مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- (شاهراهي كه اطراف و وسط آن درختكارى و غيره شده است ) باغ راه ، پارك وى
2- طرفين يا وسط باغ راه

از نظر فضای سبز فضایی که طراحی کاشت داره وبرای عابران است . تاجایی که من میدونم ماشین نباید واردش بشه واولین اونهارو المستد طراحی کرده .

ممنونم ازتون بچه ها:gol::gol:

azad arc

عضو جدید
بچه ها من میخام امسال ارشد شرکت کنم البته تو رشته مدیریت و پروزه ساخت. حقیقتش هیچ گونه اطلاعی در مورد این رشته ندارم و اینکه اگه بخام منابعشو بخونم همین منایعی که موسسه ماهان معرفی کرده و در قالب 5 کتاب هست کافییییه ؟؟؟ زبان عمومی - زبان تخصصی - ایستایی و فن ساختمان - مدیریت کارگاهی- مواد و مصالح ..........ولی تو یه سایته دیگه مناااااابع زیادی زده بود که اکثرشون ماله دکتر گلابچی بود ممنون میشم راهنمایی بفرماییددددددد

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخام امسال ارشد شرکت کنم البته تو رشته مدیریت و پروزه ساخت. حقیقتش هیچ گونه اطلاعی در مورد این رشته ندارم و اینکه اگه بخام منابعشو بخونم همین منایعی که موسسه ماهان معرفی کرده و در قالب 5 کتاب هست کافییییه ؟؟؟ زبان عمومی - زبان تخصصی - ایستایی و فن ساختمان - مدیریت کارگاهی- مواد و مصالح ..........ولی تو یه سایته دیگه مناااااابع زیادی زده بود که اکثرشون ماله دکتر گلابچی بود ممنون میشم راهنمایی بفرماییددددددد
این 5 تا که نوشتی یه جورایی سرفصل هر کدوم شامل چندین کتاب شما باید به همه کتابای آقای گلابچی مسلط باشین....چون ظرفیت این رشته پایینه و رقابتش سنگینتر.....به این تاپیک برین در مورد منابع کمکتون میکنه....http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/462616-مطالعه-گروهی-ارشد-مدیریت-پروژه-و-ساخت

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این که 20 درصد معدل تاثیر داره یعنی چی؟؟؟؟ یعنی کسی که معدلش 20 ته انگار همه درسارو 20 درصد زده ایا؟؟؟؟:w05:

ن اینجوری نبود. دقیقن یادم نیس چجوریه ولی تو اون فایل صوتی بابک رستمی توضیح داده بود .

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازتون بچه ها:gol::gol:
مهندس جان از من کتاب زبان تخصصی فرهادی رو خوندم کامل نمی ارزه که وقتتو واسش بزاری بجاش تافلو بخون.همراه سوالای زبان سوالای پیش و لغتهای اخر کتابای گلابچی
30 درس اول تافل همه لغاتای فرهادی رو داره!!

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال کوچیک
در پلهای قوسی که عرشه بالای قوس هستش برای جلو گیری از کمانش عناصر مورب اضافه میکنن میشه ازش عکس بزارین و قسمتهای که در کشش و فشار هست مشخص کنین؟ :w05:

sh.enayati

عضو جدید
مهندس جان از من کتاب زبان تخصصی فرهادی رو خوندم کامل نمی ارزه که وقتتو واسش بزاری بجاش تافلو بخون.همراه سوالای زبان سوالای پیش و لغتهای اخر کتابای گلابچی
راستش من بعد504 دارم فرهادی رو میخونم یعنی میگین ولش کنم برم سراغ تافل؟!متناش رو اگه تافل بخونم مسلطم؟...بنظرتون با تسلط رو همینایی که گفتید چند درصد میتونم زبان بزنم؟

nahamya

کاربر فعال
هیچ وقت دوست نداشتم این پست رو بزارم و از این باشگاه و تاپیک خداحافظی کنم ولی اینقدر بی لطفی ها و نامهربونی ها دیدم که دیگه صبرم سر اومد و خدا شاهده من و دوست عزیزم omid-mehrazکه شاید بگم بزرگترین لطف رو به بچه ها کرد و من شاهدم چقدر زحمت این جزوات رو کشید و هر کاری از دستش بر می اومد از تهیه جزوه واسه بچه ها و هر کمکی از دستش بر میومد دریغ نکرد و به نظرم و در پیشگاه خدا مدیون نیستیم به این جمع و هر کاری از دستمون بر میومد انجام دادیم و واسه همتون ارزوی سلامتی. و موفقیت
داریم

