قبولی های ارشد 1387

Dr ehsan

عضو جدید
سلام
همین الان نو سایت سنجش دیدم که نتایج نهایی ارشد 1387 سه شنبه اعلام می شه. من هم شرکت کرده بودم. هر چند رتبه ام خوب نشد ولی امید به قبولی دارم.
این تاپیک رو زدم تا هرکی از بچه های تالار قبول شده. رتبه و رشته و محل قبولیش رو بذاره. این کار دوتا فایده داره هم یه آماری می شه برای بچه های که امسال دارن شرکت می کنن. و هم اگر دو نفر از بچه های تالار یجا باشن می تونن همدیگر رو پیدا کنن(بالاخره هزار تا دوست خوب هم کمه دیگه!)
ممنون ;)

Dr ehsan

عضو جدید
خوب دوستان نتیجه ها بالاخره امد و من هم مثل همیشه . . ..
طراحی کاریردی سمنان. ( لیسنس هم همون جا بودم) البته رتبم 748 بود و خیلی هم انتظار بیشتری نداشتم.
امیدوارم بقیه نتایج بهتری گرفته باشن.
;)

پروا

عضو جدید
کاش اونهایی که قبول شدن رتبه و دانشگاهی که قبول شدن رو تو این قسمت بیارن ببینیم ما ها که قبول نشدیم آخه وضعیتمون چطوریه؟با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در انتخاب رشته برای خودم قائل نشدم همه جا زدم 1500نفر لااقل پذیرش داشت رتبه من هم 1500بود آخه شبانه هم نباید؟چطورپارسال1080 نفرمی خواست 1300کرمانشاه 1200شاهرود...

پروا

عضو جدید
کاش اونهایی که قبول شدن رتبه و دانشگاهی که قبول شدن رو تو این قسمت بیارن ببینیم ما ها که قبول نشدیم آخه وضعیتمون چطوریه؟با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در انتخاب رشته برای خودم قائل نشدم همه جا زدم 1500نفر لااقل پذیرش داشت رتبه من هم 1500بود آخه شبانه هم نباید؟چطورپارسال1080 نفرمی خواست 1300کرمانشاه 1200شاهرود...
رتبه های -1500-1600 یا بالاتر کسی هست قبول شده باشه؟با چه رتبه ای ؟کدوم شهر؟روزانه یا شبانه؟

پروا

عضو جدید
اگه کسی از بچه های فنی - مکانیک رتبه و محل پذیرشش رو اینجا بزنه ممنون میشم . لطفا

پروا

عضو جدید
dr ehsan اگه از دوستات کسی قبول شده بتونی رتبه ومحل قبولی اونا رو بزنی عالی میشه.

alireza23

کاربر فعال
سلام به همگی
منم با رتبه ی 850 شبانه ی طراحی کاربردی تبریز قبول شدم.

Dr ehsan

عضو جدید
dr ehsan اگه از دوستات کسی قبول شده بتونی رتبه ومحل قبولی اونا رو بزنی عالی میشه.

حتماً همه رو می زنم پروا جان. ولی الن آمارم دقیق نیست. فعلاً فقط این یکی رو مطمئن می دونم:

رتبة 1099 طراحی کاربردی کرمانشاه

اگه یکی دیگه از دوستان از یه دانشگاه دیگه هم رتبه های بچه هاشون رو بذاره مجموعه خوبی می شه. رتبه های دیگه رو هم هر وقت مطمئن شدم می زنم. ;)

پروا

عضو جدید
1099شبانه یا روزانه؟رتبه های دیگه از دوستات رو بتونی برام مشخص کنی خیلی خیلی ممنون می شم

hadimahvareh

عضو جدید
:smile:با سلام
رتبه 185 تبدیل انژی
دانشگاه علم و صنعت دینامیک سیالات محاسباتی قبول شدم.

reza0711

عضو جدید
سلام
من با رتبه 1248 شبانه بندرعباس قبول شدم. گرایش تبدیل انرژی

علیرضاv

عضو جدید
lمن رتبه ام 2670طراحی کاربردی شده قبول نشدم حتی نیمه حضوری:(چرا اخرین رتبه مجاز امسال خیلی بالا بود7200

m_abdoulah

عضو جدید
دوست من با رتبه ی 230 تربیت مدرس رشته تبدیل انرژی قبول شده . درصدهاش زبان 0 درصد ریاضی 50 درصد سیالات 70 درصد جامدات 28 درصد و دینامیک 38 درصد بود .

hdehghani

عضو جدید
:biggrin:
سلام
همین الان نو سایت سنجش دیدم که نتایج نهایی ارشد 1387 سه شنبه اعلام می شه. من هم شرکت کرده بودم. هر چند رتبه ام خوب نشد ولی امید به قبولی دارم.
این تاپیک رو زدم تا هرکی از بچه های تالار قبول شده. رتبه و رشته و محل قبولیش رو بذاره. این کار دوتا فایده داره هم یه آماری می شه برای بچه های که امسال دارن شرکت می کنن. و هم اگر دو نفر از بچه های تالار یجا باشن می تونن همدیگر رو پیدا کنن(بالاخره هزار تا دوست خوب هم کمه دیگه!)
ممنون ;)

amirkhan2

عضو جدید
سلام
چرا در مورد ارشد آزاد کسی مطلب نمی گه ؟ مثلا برای قبولی در آزاد تاکستان یا کرج چه درصدهایی نیازه ؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کسی در مورد درصدهای ساخت و تولید امسال خبر نداره؟

m.majnooni

عضو جدید
قبولی ارشد

قبولی ارشد

:)سلام رفقا
چند تا از رفقای من با رتبه های زیر قبول شدند
320 کاربردی روزانه صنعتی اصفهان
695 کاربردی روزانه صنعتی سهند تبریز
830 کاربردی روزانه بوعلی همدان:)

h_sina_2006

عضو جدید
سلام بر همگي من هم 1450 شدم ولي متاسفانه جايي قبول نشدم. آيا كسي هست كه رتبه اش نزديك بوده و قبول شده؟

syd hadi

عضو جدید
سلام بر همگي من هم 1450 شدم ولي متاسفانه جايي قبول نشدم. آيا كسي هست كه رتبه اش نزديك بوده و قبول شده؟

اطلاع دارید با رتبه 630 هوافضا کجا میشه قبول شد؟
میدونید سهمیه بومی امسال چطوری اعمال میشه؟

بالا