سخنان بزرگان، جملات کوتاه و زیبا

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بزرگترین خطر در زمان پیروزی رخ میدهد ... ناپلئون بناپارت

...

در دنیا فقط از یک چیز باید ترسید و آن خود ترس است ... ناپلئون بناپارت

...

دردها و رنج ها فکر انسان را قوی می سازد ... ناپلئون بناپارت

...

عفت در زن مانند شجاعت است در مرد ، من از مرد ترسو همچنان متنفرم که از زن نانجیب ... ناپلئون بناپارت

...

حوادث را باید کوچکتر از آن تصور کنیم که قادر باشند خلل و لغزش در اندیشه ما ایجاد کنند ... ناپلئون بناپارت

...

انسانها در هیچ یک از ویژگی هایشان به اندازه نیکی کردن به هم نوعان خود خدای گونه نیستند ...
سیسرو

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد و آن را باور کند،به آن خواهد رسید. (ناپلئون هیل)

زمان شما محدود است، پس آن را به تقلید از زندگی دیگران هدرندهید. (استیو جابز)

نباید دنبال موفق بودن باشید، بلکه باید دنبال ارزشمند بودنباشید. (آلبرت اینشتین)

معلوم بودن هدف نقطه شروع همه موفقیت ها است. (دبلیو. کلمنتاستون)

زندگی چیزی است که برای شما اتفاق می افتد در حالیکه شمامشغول برنامه های دیگری هستید. (جان لنون)

ما تبدیل به چیزی می شویم که درباره آن می اندیشیم. (ارلنایتینگیل)

10 درصد زندگی چیزی است که برایتاناتفاق می افتد و 90 درصد آن واکنشی است که به آن اتفاقات نشان می دهید. (جان ماکسول)

اگر کاری که همیشه انجام می دادید را انجام دهید، همان چیزیرا دریافت می کنید که همیشه می گرفتید. (تونی رابینز)

ذهن همه چیز است. به هر چیزی فکر کنید همان می شوید. (بودا)

بهترین زمان برای کاشتن درخت بیست سال پیش بود. دومین فرصت حالا است. (ضرب المثل چینی)

منبع : برترین ها

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا زمانی که فرد عمیقا و صادقانه نتواند بگوید: " آنچه امروز هستم نتیجه انتخاب های دیروزم است." نمی تواند بگوید: "حالا انتخاب دیگری می کنم." استفن کاوی

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
زندگی بدون آزمون ارزش زندگی کردن را ندارد. (سقراط)

هشتاد درصد موفقیت حضور داشتن است. (وودی آلن)

منتظر نمانید. زیرا هیچ وقت فرصت مناسب دست نمی دهد. (ناپلئونهیل)

بردن همه چیز نیست، ولی تمایل به بردن همه چیز است. (وینسلمباردی)

من محصول شرایطم نیستم. من محصول تصمیماتم هستم. (استیفنکاوی)

هر بچه ای یک هنرمند است. مشکل اینجاست که وقتی بزرگ می شودهم هنرمند بماند. (پابلو پیکاسو)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بدگمانی و بدبینی پرده ایست که میان ما و دیگران کشیده می شود
و هیچ وقت نمی گذارد رشته دوستی خود را با آنها محکم ساخته و از نعمت وفا و محبت بهره مند شویم.

"لرد آویبوری"

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
همانا دینار و درهم پیشینیان شما را به هلاکت رساندو همین دو نیز هلاک کننده شماست . رسول خدا صلی الله علیه و آله
تو، جدا از دیگراننیستی ، قضاوت در مورد کارهای خوب دیگران هم دست کمی از قضاوت در مورد کارهای بدشانندارد. وین دایر
تندرستی پاداش نیکزیستی ست . حکیم ارد بزرگ
جمال اگر چه مایهشرافت است ولی مقرون به هزاران شر و آفت است . شوپنهاور
کسی که بخواهد ازراه گناه به مقصدی برسد ، دیرتر به آروزیش می رسد و زودتر به آنچه می ترسد گرفتار میشود . امام حسین علیه السلام
ارزش مرد به ارزشیاست که برای وقت خود قائل می شود . آلبرت هوبارد
ادب نمایه آغازینخرد است . حکیم ارد بزرگ
تنها ابزار موفقیتکه قطعا به آن نیاز دارید ، صرف نظر از اینکه کارتان چیست ، این است که بیشتر و بهتراز آنچه از شما انتظار می رود کارایی داشته باشید و خدمات عرضه کنید. آگ ماندینو

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
آموخته ام …… بهترین کلاس درس دنیا کلاسی است که زیر پای پیر ترین فرد دنیاست .
آ‌موخته ام …… وقتی که عاشق هستید عشق شما در ظاهر نیز نمایان می شود.
آموخته ام …… تنها کسی که مرا در زندگی شاد می کند کسی است که به من می گوید : تومرا . شاد کردی .
آموخته ام …… داشتن کودکی که در آغوش شما به خواب رفته زیباترین حسی است که در دنیا وجود دارد .
آموخته ام …… که هرگز نباید به هدیه ای از طرف کودکی ( نه ) گفت .
آموخته ام …… که همیشه برای کسی که به هیچ عنوان قادر به کمک کردنش نیستم دعا کنم .
آموخته ام …… که مهم نیست که زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد ،‌ همه ما احتیاج به دوستی داریم که لحظه ای با وی به دور از جدی بودن باشیم .
آموخته ام …… که زندگی مثل یک دستمال لوله ای است هر چه به انتهایش نزدیکتر می شویم سریعتر حرکت می کند .
آموخته ام …… که پول شخصیت نمی خرد .
آموخته ام …… که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که زندگی را تماشایی می کند
آموخته ام …… که چشم پوشی از حقایق آنها را تغییر نمی دهد .
آموخته ام …… که این عشق است که زخمها را شفا می دهد نه زمان .
آموخته ام …… که وقتی با کسی روبرو می شویم انتظار لبخندی از سوی ما را دارد .
آموخته ام …… که هیچ کس در نظر ما کامل نیست تا زمانی که عاشق بشویم.
آموخته ام …… که زندگی دشوار است اما من از او سخت ترم .
آموخته ام …… که فرصتها هیچگاه از بین نمی روند ،‌ بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد.
آموخته ام …… که لبخند ارزانترین راهی است که می شود با آن نگاه را وسعت داد.
آموخته ام …… که نمی توانم احساسم را انتخاب کنم اما می توانم نحوه بر خورد با آنرا انتخاب کنم.
آموخته ام …… که همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند ، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستید .
آموخته ام …… بهترین موقعیت برای نصیحت در دو زمان است : وقتی که از شما خواسته می شود ،‌ و زمانی که درس زندگی دادن فرا می رسد .
آموخته ام …… که گاهی تمام چیزهایی که یک نفر می خواهد فقط دستی است برای گرفتن دست اوست و قلبی است برای فهمیدن وی .

P O U R I A

مدیر تالار
آموخته ام که : به انسان ها مانند سکوی پرتاب نگاه نکنم.
آموخته ام که : هرگاه که ترسیده ام ، شکست خورده ام.
آموخته ام که : غرور انسان ها را هرگز نشکنم.
آموخته ام که : انسان های بزرگ هم اشتباه می کنند.
آموخته ام که : اگر مایلم پیام عشق را بشنوم ، خود نیز بایستی آن را ارسال کنم.
آموخته ام که: تنها نیازی که مرا کامل می کند نیاز به خداست.
آموخته ام که: در همه لحظات ودر هر شرایطی به خدا اطمینان داشته باشم.
آموخته ام که: دوست خوب مانند الماس است.
آموخته ام که: گاهی کوچک ترها بیشتر از بزرگترها می دانند.
آموخته ام که: خدا همیشه همراه من است
آموخته ام که: وقتی ناامید می شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می شود وعاشقانه انتظار می کشد که به رحمت او بار دیگر امیدوار شوم.
آموخته ام که: اگر راجع به چیزی نمی دانم با شهامت بگویم نمی دانم.
آموخته ام که: قبل از رسیدن به هر هدفی باید ظرفیت وفرهنگ آن را در خود پرورش داد.
آموخته ام که: اولین شرط رسیدن به هدف،علاقه است.
آموخته ام که: انسان بزرگ در اندوه آنچه ندارد فرو نمی رود،بلکه از آن چه دارد لذت می برد.
آموخته ام که: اگر نمی توانم ستاره باشم،لزومی ندارد ابر باشم.
آموخته ام که: ایمان یعنی خواستن بدون انصراف و توکل بدون انقطاع.
آموخته ام که: وظیفه سبب می شود تا کارها را به خوبی انجام دهم ،اما عشق کمک می کند تا آن را به زیبایی انجام دهم.
آموخته ام که: آینده مکانی نیست که به آن جا میروم بلکه جایی ست که خود آن را به وجود می آوریم.
آموخته ام که: همیشه آخرین کار من،بهترین کارم باشد،پس جا برای بهتر شدن همیشه باز است.
آموخته ام که: زندگی فعلی من حاصل تمام انتخاب هایی است که داشته ام ولی این بدان معنی نیست که نمی توانم از خود تصویر جدیدی رسم کنم.
آموخته ام که: هنگام مواجهه با کاری سخت،طوری عمل کنم که انگار شکست غیر ممکن است.
آموخته ام که: همیشه باباور هایم زندگی کنم و انگیزه هایم را شعله ور نگاه دارم.
آموخته ام که: هیچ کس در نظر ما کامل نیست تا زمانی که عاشق بشویم.
آموخته ام که: زندگی دشوار است، اما من از او سخت ترم.
آموخته ام که: فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد.
آموخته ام که: لبخند ارزانترین راهی است که می شود با آن، نگاه را وسعت داد.
آموخته ام که: همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستید.
آموخته ام که: کوتاهترین زمانی که من مجبور به کار هستم، بیشترین کارها و وظایف را باید انجام دهم.
آموخته ام که : زندگی را از طبیعت بیاموزم ، مثل ابر با کرامت باشم . چون بید متواضع باشم ، چون سرو ، راست قامت، مثل صنوبر ، صبور ، مثل بلوط مقاوم ،مثل خورشید با سخاوت و مثل رود ، روان.

P O U R I A

مدیر تالار
آموخته ام که تنها گذشت می تواند به دوستی عمق و معنا ببخشد
آموخته ام که تنها با بخشیدن دیگران می توانم به آرامش روحی برسم .
آموخته ام که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که زندگی را تماشایی می کند
آموخته ام که این ایمان وعشق الهی است که زخمها را شفا می دهد نه زمان
آموخته ام که نفرت آئینه دل را سیاه می کند همانگونه که محبت به آن جلا می بخشد.
آموخته ام که هیچ کس مثل من فکر نمی کند اما من می توانم به افکار دیگران احترام بگذارم .
آموخته ام که نمی توانم احساسم را انتخاب کنم، اما می توانم نحوه برخورد با آنرا انتخاب کنم
آموخته ام که بهترین موقعیت برای نصیحت تنها یک زمان است؛ و آن وقتی ست که از شما خواسته شود.
آموخته ام که راه رفتن کنار پدرم در یک شب تابستانی در کودکی، شگفت انگیزترین چیز در بزرگسالی است
آموخته ام که فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد
آموخته ام که دوستان واقعی جواهراتی هستند که به دست آوردنشان راحت اما نگهداشتنشان سخت است.
آموخته ام که زندگی مثل یک دستمال لوله ای است، هر چه به انتهایش نزدیکتر می شویم سریعتر حرکت می کند
آموخته ام که ثروتمند آن کسی نیست که مال بسیار دارد بلکه آن کسی ست که به کمترین ها قانع و خشنود است.
آموخته ام که خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید. پس دلیلی ندارد که من بیندیشم می توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم
آموخته ام که زندگی سناریویی ست که من می توانم با ایفای ماهرانه و زیبای نقش خود اثری باشکوه وماندگاراز خود در ذهن زمان باقی بگذارم.
آموخته ام که زندگی را از طبیعت یاد بگیرم ؛ چون بید متواضع باشم؛ چون سرو راست قامت، چون صنوبر صبور؛ چون بلوط مقاوم، چون رود روان، چون خورشید با سخاوت، چون ابر باکرامت، چون کوه استوار، چون اقیانوس آرام و چون مهتاب روشنی بخش باشم.

وبلاخره آموخته ام معنی زندگی و امید به آینده در جلوه های دنیائی آن نیست بلکه به شکوه انتظاری ست که قلبم را تسخیرکرد

P O U R I A

مدیر تالار
آموخته ام ... که هميشه براي کسي که به هيچ عنوان قادر به کمک کردنش نيستم دعا کنم

آموخته ام ... که گاهي تمام چيزهايي که يک نفر مي خواهد، فقط دستي است براي گرفتن دست او، و قلبي است براي فهميدن وي

آموخته ام ... که وقتي با کسي روبرو مي شويم انتظار لبخندي جدي از سوي ما را دارد

آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم

آموخته ام بیش از آنکه دوستم بدارند دوست بدارم.

آموخته ام که هیچ روزی از امروز با ارزش تر نیست.

وآموخته ام که تازنده ام بیاموزم.

آموخته ام ... که تنها کسي که مرا در زندگي شاد مي کند کسي است که به من مي گويد: تو مرا شاد کردي

آموخته ام ... که هرگز نبايد به هديه اي از طرف کودکي، نه گفت

P O U R I A

مدیر تالار
آموخته ام... كه زندگی دشوار است، اما من از او سخت ترم .

آموخته ام... كه كوتاهترین زمانی كه من مجبور به كار هستم، بیشترین كارها و وظایف را باید انجام دهم.

آموخته ام... كه همه می خواهند روی قله كوه زندگی كنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ میدهد كه در حال بالا رفتن از كوه هستیم .

آموخته ام... كه فرصتها هیچ گاه از بین نمیروند، بلكه شخص دیگری فرصت از دست رفته ما را تصاحب خواهد كرد.

آموخته ام... كه هیچ كس در نظر ما كامل نیست تا زمانی كه عاشق بشویم.

آموخته ام... كه لبخند ارزانترین راهی است كه میتوان توسط آن نگاه را وسعت داد.

آموخته ام... كه نمی توانم احساسم را انتخاب كنم، اما می توانم نحوه برخورد با آن را انتخاب كنم
.

P O U R I A

مدیر تالار
آموخته ام برای ماندن ....

باید یکرنگ بود و ایستاد...

برگ ها اگر از ترس پاییز رنگ نمی باختند !

هیچ گاه از دستان درخت پایین نمی افتادند .....

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی خدا ساکت است...

میتوان هر ادعایی را به او نسبت داد...( ژان پل سارتر)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها برخی از مردم باران را حس میکنند...

...بقیه فقط خیس میشوند...( باب مارلی)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین شکنجه آنست که دیگر نتوانی دوست بداری...(داستایوفسکی)

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که تلاش میکند همه را شاد نگه دارد وهمدم همگان است،

همیشه خودش تنهاترین تنهاست.

عجیب است اما حقیقت دارد...

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
کسی که برای جلب رضایت و خوشنودی مردم ، موجب خشم و غضب خداوند شود، خداونداو را به مردم وا می گذارد . امام حسین علیه السلام

دوستان عبارت از خانواده ای هستند که انسان اعضای آن را به اختیار خودانتخاب کرده است . آلفونس کار

خردمندان همچون باران بر اندیشه های تشنه می بارند و دگرگونی های آیندهرا موجب می گردند . حکیم ارد بزرگ

انسان عاقل همیشه از بدگویی هایی که از او میشود استفاده میکند. ژرژبانه

هیچ تهیدستی سخت تر از نادانی و هیچ مالی سودمندتر از عقل نیست . رسولخدا صلی الله علیه و آله

استعداد آدمی را می پوشاند و وقتی استعدادش کاهش یافت آنچه هست نمایانمی شود . فردریش نیچه

با گذشت ، شما چیزی را از دست نمی دهید بلکه بدست می آورید . حکیم اردبزرگ

انسان جائزالخطاست بخشاینده خداست. الکساندر پوپ

هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز است . امام علی علیه السلام

کلمه "نه" در زبان یک زن به معنی جوابمنفی نیست. سر فیلیپ سیدنی

اگر پی به شکوه و گستره خرد خویش ببریم هیچ گاه به گردن کشی روی نمی آوریم. حکیم ارد بزرگ

محبـوبتـرین بـرادرانـم نزد من، کسـى است که عیبهایـم را به من اهدا کنـد. امام صادق علیه السلام

موفقیت توانایی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارتاست . وینستون چرچیل

برای رسیدن به جایگاهی بالاتر ، گذشت را نیز بیاموزیم . حکیم ارد بزرگ

کار خودتان را انجام دهید ، اما نه فقط در حد وظیفه بلکه اندکی بیشترو از روی سخاوت . همین مقدار اندک به اندازه تمام کار ارزش دارد. دین بریگز

کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد، (فردای قیامت) به شفاعت من نخواهدرسید. رسول خدا صلی الله علیه و آله

نیاسائید ، زندگی در گذر است . بروید و دلیری کنید ، پیش از آنکه بمیرید، چیزی نیرومند و متعالی از خود بجای گذارید ، تا بر زمان غالب شوید . گوته

کلید رازهای بزرگ ، در ژرفای کمی نیست . حکیم ارد بزرگ

کسیکه پشت الاغ باد به غبغب بیندازد ، چون اسب سوار شود پاک دیوانه خواهدشد . ارسطاطالیس

enstien

عضو جدید
اگر میخواهی در زندگی موفق باشی باید مطمئن باشی که حق انتخاب نداری ، باید پشتت را به دیوار بچسبانی . اشخاصی که در دست به خطر زدن تردید میکنند و ار از آن احتراز میکنند زیرا همه ی امکانات را در اختیار ندارند هرگز به حایی نمیرسند . دلیلش ساده است وقتی همه ی درهای خروج را به روی خود میبندی همه ی قدرت های درونت را به تحریک وامیداری
مارک فیشر

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ما برای نگاهبانی از آینده ی بهتر خود، بایستی این جربزه و دلیری را داشته باشیم
تا در صورت نیاز ، خود را از جمع دوستان ناباب کنار بکشیم.

جیم رآن

آخرین ویرایش:

S O R M E

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرانسان‌ها را از پشت نقاب‌هاى متفاوتشان شناختى، نامت را انسانى باهوش بگذار.
منسوب به مهاتما گاندی

amin tai

عضو جدید
خسته نباشید
هر مردی به هر چی می خواد می تونه برسه اما تنبلی اجازه نمیده که به هدفش برسه
(پادشاه مسلمان)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آسوده باش...

هرچند کوتاه و گذرا..