زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز

امیدوارم باز فردا مثه امروز تریپ کم اوردنو خسته بودن اینا برندارم.....هعیییییی
شدید دلم میخواد از استرس الان بخونم ولی میترسم صبح خوابالو باشم

هیچی جای ساعتای صبح رو نمیگیره
شب خونی رو بیخیال شین

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
شلام من باژ اومدم....ولی خشششتهههه....میفهمی؟؟؟؟؟؟؟خشششتهههههههههه

امرو 6 ساعت خوندم....الان میرم رو اعصابتون میدونم ولی فردا صب بازم مهمون میاد.....به عمم گفتم بیاد به مهمونا برسه...دخدرم دخدرای قدیم والا...:biggrin:
بچه ها سازه اون نمونه موردیاش سخته حفظ کردنش چیکار کنم...؟؟؟اسماشونم عجیب غریییب...اه اه...پیف پیف:razz:
اههههه...شیرینننن...باز مهمووون...بابا من ی سفر واجب شدم ب خونتون ..این چ وضش هسسس؟؟بابا بچه درس داره...
البته شیرین من اومدم هم چن روز میمونممممم
لاف دوشک داری ی اضافه؟؟؟
مهمون نوموخواااااااای:D:biggrin:

Rozita9197

عضو جدید
هیچی جای ساعتای صبح رو نمیگیره
شب خونی رو بیخیال شین

حرف حق جواب نداره
راست میگین مستر دنی

بچه ها پ بیاین بریم بخوابیم دیگه

به امید یه صبح پرانرژی و عالیییییییییییی

من که رفتم
شب همگی شوکولاتیییی:w27::w27:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف حق جواب نداره
راست میگین مستر دنی

بچه ها پ بیاین بریم بخوابیم دیگه

به امید یه صبح پرانرژی و عالیییییییییییی

من که رفتم
شب همگی شوکولاتیییی:w27::w27:
رزیتا کجا میریییییی؟
فنجونهارو پس کی بشوره؟؟؟
من چایی ریختم دیگه شستنش با من نی:D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شیرین باز دمت گرم بزنم به تخته خیلی خوب خوندی
من اگه تو شرایط تو بودم کلا نمیتونستم بخونم
خشتهههه بودنتم درک میکنم:biggrin:
بهم خیییلی بد میگذره.....من ته تغاری خونه بودم یه زمانی....دست به سیاه و سفید نمیزدم تا پارسال....استکانم نمیشستم.....چم شده نمیدونم

اههههه...شیرینننن...باز مهمووون...بابا من ی سفر واجب شدم ب خونتون ..این چ وضش هسسس؟؟بابا بچه درس داره...
البته شیرین من اومدم هم چن روز میمونممممم
لاف دوشک داری ی اضافه؟؟؟
مهمون نوموخواااااااای:D:biggrin:

ماماااااااااااان

بیا قدمت رو چشم پر خون منننن

شب بخیر همممممممممممگی

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خدایا روزم را با نام تو اغاز میکنم
خدایا کاری کن قدر تمام لحظاتو بدونم و از تمام لحظات عمرم بهترین استفاده کنم
به امید تو....
سلام بچه ها
به امید خدا.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممم صبح همتون بخیر..ینی من یه شب زود بخوابم صبح بایست با 500 صفحه نخونده روبرو بشم آیا؟؟ :D :redface: خوب و پر انرژی بخونین..من یه ساعتی هست شروع کردم دیرتر میام گزارش میدمم

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
دنی مرسییییییی اصن اگه تو نبودی ما چه میکردیم انرژی مثبتی پسرم دخترم :D
پ.ن: از وقتی فهمیدم شهید دخمله دیگه به اسم خودمم اطمینان ندارم..خخخخخخخ
سلام
من ی چندتا نکته درباره اسمم بگم(نمیدونستم اینقدر اسمم درگیری ذهنی بوجود میاره)
1.یوسف الهی فامیل ی شهید پس در نتیجه میتونه فامیل ی زنم باشه
2.مگه من اسم پسر گذاشتم ک فکر کردین من پسرم
3.مگه چش ادم اسم ی شهید بزار رو خودش
4. دیگه عرضی ندارم درساتون بخونید:w10::book::twisted:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنی مرسییییییی اصن اگه تو نبودی ما چه میکردیم انرژی مثبتی پسرم دخترم :D
پ.ن: از وقتی فهمیدم شهید دخمله دیگه به اسم خودمم اطمینان ندارم..خخخخخخخ