در ضمن امید از من خواست از طرف اون و من هم از طرف خودم از این جمع خداحافظی میکنم...به امید کسب موفقیت در کنکور و زندگی

سلام
منم این پست رو الان دیدم ، واقعا به شخصه من به شما و امید جان مدیونم ، خیلی لطف بزرگی رو در حق بچه ها انجام دادین
وقتی کسی از وقت ارزشمند خودش میذاره برای بچه ها و زحمت میکشه بدون منت بدونین که حتما یه جایی این خیر به خودتون برمیگرده
در یه جمع همیشه چند نفر هستن که ساز مخالف میزنن ، به قول معلما که به بچه ها میگن اگه یه نفر از شما هم آیندش خوب بشه من به هدفم میرسم
اینجا هم به همین دید نگاه کنین ، مطمئنا کار شما حداقل روی نتیجه تعدادی از ما تاثیر میذاره
امیدوارم که همیشه در راه درست باشین و آرزوی موفقیت دارم براتون .

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش من بعد504 دارم فرهادی رو میخونم یعنی میگین ولش کنم برم سراغ تافل؟!متناش رو اگه تافل بخونم مسلطم؟...بنظرتون با تسلط رو همینایی که گفتید چند درصد میتونم زبان بزنم؟
حاجی از ساعت چن شرو کردی بخونی!چقدر سحر خیزی ماشالا!
به نظر من خوندن تافل مهمتره.واسه زبان تخصصی لغتاو سوالای سالهای پیش روبخون.
تو متن تخصصیمون فوقش از هر10 تا لغت یکیش تخصصی که اون رو هم تو کتابای فرهادی و رستگار پور نمیشه پیدا کرد!تنها منبع لغت تخصصی کتابای دکتر گلابچیه.
متن تخصصی جدا از زبان عمومی نیست فقط موضوع متن تخصصیه نه لغتاش.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم خواهشا بگید چه بی احترامی به مهندس ایرانشاهی شده و چه حرفی زدن که خاطرشون رنجیده؟
پست ها رو خوندم ولی سر درنیاوردم آخه کی حرف زده
شده حضوری برم تهران از طرف همه عذرخواهی کنم میرم فقط اول دقیقا بگید چه جمله ای گفتن که ایشون ناراحت شده؟
اینقدر ناراحت که حتی حاضر نیستند جواب مارو بدن
من خیلی غمگینم
اقای امید مهراز عزیز که من نمیدونم چطور میشه جبران اینهمه لطف و بزرگیش رو بجا بیاریم
من که هر لحظه میگم خدایا تمام این بچه های باشگاهرو کمک کن ، من که رو سیاه همه هستم بخدا ، حقیقتن جزوه و چیزی نداشتم که در اختیار بذارم ولی اگه کار هر چند کوچکی بوده تلاش کردم دریغ نکنم.
انشالله یاد بگیریم تو تمام مراحل زندگیمون دلی رو آزردا نکنیم که افرادی مثل مهندس ایرانشاهی و اقای مهراز و آتریل عزیز و... اینطور نرن از پیشمون

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا یکی جوابمو بده من موقع ثبت نام کد رشته تحصیل رو چی بزنم?معماری یا مهندسی معماری?
کارشناسیم رو دانشگاه ازاد رشته معماری خوندم و پیوسته محسوب میشم

cna12

عضو جدید
بچه بخوونین که وقت ندارین هاااا
آقایان و خانم ها من با روزی 4-5 ساعت ره به جایی میبرم به نظرتون ؟؟ البته پارسال کتابارو خوندم
اقا من سرشاز از استرسم زمان عین چی داره میگذره ولی امیدوارم...مطالب واسم تکراریه تقریبا
حتما ره به جایی خواهی برد...منم همین 4-5 ساعت میخونم البته غیر از زبان که هرروز 2 ساعت مشغولشم...نگران نباش اون 2 ماه آخر میدونی که چطور یهو همچی انفجاری میشه...راندمان میره بالا

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان آزمون اصلی و شناور 2 روز پشت سر هم هستند؟
راستی قبلنا رشته ی شناور انرژی معماری داشتیم و تکنولوژی معماری!
الان دیدم شناور شامل مدیریت پروژه -فناوری معماری-انرژی معماری شده!
راستی بیونیک و دیجیتال که جزو گرایش فناوری معماری هستند ضریب درسهاشون یکی هستند.پس چرا 2 تا گرایش هستند!؟

مارال 110

عضو جدید
سلام به همه ، میشه یکی توضیح بده این قضیه معماری ومهندسی معماری چیه ؟ من مهندسی فضای سبز دانشگاه سراسری خوندم والان میخواستم کنکور معماری شرکت کنم برای معماری منظر وخود معماری حالا باید چی انتخاب کنم ؟

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
ممنون
پس منظور از معماری چیه?این که کارشناسی ازاد یا سراسری خوندیم که تغییر نمیده اسمشو?

منم اینو نمیدونستم امروز فهمیدم
قضیه اینه که موقع انتخاب رشته کارشناسی بعضی دانشگاه رشته معماری رو نوشتن معماری بعضی دانشگاه ها نوشتن مهندسی معماری
برای شهرسازی هم هست بعضی دانشگاه ها نوشتن شهرسازی و بعضی دانشگاه ها نوشتن مهندسی شهرسازی
فکر کنم خودشون هم نمی دونن فرقشون چیه، شما اونی رو انتخاب کنید که توی مدرک کارشناسیتون نوشته شده

دوستان آزمون اصلی و شناور 2 روز پشت سر هم هستند؟
راستی قبلنا رشته ی شناور انرژی معماری داشتیم و تکنولوژی معماری!
الان دیدم شناور شامل مدیریت پروژه -فناوری معماری-انرژی معماری شده!
راستی بیونیک و دیجیتال که جزو گرایش فناوری معماری هستند ضریب درسهاشون یکی هستند.پس چرا 2 تا گرایش هستند!؟

ازمون شناور روز پنجشنبه برگزار میشه و ازمون اصلی (مثلا معماری) روز جمعه
یه مجموعه ی هنرهای ساخت داریم که سه رشته مدیریت پروژه ، انرژی معماری و تکنولوژی معماری رو شامل میشه
از پارسال تکنولوژی معماری رو حذف کردن و دروافع به دو رشته ی معماری دیجیتال و معماری بیونیک تقسیم کردن
رتبه ی اولیه برای هر دو رشته دیجیتال و بیونیک یکسان هست فقط تو انتخاب رشته کسی اگه دیجیتال رو دوست داره اون رو میزنه اگه نه بیونیک رو انتخاب می کنه
یکم مباحثی که توی دانشگاه می خونن با هم فرق داره

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
سلام به همه ، میشه یکی توضیح بده این قضیه معماری ومهندسی معماری چیه ؟ من مهندسی فضای سبز دانشگاه سراسری خوندم والان میخواستم کنکور معماری شرکت کنم برای معماری منظر وخود معماری حالا باید چی انتخاب کنم ؟

قضیه معماری و مهندسی معماری برای کسایی هست که کارشناسیشون رو معماری خوندن
نمی دونستن برای کد رشته تحصیلی کدوم رو باید انتخاب کنن
شما که مهندسی فضای سبز خوندی کدتون فرق می کنه
برای معماری منظر و معماری باید مجموعه معماری رو انتخاب کنید (1352) مجموعه ی معماری شامل 6 رشته معماری، معماری منظر، معماری داخلی، معماری اسلامی، مطالعات معماری و بازسازی پس از سانحه میشه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من سوالم از سازمان سنجش پرسیدم این جواب به من داد ...
الکی از روی نظر خودتون کد کارشناسی انتخاب نکنید ... عنوانی که در مدرک دانشگاه نوشته شده است مهم است !
مثلا بچه های شریعتی هم عنوان مهندس تکنولوژی معماری برای اینها نوشته شده است من از مشاور مرکز پرسیدم !
مشاهده پیوست 225716
خوب عنوان رشته ی من تو مدرکم (کارشناسی ناپیوستم): علمی-کاربردی معماری ه
من که نه کارشناسی ناپیوسته ی تکنولوژی معماریم و نه مهندسی معماری پس کد رشته ی تحصیلیم کدوم میشه ؟
پس کد رشته ی معماری شامل چه کسی میشه؟

راستی بچه ها الان می تونم از ثبت نام خارج شم تا مطمئن شم کد رشته ی تحصیلیم کدوم میشه بعد ثبت نامم و کامل کنم؟کارتم نمی سوزه؟

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من که نه کارشناسی ناپیوسته ی تکنولوژی معماریم و نه مهندسی معماری پس کد رشته ی تحصیلیم کدوم میشه ؟

راستی بچه ها الان می تونم از ثبت نام خارج شم تا مطمئن شم کد رشته ی تحصیلیم کدوم میشه بعد ثبت نامم و کامل کنم؟کارتم نمی سوزه؟

اگه شماره کارت رو وارد کردی خارج نشو چون میسوزه ثبت نام کن، میتونی ویرایش کنی
به تظرم برای اطمینان از سیستم پاسخگویی سنجش استفاده کن

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز

از خود سازمان سنجش سوال بپرس !!! .
سریع جوابت میدهند !!! .
هر چند چند بار می توانی سوال بکنی ...
به دانشگاهت هم زنگ برن سوال بپرس !!! .

فرح نوش

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایان و خانم ها من با روزی 4-5 ساعت ره به جایی میبرم به نظرتون ؟؟ البته پارسال کتابارو خوندم
حداقل روزی 8 ساعت !!! .
زبان و درک یادت نره که سرنوشت ساز است !!! .
مخصوصا زبان

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از کجا متوجه شدین لغته از کتاب فرهادیه؟!:w26:............خداییش من از مرداد که اومدم تو این تاپیک متوجه شدم شما زبانتون خیلی قویه(ماشالا).ایشالا که درصد بالای 80 بزنین:hypocrite:.
کتاب فرهادی رو تو کلاس زبان تخصصیموم می خونیم برا دانشگاه.....اجباریه یه جورایی.وگرنه با یه نگاه به کتاب فرهادی میشه فهمید که آش دهن سوزی برا کنکور نیس!(البته توهین نیستا...چون واقعا من زبانم قوی نیس که به خودم اجازه بدم راجه به اثر یه نویسنده نظر بدم)
به نظر من شما که مثلا امکانش براتون فراهم نیس تو یه روز 14 ساعت بخونین،قدر این 4،5 ساعت و بدونین.منظورم اینه که پیوسته خوندن هزار برابر بهتر از نوسان شدیده(سبک خودم:w05:).میدونین تا روز کنکور هر روز 4 ساعت خوندن چقدر می تونه مفید باشه؟!!!!!!!..............
اقا من سرشاز از استرسم زمان عین چی داره میگذره ولی امیدوارم...مطالب واسم تکراریه تقریبا
حتما ره به جایی خواهی برد...منم همین 4-5 ساعت میخونم البته غیر از زبان که هرروز 2 ساعت مشغولشم...نگران نباش اون 2 ماه آخر میدونی که چطور یهو همچی انفجاری میشه...راندمان میره بالا
با حرف شما موافقم.
و یه چیزی کلا می خوام به همتون بگم بچه ها ....مرداد ماه کتاب ریشه ها و مفاهیم بانی مسعود و یه دور خوندم و فکر می کردم باید دو سه بار دیگم بخونم تا تثبیت شه.متاسفانه بنا به دلایلی ماهای بعدی علاقه به خوندن برا کنکور نداشتم. ولی بر خلاف تصوراتم انقد با علاقه و تمرکز اون کتاب و خونده بودمش که متاسفانه یا خوشبختانه هنوز یادم مونده!!! سعی کنین این مدت و با علاقه درس بخونین و اصلا استرس نداشته باشین که فراموش می کنین و ....فقط بخونین!

ترنج

عضو جدید
سلااااام بچه هااااا!!!!دلم خییییلیی واسه اینجا و شماها تنگ شده بوووود:(;)
منم از شنبه استارت زدم و دارم با برنامه مرکز پیش می رم.البته پارسال منابعو خوندم واسم آشنان!
کم و بیش میومدم باشگاه و پستارو می خوندم خواستم بیامو از آقای مهندس ایرانشاهی تشکر کنم ولی ....:(:eek:

روی صحبتم با اون ی درصده اگه عقاید انسان دوستانه ی جمعو دوس ندارین لطفا جو رو مسموم نکنین دموکراسی می گه جمع رو ترک کنین بدون این که بازی رو به هم بزنین و همین طوز کسی که رسیدن ی جزوه به دست شهرستانیارو مانع رسیدن به موفقیت می دونه باید به دانش و اراده خودش شک کنه!!!به نظرم ی ذره بیشتر فک کنین!!!آقای مهندس ایرانشاهی لطفا اون ی درصدو به خاطر 99% بقیه ببخشید و مارو از راهنماییاتون محروم نکنین:redface:

خب بگذریم.بچه ها میشه لینک زبان زیر ذره بین سایت ممرایزو که بچه ها زحمتشو کشیدن بدید؟بعدشم کسی پایه نیس بشینیم فلش کارت لغتاشو با برنامه جی ممرایز درس کنیم؟آخه فک کنم سایت ممرایز این جوری نیس که مروراش طبق تاریخ خاصی باشه،درسته؟؟؟

بعدشم بچه ها اینجا چرا اینقد سوت و کورررررههههه؟!!!!!ها؟!!!!!:mad:الان اینجا باس کل کل ساعت باشه!کری بخونین کی بیشتر خونده!!!اصنم زیر 8 ساعت قبول نی!!!همراهی جونم الان میشه تاپیک موردنظرو راه انداخت؟!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا