************** لطفا کمک کنید *************

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
لطفا اساتید و دوستان اهل فن کمک کنند. میخوام همین الان آنلاین یکی از این دوتا گوشی رو بخرم. کدوم بهتره؟

1- sony xperia m dual sim
2- samsung galaxy s duos 2 s7582

خودم با xperia m کار کردم و با توجه به انتظاراتی که من از گوشی دارم راضی کننده بود و می خواستم بخرمش ولی یکی از دوستان این سامسونگ اس رو پیشنهاد داد که حدود 80 تومن ارزونتره و فوقالعاده از نظر امکانات نزدیک به سونی ام هست. لطفا بگید کدوم بهتره.
آیا 80 تومن اضافه بدم و سونی رو وردارم یا اینکه سامسونگ رو بگیرم و 80 تومن ذخیره کنم؟!

samira7219

عضو جدید
شما که میخوای پول بدی خب اون 80تومن هم بزار روی بقیه پول وسونی رو بردار آخه 80تومن چیه که بخوای ذخیرش کنی بعدشم هرچی پول بدی آش میخوری 100درصد سونی بهتره.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علیکم!
منم نظرم روی xperia M هستش ..
اما باید اینم بگم نظر شخصی من در مورد گوشی های تا زیر 800 تومن به ویندوزفون نزدیکتره !
تو این قیمت اگه بتونی لومیا 525 پیدا کنی از آندروید بهتره .

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که میخوای پول بدی خب اون 80تومن هم بزار روی بقیه پول وسونی رو بردار آخه 80تومن چیه که بخوای ذخیرش کنی بعدشم هرچی پول بدی آش میخوری 100درصد سونی بهتره.
خب یعنی چه! وقتی دوتا گوشی مشخصاتشون عین همدیگه هست چرا وقتی نیازی نیست باس پول بیشتر بدم خب؟ 80 تومن هم 80 تومنه! یه باک بنزین میشه باهاش زد. همینجوری شما دخترا میرین سر خونه زندگی شوهر بیچاره رو بدبختش میکنین!
شاعر می فرماید:
زر عزیز است غنیمت شمریدش صحبت!
سلام علیکم!
منم نظرم روی xperia M هستش ..
اما باید اینم بگم نظر شخصی من در مورد گوشی های تا زیر 800 تومن به ویندوزفون نزدیکتره !
تو این قیمت اگه بتونی لومیا 525 پیدا کنی از آندروید بهتره .
سلام ببر فعلی , اژدهای سابق!
اصلا از لومیا و نوکیا خوشم نمیاد. از وین فون هم می ترسم. فقط اندروییدی میخوام. دوربین لومیا ها هم افتضاح هست.

چرا نظرتون رو M هست؟! میشه لطف کنی موشکافانه بهم بگی؟!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب یعنی چه! وقتی دوتا گوشی مشخصاتشون عین همدیگه هست چرا وقتی نیازی نیست باس پول بیشتر بدم خب؟ 80 تومن هم 80 تومنه! یه باک بنزین میشه باهاش زد. همینجوری شما دخترا میرین سر خونه زندگی شوهر بیچاره رو بدبختش میکنین!
شاعر می فرماید:

اصلا از لومیا و نوکیا خوشم نمیاد. از وین فون هم می ترسم. فقط اندروییدی میخوام. دوربین لومیا ها هم افتضاح هست.

اون قسمت قرمز اکیدا تکذیب میشه !! ممکنه کسی با ویندوز حال نکنه ولی نوکیا رو دست کم نگیرین !
باید بگم تجربه کارکردن با هیچکدوم رو ندارم اما M چون RAM بیشتری داره ، چیپست جدیدتری داره ، نسخه اندرویدش به روزتره اصلحتره ..
ولی یادت باشه وقتی گوشی های رده پایین آندروید رو میگیرین نباید ازشون انتظار اجرای نرم افزارهای مختلف رو داشته باشین ضمن اینکه ساپورت شرکت ها هم از این گوشی ها کمتره

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من سامسونگ خیلی بهتره

چرا شما میگین سامسونگ آخه؟
منم نظرم رو سامسونگه چون خیلی در عمل سازگاری بهتری داره. رابط کاربری یا اینترفیسش خیلی روونه. وای فای دایرکتش همیشه کار میکنه. اما خب رمش 250 مگ کم تره در عوض سی پی یوش 0.2 گیگاهرتز قوی تره. از اون طرف سونی NFC هم داره. ولی سامسونگ 80 تومن ارزونتره :confused: کیفیت دوربین جفتشون در یه حد هست با این تفاوت که فیلمبرداری سامسونگ بنا بر تجربه ام با گوشیهای دیگه سامسونگ فک کنم بهتر باشه.

اون قسمت قرمز اکیدا تکذیب میشه !! ممکنه کسی با ویندوز حال نکنه ولی نوکیا رو دست کم نگیرین !
باید بگم تجربه کارکردن با هیچکدوم رو ندارم اما M چون RAM بیشتری داره ، چیپست جدیدتری داره ، نسخه اندرویدش به روزتره اصلحتره ..
ولی یادت باشه وقتی گوشی های رده پایین آندروید رو میگیرین نباید ازشون انتظار اجرای نرم افزارهای مختلف رو داشته باشین ضمن اینکه ساپورت شرکت ها هم از این گوشی ها کمتره

من لومیا xl و لومیا 625 فک کنم بود, باهاشون کار کردم. دوربینشون افتضاحه. یعنی تو روز بیرون از خونه خیلی خوب هستن ولی تو خونه حتی در روز فاجعه هست.

من فقط میخوام وایبر و واتس اپ این چیزا روش داشته باشم. یکم هم نت گردی کنم و موزیک هم گوش بدم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم نظرم رو سامسونگه چون خیلی در عمل سازگاری بهتری داره. رابط کاربری یا اینترفیسش خیلی روونه. وای فای دایرکتش همیشه کار میکنه. اما خب رمش 250 مگ کم تره در عوض سی پی یوش 0.2 گیگاهرتز قوی تره. از اون طرف سونی NFC هم داره. ولی سامسونگ 80 تومن ارزونتره :confused: کیفیت دوربین جفتشون در یه حد هست با این تفاوت که فیلمبرداری سامسونگ بنا بر تجربه ام با گوشیهای دیگه سامسونگ فک کنم بهتر باشه.

من لومیا xl و لومیا 625 فک کنم بود, باهاشون کار کردم. دوربینشون افتضاحه. یعنی تو روز بیرون از خونه خیلی خوب هستن ولی تو خونه حتی در روز فاجعه هست.

من فقط میخوام وایبر و واتس اپ این چیزا روش داشته باشم. یکم هم نت گردی کنم و موزیک هم گوش بدم
اگه دلت با سامسونگه به جای این مدل ACE 3 بگیر که رم بیشتری داره

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین چون شما اگه با سامسونگ کار کنی
اصلا دیگه دلت میاد گوشی دیگه دستت بگیری
فکر میکنی گوشی های دیگه اسباب بازیه
البته این نظر منه
و توهینیم وجود نداره
ولی بازم بگم سامسونگ بگیری حال میکنی
کلا سامسونگ حرفی برای گفتن داره
با ایفون یه جاهایی برابری میکنه و حتی ازون بهتر هم هست
کلا با هم در رقابتن
ولی برندای دیگه ...
من که زیاد باهاشون حال نمیکنم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دلت با سامسونگه به جای این مدل ACE 3 بگیر که رم بیشتری داره

ببری جان, این گلکسی Ace دقیقا همون فرق قیمتی و سی پی یویی که مدل سونی داره رو داره. یعنی رمش بیشتره ولی سی پی یوش ضعیف تره در عوض گرونتره! چیکار کنم؟!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببری جان, این گلکسی Ace دقیقا همون فرق قیمتی و سی پی یویی که مدل سونی داره رو داره. یعنی رمش بیشتره ولی سی پی یوش ضعیف تره در عوض گرونتره! چیکار کنم؟!
مهندس نگو این حرفو ، هر گردی گردو نیست ، سی پی یو i7 دوگیگاهرتز بهتره یا پنتیوم 3 گیگاهرتزی ؟؟؟؟ ... !!!
مدل پردازنده ها فرق میکنه ، این وسط مدل سونی جدیدتر از اون دوتاست .. اما چون سامسونگ میخوای پیشنهاد میکنم رم بالاتر بگیری که تو وبگردی و اجرای چندتا نرم افزار بهتر عمل میکنه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس نگو این حرفو ، هر گردی گردو نیست ، سی پی یو i7 دوگیگاهرتز بهتره یا پنتیوم 3 گیگاهرتزی ؟؟؟؟ ... !!!
مدل پردازنده ها فرق میکنه ، این وسط مدل سونی جدیدتر از اون دوتاست .. اما چون سامسونگ میخوای پیشنهاد میکنم رم بالاتر بگیری که تو وبگردی و اجرای چندتا نرم افزار بهتر عمل میکنه

پس همون سونی رو میگیرم خلاص, اون NFC هم داره. ولی دلم با سامسونگه :(

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: NFC به چه کارت میاد ؟
:eek: خب چرا وقتی سامسونگ میخوای سراغ ایس نمیری ؟

از نظر نرم افزاری سامسونگ رو بیشتر قبول دارم اما از نظر قیافه سونی رو. سامسونگ شبیه کتلت هست. خوشم نمیاد. ضمن اینکه Ace یه نوار کرومی دورتادورش داره که بعد از یه مدت رنگش میره و زشت میشه. از طرفی تو میگی پردازنده سونی بهتره. پس میرم سراغ سونی تازه سونی دکمه شاتر عکاسی هم داره که خیلی بکار میاد. خب nfc داشته باشه بهتر از اینه که نداشته باشه! ولی همچنان دلم با سامسونگه چون فیلمبرداریش واقعا خوبه! اما فیلمبرداری سونی رو نمیدونم.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر نرم افزاری سامسونگ رو بیشتر قبول دارم اما از نظر قیافه سونی رو. سامسونگ شبیه کتلت هست. خوشم نمیاد. ضمن اینکه Ace یه نوار کرومی دورتادورش داره که بعد از یه مدت رنگش میره و زشت میشه. از طرفی تو میگی پردازنده سونی بهتره. پس میرم سراغ سونی تازه سونی دکمه شاتر عکاسی هم داره که خیلی بکار میاد. خب nfc داشته باشه بهتر از اینه که نداشته باشه! ولی همچنان دلم با سامسونگه چون فیلمبرداریش واقعا خوبه! اما فیلمبرداری سونی رو نمیدونم.
به هر حال هر گوشی بگیری باید براش قاب محافظ هم بگیری وگرنه زود از ریخت میافته

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال هر گوشی بگیری باید براش قاب محافظ هم بگیری وگرنه زود از ریخت میافته

من میخوام نازکی گوشیم رو لمس کنم . قاب باعث میشه کلفت تر بشه. خوشم نمیاد. قاب خاردار یا تاخیری هم داریم؟ :D
پس سونی نهایی شد؟؟؟

samira7219

عضو جدید
شاعر می فرماید:

بروسامسونگ بخر 80تومن هم بنزین بزن یااصلا ذخیره کن.شوهر بنده هم خرج میکنه چون دوست داره وچون باید خرج کنه زن مفتی نیست پسر خوب بعدشم تا حالا کسی واسه 80تومن بدبخت نشده مگر اینکه شما بعدا زن بگیری ویه جا 80اضافه خرج کنی و...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام. شرمنده الآن اومدم باشگاه و پیامتو دیدم. چند وقتیه میرم سرکار، اینقدر خسته میشم که نگو. البته فردا روز آخر کاریمه.
به هر حال مبارکت باشه. آپدیت 4.3 هم که دریافت کرده

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروسامسونگ بخر 80تومن هم بنزین بزن یااصلا ذخیره کن.شوهر بنده هم خرج میکنه چون دوست داره وچون باید خرج کنه زن مفتی نیست پسر خوب بعدشم تا حالا کسی واسه 80تومن بدبخت نشده مگر اینکه شما بعدا زن بگیری ویه جا 80اضافه خرج کنی و...

مرسی. ولی ببین دیدتو عوض کن نسبت به ازدواج. ازدواج مبادله کالا نیست! دو نفر آدم میخوان با هم زندگی کنن! من خسیس نیستم ، صرفه جویی و بهینه هزینه کردن با خساست فرق میکنه! شده از خودم میزنم تا همسرم یا هر کسی که دوستش دارم تو سختی نباشه. در ضمن 80 تومن رو ذخیره نکردم همون سونی رو خریدم! موفق باشی!

سلام. شرمنده الآن اومدم باشگاه و پیامتو دیدم. چند وقتیه میرم سرکار، اینقدر خسته میشم که نگو. البته فردا روز آخر کاریمه.
به هر حال مبارکت باشه. آپدیت 4.3 هم که دریافت کرده
سلام
خسته نباشی
مرسی

راستی این آپدیتهای مختلف اندرویید چقدر اهمیت دارند؟ من با نسخه 4.4.2 و 4.0.1 کار کردم هیچ فرقی با هم ندارند :|

آخرین ویرایش:

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مرسی. ولی ببین دیدتو عوض کن نسبت به ازدواج. ازدواج مبادله کالا نیست! دو نفر آدم میخوان با هم زندگی کنن! من خسیس نیستم ، صرفه جویی و بهینه هزینه کردن با خساست فرق میکنه! شده از خودم میزنم تا همسرم یا هر کسی که دوستش دارم تو سختی نباشه. در ضمن 80 تومن رو ذخیره نکردم همون سونی رو خریدم! موفق باشی!

سلام
خسته نباشی
مرسی

راستی این آپدیتهای مختلف اندرویید چقدر اهمیت دارند؟ من با نسخه 4.4.2 و 4.0.1 کار کردم هیچ فرقی با هم ندارند :|

احسنت چ زیرکانه گفت مام گوشی خریدیم :)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان این مبارکه یعنی باید بهت تبریکم بگیم :)
من گفتم تو گفتی گوشی خریدی
12 رد شد بچه ها زدن تو فاز حواس پرتی

12 چیه؟! من فک کردم گفتی "مام گوشی خریدیدم" فک کردم منظورت اینه که شما گوشی خریدی. وگرنه من که همون اول استارت تاپیک گفتم میخوام آنلاین بخرم.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
12 چیه؟! من فک کردم گفتی "مام گوشی خریدیدم" فک کردم منظورت اینه که شما گوشی خریدی. وگرنه من که همون اول استارت تاپیک گفتم میخوام آنلاین بخرم.

ساعت دوازده
به هر حال نوش جونت مبارکت برات مث اسب کار کنه :D

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز

سلام
خسته نباشی
مرسی

به ظاهر آره و لی آپدیت جدید چند تا دونه امکانات جدیدتر توش گنجونده شده. یکی هم اینکه روون تر وسریع تره. مثلا 4.4 رم کمتری اشغال می کنه و مصرف باطری کمتری داره.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوشیم الان 2 روزه که رسیده دستم. معایب: عکسبرداری با دوربینش رو باید کلا بی خیال بشی و اینکه مموری داخلیش رو کاغذ 4 گیگ هست ولی در عمل فقط یکم بیشتر از یگ گیگابایت خالیه.
مزایا : اینترنتش و آنتن دهی وای فای ش عالیه. جی پی اسش معرکه هست.
بنظرم galaxy ace 3 بهتره.