در پسر بودن اینجانب تردیدی نکنید
:D

اما انرژی مثبت
همه نیاز داریم بهش
همتون که میاین اینجا و پست میزارین
ینی انرژی مثبت
منم یکی مثله همه
:w16:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطالبی که در کتاب بانی مسعود اومده ولی در جزوه مانا قابوسی (صفحه 139 به بعد) ذکر نشده :

هنر نو :

اندیشه های واگنر و پیروان او در وین بستر شکل گیری جنبش (انفصال وین) را پدید آورد که بعدها معمار معروف وینی ، آدولف لوس کارها و اندیشه های خود را در مورد معماری مدرن براساس آن تدوین نمود .

بازار بورس آمستردام : ساختمان آن به صورت حجمی مکعب شکل با سقفی فلزی و پوشیده از شیشه ، با دیوارهایی از مصالح بنایی ساخته شده است .
جنبه نو و تازه این کار دیوارهای آن است : دیوارها که در طول قرن 19 به صورت منفصل و قطعاتی مجزا در کنار یکدیگر قرار می گرفتند ، اکنون در این بنا به صورت واحدی یکپارچه درآمده اند که بر روی مصالح ساختمانی آنها تاکید خاصی شده است .

گائودی : آثار او هم سنت گرا و هم مدرن است .

مجموعه مسکونی میلا : به طور کلی 18 برج برای بنا در نظر گرفته شده بود که تا کنون تنها 8 مورد آن ساخته شده است .

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
مطالبی که در کتاب بانی مسعود اومده ولی در جزوه مانا قابوسی (صفحه 139 به بعد) ذکر نشده :

هنر نو :

اندیشه های واگنر و پیروان او در وین بستر شکل گیری جنبش (انفصال وین) را پدید آورد که بعدها معمار معروف وینی ، آدولف لوس کارها و اندیشه های خود را در مورد معماری مدرن براساس آن تدوین نمود .

بازار بورس آمستردام : ساختمان آن به صورت حجمی مکعب شکل با سقفی فلزی و پوشیده از شیشه ، با دیوارهایی از مصالح بنایی ساخته شده است .
جنبه نو و تازه این کار دیوارهای آن است : دیوارها که در طول قرن 19 به صورت منفصل و قطعاتی مجزا در کنار یکدیگر قرار می گرفتند ، اکنون در این بنا به صورت واحدی یکپارچه درآمده اند که بر روی مصالح ساختمانی آنها تاکید خاصی شده است .

مجموعه مسکونی میلا : به طور کلی 18 برج برای بنا در نظر گرفته شده بود که تا کنون تنها 8 مورد آن ساخته شده است .
بچه ها کتاب از زمان معماری هم مطالبش خییلی بیشتر از قبادیان.

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w04::w04::huh::razz::w04::w04::w04:
سلام
من ی چندتا نکته درباره اسمم بگم(نمیدونستم اینقدر اسمم درگیری ذهنی بوجود میاره)
1.یوسف الهی فامیل ی شهید پس در نتیجه میتونه فامیل ی زنم باشه
2.مگه من اسم پسر گذاشتم ک فکر کردین من پسرم
3.مگه چش ادم اسم ی شهید بزار رو خودش
4. دیگه عرضی ندارم درساتون بخونید:w10::book::twisted:
سلام عزیز
من محض مزاح گفتم :) بعدشم من نمیدونستم که یوسف الهی فامیلی هستش و بعدترشم من کی گفتم ایرادی داره؟؟؟؟؟!!! در نتیجه من وقتی نمیدونم یوسف الهی فامیلیه فک میکنم یوسف اسم پسره دیگه :( خو حالا من خنگم باید حتما به روم بیارین:razz: :razz:
:w04: :w04:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این زارعی فازش چیه :D چرا همه چیش با بانی فرق داره خو :| نمیشد هماهنگ باشن :| :(

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز

هنر نو :

(صفحه 153 جزوه)

فتوریسم :

آنها معتقد بودند برای تجسم پویایی ، باید بر نور و حرکت تاکید نمود .

بعد از نمایشگاهی که تو جزوه اشاره کرده ، دومین نمایشگاه معماری فتوریسمی در تورنتوی ایتالیا توسط یک نقاش و روزنامه نگار به نام لوئیجی کولومبو یکی از متعصب ترین پیروان اندیشه های فتوریسمی برپا شد .

دغدغه های همیشگی هنرمندان فتوریسمی : سرعت ، حرکت ، گرایش به تکنولوژی برتر .

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه یکی بیاد این گوتیک رو برام توضیح بده !گوتیک پسین همون شعاع سان هست؟

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه یکی بیاد این گوتیک رو برام توضیح بده !گوتیک پسین همون شعاع سان هست؟

این جور که من فهمیدم
گوتیک پسین یک دوره محسوب میشه
ولی گوتیک شعاع سان بخشی از سبک مشعشع میشه

دوستان اگر غلط میگم اصلاح کنین

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جور که من فهمیدم
گوتیک پسین یک دوره محسوب میشه
ولی گوتیک شعاع سان بخشی از سبک مشعشع میشه

دوستان اگر غلط میگم اصلاح کنین
از کتاب بانی مسعود خوندی؟؟بانی گفته که در واپسین مرحله گوتیک کلیساها پنجره منقوش شیشه ای فقط عنصر تزیینی نبودن بلکه دیوار شفاف بودن که به این نوع فکر و ویژگی و اشکال و اینا گوتیک شعاع سان گفته میشه! ولی تو کتاب زارعی سبک شعاع سان تو بخش گوتیک متعالیه و گوتیک واپسین بعدشه! من اصن با زارعی کنار نمیام همش قاطی پاطی مینویسه شایدم کتاب من قدیمیه واسه اونه؟هوم؟:redface:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
گمانم گوتیک شعاع سان زیر مجموعه گوتیک پیشرفته هست ! بانی مسعود حوصله نداشت توضیح بده!

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کتاب بانی مسعود خوندی؟؟بانی گفته که در واپسین مرحله گوتیک کلیساها پنجره منقوش شیشه ای فقط عنصر تزیینی نبودن بلکه دیوار شفاف بودن که به این نوع فکر و ویژگی و اشکال و اینا گوتیک شعاع سان گفته میشه! ولی تو کتاب زارعی سبک شعاع سان تو بخش گوتیک متعالیه و گوتیک واپسین بعدشه! من اصن با زارعی کنار نمیام همش قاطی پاطی مینویسه شایدم کتاب من قدیمیه واسه اونه؟هوم؟:redface:

اگر بیخیال اون واژه " واپسین " بشین
همه دزست میشه
چرا
چون که اگه یه نگاه به جزوه مانا صفحه 85 بندازین میبینین که کلیسای سنت شاپل که اوج معماری شعاع سان هست در دوره گوتیک پیشرفته قرار داره
جزوه مانا یکی از خاصیت هاش اینه که آثار رو در دوره خودش مرتب نوشته
گوتیک پسین از صفحه 86 شروع میشه

noonakhannom

عضو جدید
با سلام
من میخام تازه شروع کنم واسه دانشگاه ازاد.سراسری اصلا شرکت نکردم نمیدونم چیکا کنم؟از کوجا شرو ع کنم چی بخونم؟جزوه دارید بچه ها.خودمم دارم.راهنمایی میکنید؟کمک میکنید؟هول میدید؟
تورو خودا خیلی دوس دارم قبول شم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا