[مشاوره] - انتخاب رشته کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داش BULGARIA انگار همکلاس شدیم :D البته یه خبر خوش به دوستان بدم من 90% گاز رو میرم و یه نفر از جلوتون میره کنار :D

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
۱۶/۱۲ 7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب: 1-نمرات اکتسابي نمره به درصد نام درس سفيد زبان عمومي وتخصصي ۵۰/۰۰ انتقال حرارت 1و2 ۷۸/۳۳ ترموديناميك ۴۲/۲۲ مكانيك سيالات سفيد كنترل فرايند ۶۵/۰۰ انتقال جرم وعمليات واحد1و2 ۷۵/۵۶ طرح راكتورهاي شيميايي ۵۷/۴۱ رياضيات /كاربردي -عددي /

ئدز

عضو جدید
۱۶/۱۲ 7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب: 1-نمرات اکتسابي نمره به درصد نام درس سفيد زبان عمومي وتخصصي ۵۰/۰۰ انتقال حرارت 1و2 ۷۸/۳۳ ترموديناميك ۴۲/۲۲ مكانيك سيالات سفيد كنترل فرايند ۶۵/۰۰ انتقال جرم وعمليات واحد1و2 ۷۵/۵۶ طرح راكتورهاي شيميايي ۵۷/۴۱ رياضيات /كاربردي -عددي /

الان رتبت چنده داداش؟؟؟؟؟؟/////// مطمئنی این درصداته...........

BULGARIA

کاربر بیش فعال

اون سوال حرارت با تاثیر مثبت حذف شد-سیالات و راکتور اندازه هم شدیم-جرم شما بردید من 53شدم-

• Like
واکنش ها: .6.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا من طراحی شبانه مالک دعوت به مصاحبه میشم به نظرتون؟

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خير 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 2-شماره داوطلب:
مهندسي شيمي نام رشته امتحاني اول:1257 4-کد رشته امتحاني اول:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کل گرايش
مجاز 6178 47 مجاز 5296 47 47 81241

۱۶/۱۲7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۵۰/۰۰انتقال حرارت 1و2
۷۸/۳۳ترموديناميك
۴۲/۲۲مكانيك سيالات
سفيدكنترل فرايند
۶۵/۰۰انتقال جرم وعمليات واحد1و2
۷۵/۵۶طرح راكتورهاي شيميايي
۵۷/۴۱رياضيات /كاربردي -عددي /

lakistan

عضو جدید
دوستان،با عرض معذرت،با 1044 مهندسی شیمی و 345 بیو کجا میشه روزانه قبول شد؟آخه من دارم برای سال آینده میخونم،میخواستم ببینم اگه روزانه قبول میشم،دیگه برای سال آینده نخونم.ممنون اگه جواب بدین

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان،با عرض معذرت،با 1044 مهندسی شیمی و 345 بیو کجا میشه روزانه قبول شد؟آخه من دارم برای سال آینده میخونم،میخواستم ببینم اگه روزانه قبول میشم،دیگه برای سال آینده نخونم.ممنون اگه جواب بدین

سیستان احتمالا و اردبیل

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خير 3-علاقمند پيام نور و غيرانتفاعي: 2-شماره داوطلب:
مهندسي فراوري وانتقال گاز نام رشته امتحاني دوم:1289 4-کد رشته امتحاني دوم:
5-وضعيت داوطلب در هر گرايش :​
نتيجه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي رتبه داوطلب در سهميه در رشته هاي پيام نور وغيرانتفاعي نتيجه در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيآخرين رتبه مجاز در رشته هاي غير از پيام نور وغيرانتفاعيرتبه کل داوطلب بدون سهميهرتبه کل داوطلب در سهميهنمره کل گرايش
عدم وجود ظرفيت پذيرش مجاز 99 13 13 88771

۱۶/۵۷7- معدل موثر : مجاز مي باشيد 6-وضعيت انتخاب رشته داوطلب:
1-نمرات اکتسابي
نمره به درصد نام درس
سفيدزبان عمومي وتخصصي
۳۱/۱۱رياضيات /معادلات -كاربردي -عددي
۷۳/۳۳ترموديناميك مهندسي شيمي 1و2
۸۸/۳۳انتقال حرارت 1و2
۷۵/۵۶انتقال جرم
۵۳/۳۳عمليات واحد1و2
۴۵/۰۰مكانيك سيالات

ea26