مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

soso1

عضو جدید
ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

سلام دوستان . من کاربر جدید هستم . نرم افزار کامپیوتر خوندم و میخوام ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات بخوونم. اگر از دوستان کسی هست که دانشجوی این رشته است یا اطلاعاتی داره ممنون میشم . چون من یه دنیا سوال دارممممممممم . مرسی . فردا شب برمیگردم .

ninibala

عضو جدید
کمک کمک

کمک کمک

سلام
من یه سوال دارم،میخوام بدونم برای دختر رشته حسابداری بهتره یا مدیریت صنعتی؟خواهش میکنم سریع جواب بدین وبه دور از تعصب رو رشته تون​

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
من تصمیم گرفتم اجرائی بخونم.
کسی میدونه منابع خوب چیا هست؟؟؟

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منابعو بگی چیان میتونم بگم از کدوم نویسنده ها بخونی بهتره

نظریه های عمومی مدیریت ، زبان انگلیسی ، زبان فارسی ، سنجش هوش و استعداد تحصیلی رشته ی مدیریت GMAT ، دانش مسائل روز در زمینه ی مدیریت موسسات تولیدی خدماتی و طرح های عمرانی

Ebrahim69

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان عزیز که مدیریت میخونن!
دوستان عزیز من مواد میخوندم
درسم تازه تموم شده ارشد رو میخوام یا حقوق یا مدیرت بخونم
شدیدا به کمک دانش آموختگان عزیز این رشته ها احتیاج دارم
کدوم بهتره بین این دو تا
حالا اگه مدیریت بهتره کدوم گرایشش کار بیشتری داره؟

رشته مديريت بهتره MBA بازرگاني و صنعتي

آخرین ویرایش توسط مدیر:

V@HED

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
من یه سوال دارم،میخوام بدونم برای دختر رشته حسابداری بهتره یا مدیریت صنعتی؟خواهش میکنم سریع جواب بدین وبه دور از تعصب رو رشته تون
به نظرمن هرآدمی میتونه توهررشته ای موفق باشه-برای رشته مدیریت توانایی هابایدیکمی بیشترباشه-اگه یه آدم احساس میکنه که میتونه ازپس کارهای مشکل وریسک داربربیادومیتونه خوب برنامه ریزی کنه وکنترل داشته باشه وتوزندگیش تونسته باحرفاش رودیگران تاثیربذاره واوناروقانع کنه رشته مدیریت بهتره-البته بایدوضعشم خوب باشه واسه آینده واسه طرحی یا...-اگه نه که حسابداری-بازارکارمدیریت خیلی بهترازحسابداریه-من رشته ام صنعتیه-بی تعصب گفتم

aircraft300600

عضو جدید
در خواست منابع كنكور كارداني به كارشناسي نا پيوسته مديريت بازرگاني

در خواست منابع كنكور كارداني به كارشناسي نا پيوسته مديريت بازرگاني

سلام

دوستان محترم باشگاه مديريت.

ممنون ميشم منابع كنكور كارداني به كارشناسي مديريت بازرگاني رو اگه كسي ميتونه واسم بذاره .چون منابعي كه توي كنكور ازاد اومده با سراسري فرق ميكنه.واسه يكي از اقوام مي خوام كچلم كرده.
من منابع سراسري رو مي خوام
ممنون.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

دوستان محترم باشگاه مديريت.

ممنون ميشم منابع كنكور كارداني به كارشناسي مديريت بازرگاني رو اگه كسي ميتونه واسم بذاره .چون منابعي كه توي كنكور ازاد اومده با سراسري فرق ميكنه.واسه يكي از اقوام مي خوام كچلم كرده.
من منابع سراسري رو مي خوام
ممنون.

الف ) تئوری های مدیریت :

۱- مدیریت عمومی ، دکتر الوانی
۲- مبانی سازمان و مدیریت ، دکتر رضاییان
۳- رفتار سازمانی ، بلانچارد ، ترجمه دکتر علاقه بند
۴- تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم ، دکتر رضاییان ، ۵ فصل اول

ب ) ریاضی

۱- ریاضی کاربردی ۱ ، دکتر باقر مقدس زاده ، محمد حسین همایونی راد ، احمد شعرباف ، نشر مرندیز

ج ) آمار :

۱- آمار و کاربرد آن در مدیریت ۱ ، دکتذ نیکوکار
د ) اقتصاد خرد و کلان :
۱- اقتصاد خرد ، سالواتوره ، ترجمه دکتر سبحانی
۲- اقتصاد کلان ، دکتر روزبهان
۳- اقتصاد خرد ، نکته و تست ، محسن نظری
۴- اقتصاد کلان ، نکته و تست ، دکتر روزبهان

ه ) سوالات عمومی :

کتاب های متداول موجود در بازار

منبع
منابع کنکور کاردانی به کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
با سلام
گذری رد میشدم این سایتو دیدم
دیدم بعضی از دوستان اطلاعات غلط دادن خواستم تذکر بدم
1-برای خوندن مدیریت اجرایی هیچ لزومی نداره مدیریت خونده باشه؟؟ از کحا کاشف به عمل اومده دوست من؟
من خودم لیسانیم برق بود و الانم ترم آخر مدیریت اجراییی هستم
2-مدیریت اجرایی دکترا نداره ولی میتونین تو گرایشهای دیگه مدیریت دکترا بگیرین مخصوصا برنامه ریزی استراتژیک خیلی خوبه
3-در جواب دوستمون که میخاد انتخاب رشته میخاد بکنه اگه تو مدیریت خوندن به نتیجه رسیدی من اجرایی رو اکیدا توصیه میکنم نسبت به گرایشهای دیگه
موفق باشین همگی

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
گذری رد میشدم این سایتو دیدم
دیدم بعضی از دوستان اطلاعات غلط دادن خواستم تذکر بدم
1-برای خوندن مدیریت اجرایی هیچ لزومی نداره مدیریت خونده باشه؟؟ از کحا کاشف به عمل اومده دوست من؟
من خودم لیسانیم برق بود و الانم ترم آخر مدیریت اجراییی هستم
2-مدیریت اجرایی دکترا نداره ولی میتونین تو گرایشهای دیگه مدیریت دکترا بگیرین مخصوصا برنامه ریزی استراتژیک خیلی خوبه
3-در جواب دوستمون که میخاد انتخاب رشته میخاد بکنه اگه تو مدیریت خوندن به نتیجه رسیدی من اجرایی رو اکیدا توصیه میکنم نسبت به گرایشهای دیگه
موفق باشین همگی

ممنون ممکنه من رو در مورد سرفصلهایی که از هر درس واسه کنکور باید بخونم راهنمایی کنین؟

amin.ir

کاربر فعال
ممنون ممکنه من رو در مورد سرفصلهایی که از هر درس واسه کنکور باید بخونم راهنمایی کنین؟

خواهش میکنم
اگه بخاین مدیریت اجرایی بخونین 5 تا درس داره
برای Gmatو دانش مسایل روز و فارسی کتابهای انتشارات نگاه دانش عالیه حرف نداره
زبان بستکی به سطح خودتون داره ولی بازم کتابهای نگاه دانش خوبه
برای تئوریهای مدیریت شما باید چند تا کتاب بخونید ولی انتشارات ماهان اومده همه کتابها رو حلاصه کرده و یه جزوه 500 صفحه ای عالی چاپ کرده که اگه اینو خوب یاد بگیرید کفایت میکنه
و البته مهمتر از همه توصیه میکنم کتابی که کنکورهای گذشته رو داره بگیرید و با دقت تمام تستهای سالهای قبل کنکور رو بزنین
من همین منابع رو خوندم و نتیجه خوبی گرفتم رتبمم بد نشد
موفق باشین

amin.ir

کاربر فعال
یعنی واقعا بعد از قبولی تو رشته mba اگه سابقه کار نداشته باشیم تو مصاحبه رد میشیم؟ پس همه اینایی که از رشته های غیر مدیریتی میان و این رشته رو میخونن و سابقه کار ندارن هم تو مصاحبه رد میشن؟ پس از همون اول اگه نخونیم سنگین تریم دیگه؟اگه کسی میدونه جواب بده
سلام
مصاحبه ای وجود نداره و شما اگه کنکورو قیول شین میتونین وارد دانشگاه بشین

amin.ir

کاربر فعال
سلام
در صورت امکان من مطالبی در مورد MBA می خواستم اعم از سوالات ارشد و غیره
سلام یه کتابی هست که سوالات کنکورهای گدشته رو چاپ کرده فکر کنم مال انتشارات دانشگاه تهرانه
اگه میخاین کنکور شرکت کنین اون لازمه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
سلام دوستان
دارندگان کدام مدارک تحصیلی پس از قبولی در مدیریت اجرایی پیش می خورند؟
من رشته ام مهندسی صنایع است.
بستگی به داشنگاه داره
من دانشگاه علامه رو که خبر دارم به هممون پیش زدن 12 واحد حتی اونایی که مدیریت خونده بودن

amin.ir

کاربر فعال
salam
yeki az dustan ke arshade Emba dade va rotbash khub shode mikham rahnamaim kone dar
morede:1.manabea 2.barnamerizie darsi
ba tavajoh be inke faghat nimeye dovome ruz forsate dars khundan daram
اگه بخاین مدیریت اجرایی بخونین 5 تا درس داره
برای Gmatو دانش مسایل روز و فارسی کتابهای انتشارات نگاه دانش عالیه حرف نداره
زبان بستکی به سطح خودتون داره ولی بازم کتابهای نگاه دانش خوبه
برای تئوریهای مدیریت شما باید چند تا کتاب بخونید ولی انتشارات ماهان اومده همه کتابها رو حلاصه کرده و یه جزوه 500 صفحه ای عالی چاپ کرده که اگه اینو خوب یاد بگیرید کفایت میکنه
و البته مهمتر از همه توصیه میکنم کتابی که کنکورهای گذشته رو داره بگیرید و با دقت تمام تستهای سالهای قبل کنکور رو بزنین
موفق باشین

amin.ir

کاربر فعال
سلام
من رشته ام برقه.
یه سری اطلاعات درباره ارشد مدیریت میخواستم.
درباره کتاباییکه باید برای ارشد خوند،منابع اش،اینکه کدوم گرایشش بهتره،تا چه رتبه ای قبولی میده،و..........
ممنون میشم کمک کنید.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gif
اللهم عجل لولیک الفرجhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/a061.gif
راستی .........عیدتونم مبارکhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_redface.gif

به نظر من بازرگانی و اجرایی بهترینن البته کاملا بستگی به فرد داره
ولی از نظر کاری و درامد بهترینن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin.ir

کاربر فعال
سلام
من یه سوال دارم،میخوام بدونم برای دختر رشته حسابداری بهتره یا مدیریت صنعتی؟خواهش میکنم سریع جواب بدین وبه دور از تعصب رو رشته تون​

سلام بنظ من حسابداری برای شما خیلی بهتره و بعدا میتونی فوق مدیریت مالی بگیری که خیلی عالی میشه و هم میتونی برای خودت کار کنی هم تو سازمانهای مالی مثل بورس کارگزاری و همه شرکتهای بزرگ

صبا سخا

عضو جدید
سلام بنظ من حسابداری برای شما خیلی بهتره و بعدا میتونی فوق مدیریت مالی بگیری که خیلی عالی میشه و هم میتونی برای خودت کار کنی هم تو سازمانهای مالی مثل بورس کارگزاری و همه شرکتهای بزرگ
سلام منم با شما کاملا موافقم
به عنوان یک دانشجوی مدیریت بازرگانی
نی نی بلا جون من موقغ انتخاب این رشته در مورد همه گرایشا تحقیق کردم
حرف امین خان کاملا درسته

linux_0011

عضو جدید
كتابهاي منبع كه توي سايت modir.irمعرفي شده بهتره يا كتاباي ماهان؟
خواهش ميكنم زود جواب بدين.من منابعو ميخونم:redface:

amin.ir

کاربر فعال
كتابهاي منبع كه توي سايت modir.irمعرفي شده بهتره يا كتاباي ماهان؟
خواهش ميكنم زود جواب بدين.من منابعو ميخونم:redface:

سلام دوست من
ببین به نظر من برای تیوریهای مدیریت فقط جزوه ماهان رو بخونی کافیه(حدودا 500 صفحه) چون تقریبا همه کتابهای لازم رو خلاصه کرده و خیلی خوبه البته باید چند بار بحونی که کاملا مسلط بشی
برای بقیه درسها هم مستقیم برو سراغ کتابهای انتشاران نگاه دانش که عالیه
من اینا رو خوندم البته سال 87 رتبم خوب شد
تستهای سال قبل رو هم باید حتما بزنی
موفق باشی

phoenix62

عضو جدید
سلام دوستان . من کاربر جدید هستم . نرم افزار کامپیوتر خوندم و میخوام ارشد رشته مدیریت فناوری اطلاعات بخوونم. اگر از دوستان کسی هست که دانشجوی این رشته است یا اطلاعاتی داره ممنون میشم . چون من یه دنیا سوال دارممممممممم . مرسی . فردا شب برمیگردم .
سلام چه اطلاعاتی می خواین ، من رشتم مدیریت IT هست.

new amir

عضو جدید
کمککککک

کمککککک

سلام به دوستاي گل خودم.بنده رشته ام مهندسي صنايع است و ميخوام ارشدو mba بدم.لطفا از کسايي که اطلاعاتي در مورد اين رشته دارن خواهشمندم کمکم کنيدز منابع اين رشته را معرفي کنيد.من شنيدم بايد تافل داشته باشي تا تو اين رشته درس بخوني .زبان تدريسشم انگليسيه آره ه ه ه ؟؟؟

amin.ir

کاربر فعال
سلام به دوستاي گل خودم.بنده رشته ام مهندسي صنايع است و ميخوام ارشدو mba بدم.لطفا از کسايي که اطلاعاتي در مورد اين رشته دارن خواهشمندم کمکم کنيدز منابع اين رشته را معرفي کنيد.من شنيدم بايد تافل داشته باشي تا تو اين رشته درس بخوني .زبان تدريسشم انگليسيه آره ه ه ه ؟؟؟

سلام
زبان تدریس فارسیه
نیازی به تافل نیست
سه گرایش داره اگه Mba
بخای زبان ریاضی و Gmat
اگه مدیریت اجرایی و شهری بخای دروس زیر
(تو تاپیکای دیگه مطلب زیادب برای قبولی تو این رشته باید پشتکار داشته باشی لااقل یه چرخی میزدی تو فروم)
برای تیوریهای مدیریت فقط جزوه ماهان رو بخونی کافیه(حدودا 500 صفحه) چون تقریبا همه کتابهای لازم رو خلاصه کرده و خیلی خوبه البته باید چند بار بحونی که کاملا مسلط بشی
برای بقیه درسها هم مستقیم برو سراغ کتابهای انتشاران نگاه دانش که عالیه
من اینا رو خوندم البته سال 87 رتبم خوب شد
تستهای سال قبل رو هم باید حتما بزنی
موفق باشی

new amir

عضو جدید
از دوستلي گلم خواهشمندم راجع به بازار کار اين رشته هم بگن.چون رشته خودم يعني صنايع کارش خوبه.

بالا