 و ضخامت نيم سانت و طولشم كه عرض a3 بعدش تو سه نقطه سوراخش كن، برگه ها رم همينطور، بعد از اين سيخاى كباب چوبى هست كه چوبين، با اونا اين دو تا چوب و برگه ها رو چفت كن و اضافه شو ببر ( يه كم به سيخ كبابا چسب صحافى بزن) هم ساده س هم خوشگل. يا مثلن كنارسو با چرم صحافى كن. يعنى كلن فنرش نزن. ژانگولرت روى نوع صحافى باشه و جلد ساده.
يا واسه طرح جلد هم يه پترن از توى يكى از اسكيسا در بيار و بذار روش. بعد مثلن از پترنه فونت دربيار واسه عنوان. يا اگه اسكيسا پترن ندارن، از پترناى گره چينى استفاده كن.
ديگه چيزى بود كه به ذهن من مى رسيد. :)

من اسكيساى بيان يكمو لوله كردم، يه نخ بستم دورش تحويل دادم، 20 هم شدم. سادگى هم خوبه حتى!

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب كاغذشو كه يه كاغذ خوشرنگ بردار، ولى كرافت نه، از بس همه همونو ور مى دارن. جلدشم مى تونه ساده باشه، اسم پروژه يا درس يا هر چى رو گو شه پايين سمت چپ بنويسى. نكته ى جذاب نوع صحافيش مى شه، دو تا چوب به عرض 1-1.5 و ضخامت نيم سانت و طولشم كه عرض a3 بعدش تو سه نقطه سوراخش كن، برگه ها رم همينطور، بعد از اين سيخاى كباب چوبى هست كه چوبين، با اونا اين دو تا چوب و برگه ها رو چفت كن و اضافه شو ببر ( يه كم به سيخ كبابا چسب صحافى بزن) هم ساده س هم خوشگل. يا مثلن كنارسو با چرم صحافى كن. يعنى كلن فنرش نزن. ژانگولرت روى نوع صحافى باشه و جلد ساده.
يا واسه طرح جلد هم يه پترن از توى يكى از اسكيسا در بيار و بذار روش. بعد مثلن از پترنه فونت دربيار واسه عنوان. يا اگه اسكيسا پترن ندارن، از پترناى گره چينى استفاده كن.
ديگه چيزى بود كه به ذهن من مى رسيد. :)

مرسی از راهنمایت سمانه جون خودت نمونه کاری چیزی نداری،تو را خدا ما را دلمون خوشه نشستیم برا ارشد بخونیم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من مال این معماری روستا را دانلود کردم دارم میخونم به نظرتون چند تا پی دی اف بود دوستم بهم داده بود مال طراحی شهر فک کنم خلاصه کتابهای توسلی از این شکلک های ما محصوریت و نسبهای محصوریت و ...دارشت به نظرتون بدرد کنکور معماری میخوره بخونمش یک رو خونی تند یا نه؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
1-به خاطر کیقیت معذرت میخوام 2- اگه غلط املایی داشت منو ببخشید 3- سرعتی نوشتم انقدرام دست خطم بد نیست ;;;
این 1 صفحه اش بود برم دانشگاه بیام اگه پلانام تائید شد بقیه اشم میزارم
مشاهده پیوست 186614

پویان جان دستت درد نکنه اما کیفیت عکس پایینه....ایشالله ک پلانت تائید شده باشه... ک برامون با کیفیتشو بزاری...دست گلت درد نکنه:)

aytakin69

عضو جدید
وفتی که ادم از همه زندگیش ناراضیه از همه چی دقیق باید چیکار کنه.....من دیگه بریدم نه به خاطر کنکور که میدونم بین این همه مشکلات اهمیتی نداره قبولم بشم ته تهش معلومه....:cry:

arefeh

کاربر ممتاز
منم ک ملا هر روز گیج ...یه وقت تصمیم میگیرم مرور کنم همون خونده هامو یه وقت تصمیم میگیرم نخونده هامو بخونم...
اما الان یهو یه فکری به ذهنم رسید...کفتم دوباره طبق سیلابس مرکز برم جلو هر درسی رو ک خوندم تندی مرور میکنم هر درسی رو نخوندم تندی میخونم...اینجوری هم نخونده ها یه دور خونده میشن هم خونده ها یه دور مرو...بعد تند تند ک این کارها رو کردم میرم سریع سروقت اونهایی ک جدید خوندم و یه بار دیگه مرور میکنم...نظرتون چیه میرسم به نظرتون؟؟؟اگه بتونم مکانیک و تنظیم شرایط و منظر و معاصر و نور رو از 0 % خوندن به 50 هم برسونم عالی میشه...حداقل اگه 2 تا سئوالم بیاد و یکیشم بزنم غنیمته...من اصلا توقع ندارم میگم همه رو 40 بزنم کافیه...

arefeh

کاربر ممتاز
وفتی که ادم از همه زندگیش ناراضیه از همه چی دقیق باید چیکار کنه.....من دیگه بریدم نه به خاطر کنکور که میدونم بین این همه مشکلات اهمیتی نداره قبولم بشم ته تهش معلومه....:cry:

عزیزم ....کاملا درکت میکنم....ولی چیکار کنیم؟؟؟اگه میشد زمان رو متوقف کرد و یه مدت استراحت میدادیم به خودمون طوری ک ساعت نگذره...اگه میشه زمان کشید عقب و به گذشته رفت و دوباره یه جاهایی رو شروع کرد....اگه میشد به آینده رفت و فهمید قراره به کجا بریم و چ کاری کنیم....الان همه ما ها جاهای خوب خوب بودیم...هیچ کدوممون حال و روزمون به این نبود ک حتی واسه یه کنکور ک اینقدر بی ارزشه خودمونو و جوونیمونو هدر بدیم.....
اما کاری نمیشه کرد....نه میتونیم بیخیال بشیم و نه میتونیم این همه فکر و خیال رو حل کنیم....
پس تووو این دنیا باید خودتو به lunatic بزنی...ک اینجور آدمها هم از زندگیشو لذت میبرن هم نمی فهمن چی اطرافشون میگذره...از نظر ضریب هوشی هم از همه باهوشترند....
بچه تر ک بودم خیلی غصه میخوردم...واسه کلی مشکلاتی ک داشتم تا چند ماه پیش....یعنی دقیقش موقعی بود ک برای اسکیس رفتم تهران یه ماه تووو پانسیون بودم....آدمهایی رو دیدم ک چقدر مشکلات و بدبختی ها داشتند و اما سعی میکردن از همه مخفی کنند...دلشون خون بود اما لبشون میخندید...میرفتی تو راه پله داشتن گریه میکردن ولی وقتی میومدن تو اتاق انگار نه انگار....از اون موقع فهمیدم منم با وجود کلی مشکلاتی ک دارم و محدودیت هایی ک به واسطه مشکلاتم برام پیش اومده چقدر در مقابل اونها خوشبختمو دارم ناشکری و گله میکنم...
گاهی دلم برای خدا میسوزه....گاهی خیلی زیاد برایش غصه میخورم میدونی چرا؟؟؟واسه اینکه ما از پس خودمون بر نمیام با مشکلات خودمون کلی غصه داریم ...پس خدا چی میکشه با این همه بنده و غصه هاشون....به فکر کدوممون باشه.>؟؟؟؟....تازه کسی ک همه ما رو آفریده و براش ارزشمندیم....:cry:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب پیش رفتی . عالیه ;)

مرور خیلی مهمه . مرور یادت نره .

تست هم که دیگه خودتون استادین .تستم زیاد کار کنید:)

شانس قبولیت با توکل بخدا 100درصده

ممنون از اینکه نظر دادی بقیه دوستان هم اگه ممکنه نظرشون بگنند ممنون میشم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها امروز تا الان 4:45 خوندم انشاله بعدش دوباره شروع میکنم ،راستش را بخواید امروز تولدم بود همیشه روزا تولدم کلی خوش میگذشت امسال فقط اس ام اس دوستام اومد ،نمی دونم چرا ولی دلم خیلی گرفته بود کلا خیلی خسته بودم نمی دونم چرا ،حس جالبی نداشتم به دنیا اما چراش نمی دونم خیلی دوست داشتم خوابگاه بودم پیش دوستامممممممم :cry:

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
بچه ها امروز تا الان 4:45 خوندم انشاله بعدش دوباره شروع میکنم ،راستش را بخواید امروز تولدم بود همیشه روزا تولدم کلی خوش میگذشت امسال فقط اس ام اس دوستام اومد ،نمی دونم چرا ولی دلم خیلی گرفته بود کلا خیلی خسته بودم نمی دونم چرا ،حس جالبی نداشتم به دنیا اما چراش نمی دونم خیلی دوست داشتم خوابگاه بودم پیش دوستامممممممم :cry:

تولدت مبارک :w23: ایشالا سال بعد این موقع دانشجویی و با دوستای جدید حسابی خوش می گذره :w32::w33:

mon-@-rchitect

عضو جدید

تولدت مبارک عزیزم
انشالا 120 ساله بشی و هر چی از خدا می خوای بهت بده (انشا لا سال دیگه خوابگاه دانشگاه تهران بگو آمین)

عیبی نداره مهم اینه ک الان پیش خانوادتی این دلتنگی ها واسه همه هست بعد هم به قول بچه ها ما هم بوووووق
خدا روشکر کن که یک سال دیگه بزرگ شدی و اندازه ی سال چیزایی یاد میگیری وتجربه میکنی واین خودش بهترین هدیه خداست پس شادباش خوب زندگی کن عزیزم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا