مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم فرناز جان، من تکنولوژی زدم (کاردانی علمی کاربردی بودم و کارشناسی ام که ترم اخر آزاد هستم):confused:
مهندس ایرانشاهی قول داد امشب بیاد راهنماییمون کنه و نیومد
:cry:
خواهش میکنم بگید بهم که درک منظر شاهچراغی چند صفحه اس؟ کتابشو میخوام برم بخرم، چنده قیمتش؟
بهم توضیح بدین
من همیشه جوابتون میدم خوووووووووووووووووووو :razz: میرم یه گوشه بعدش باید بیاید دنبالمممممم بگردین هاااااااا :w47: حالا هی جواب ندین:w39:

مارال 110

عضو جدید
نمیدونم فرناز جان، من تکنولوژی زدم (کاردانی علمی کاربردی بودم و کارشناسی ام که ترم اخر آزاد هستم):confused:
خواهش میکنم بگید بهم که درک منظر شاهچراغی چند صفحه اس؟ کتابشو میخوام برم بخرم، چنده قیمتش؟
بهم توضیح بدین
من همیشه جوابتون میدم خوووووووووووووووووووو :razz: میرم یه گوشه بعدش باید بیاید دنبالمممممم بگردین هاااااااا :w47: حالا هی جواب ندین:w39:

سلام خانمی حالا عصبانی نشو. 282 صفحه مطلباشه وقیمتش 38 تومن

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهم توضیح بدین
شما اگر تو این زمینه از سازمان سنجش راهنمایی بگیرید بهتره .البته خود سنجش هم تکلیفش با خودش مشخص نیست! چون من 2 بار ازشون سوال پرسیدم. که 2 تا جواب دادند:
جواب اول
تاريخ ارسال جواب 1393/08/20-9:2
پاسخ با سلام در صورتی که کد مورد نظر شما یافت نشد کلمه سایر را در بخش جستجو وارد کرده و کد سایر را در بند مورد نظر ثبت نمایید با تشکر

که من دوباره ازشون پرسیدم که آغا ! من رشته ام معماری ه و سایر و چرا انتخاب کتم . اگه ایرادی نداره معماری و انتخاب کنم که دوباره اینجوری جواب دادند:

تاريخ ارسال جواب 1393/08/20-15:49
پاسخ با سلام اگر کد 555 با عنوان مدرک شما یکی نیست کد557 را بزنید. با تشکر

که کد 557 هم عنوانش معماری ه

دوستان تو ثبت نام ارشد تایید نهایی نداریم؟
یعنی ثبت نام ما نهاییه ولی میتونیم ویرایشش کنیم!؟

آخرین ویرایش:

nayyereh.a

عضو جدید
اجاااازه؟؟من واسه معماری جهان :معماری جهان زارعی.درسنامه مدرسان شریف.جزوه مانا قابوسی خوبه بخونم؟؟؟؟؟؟؟

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان خوبم..
دیدم بحث ساعت و ایناس گفتم یه چند مورد درس خوندن تو روز و اینارو از تجربیات خودم بگم!

برنامه ریزی روز:

ساعت 6.30 بیدار باش!
حتما حتما ساعت 6.30 بیدار شید به هزار دلیل:
1- بازدهی که صبح داره هیچ ساعتی نداره من خودم هرچی ساعت 7 تا 12 میخوندم 3 برابر بقیه روز بازدهی داشت...
2- ادم سر حال تر و با نشاط تره.. اولاش عادت نداشته باشی یه ذره خوابالویی و درست بشی دیگه اینقد انرژی داری که میری کتابارو میجوی!!!! حتما صبح زود بیدار شدی یکی از این 3 کارو بکن تا خوابت بپره.یا حمام کوتاه یا نرمش سبک یا لغت زبان!
3-تعداد ساعت مفیدتون تو روز زیاد میشه.
4-گول سکوت شب و آرامش و اینارو نخورید!!! آدم واسه درس خوندن اول از همه انرژی لازم داره!!! من تو این 4 سال یه چیزی حدود سه چهار هزار نفر مشاوره دادم..هر کسی که ادعا میکرد که شب بهتره و به زور من صبح شروع کرد بعد نهایت 3 یا 4 روز عادت کرد و خودش اعتراف کرد...
5-شب اخر انرژی یعنی بعدش خوابه ولی صیح اول اول انرژیه...
6-ادم احساس مفید بودن میکنه!!
7-صبح خیلی از دوستان و دور و اطرافیان که وقت ادم و میگیرن معمولا خوابن و نمیتونن مزاحم شن!!
:biggrin:
8-صبح ها زیاد نیاز به استراحت نداره.. من خودم از 7 تا 12 نهایت یه ربع چایی و تمام
9- ساعت بیولوژیک بدنت باید عادت کنه که ساعت 8 صبح تو اوج آمادگی خودش باشه..مطمئنا پیش اومده که یه سوال و سر ازمون نمیتونی ولی خونه یا بیرون ازمون میتونی!! دلیلش اینکه ذهنت اون ساعت آماده نیست چون فقط همون روز که این ساعت بیدار شدی!! خیلی خیلی ها هستن تو ازمون اصلیشون تازه ساعت 9 سر حال میشن و راه میافتن که واقعا دیره..شما باید از اول ازمون شیشدونگ هواستون جمع باشه پس عادت کنید!!!!

ناهار کم +خواب بعدازظهر +عصرانه
سنگینی بعد ناهار مشکل خیلی بزرگیه!! راه حل خوردن نصف حجم نهار معموله.. اولاش خیلی سخت بود!!
:cry:ولی به بازدهی بعدش میرزه ولی اینم بگما بعد عصر نصف دیگشو باید بخوری!! چون شدیدا گشنه میشی!! ساعت 2 که میشه اگر درست درس بخونی یه حس خواب خیلی خوب می اد سراغت!!! حالا اگر کسی هستی که 1 یا نهایت 1.5 ساعت بخوابه اوکی میشه حتما بخواب اما من خودم میخوابیدم میرفتم تا 6 بعد بلند میشدم..این روزام زود هوا تاریک میشه اصن یه حس بدی ادم روز و شب و قاطی میکنه.. اگر مثل منید نکنید این کارو.. راه حل خوندن یه درس جذابه.. من 2 تا 4 سیستم میخوندم..کلا می پرید خوابم..

شب. استراحت؟؟
بهترین زمان واسه دوره لغت دقیقا همون شب بعد شام و قبل خوابه... من امتحان کردم عالیه.. یعنی تا چشات به زور میره رو هم باید لغت بخونی حالا یا با موبایل یا لایتنر یا هرچی..

دوره شب چیه؟
من یه حرکت خوب میزدم ولی لازمش اینکه تعداد ساعت بالای 11 داشته باشی تو روز:
ساعت 7 شب به بعد که بازدهی می اومد پایین هر درسی که اون روز خوندمو تو نیم ساعت یا 45 دقیقه یا یک ساعت بستگی به مدل درس داشت. دوره میکردم.. عالی بود..

چند ساعت درس در روز؟
6 ساعت خواب+1 ساعت خواب وسط+1 ساعت استراحت وسط درس+1 ساعت ناهارو شام و صبحانه=9
یعنی
از نظر فیزیکی 15 ساعت میشه خوند!! شرایط بدنی انسان مشکلی با این تعداد ساعت نداره مشکل شرایط و آمادگی فکریه!

چیزاییکه شرایط فکری رو به سمت تعداد ساعت کم میبره!!!
1- اینکه فکر کنی دیگه حلله من که قبولم یا اعتماد به نفس بیش از حد (اعتماد به سقف)
2-اینکه فکر کنی من با این وضعیت که عمرا قبول نمیشم که پس چرا زور بزنم!!!
3-علم کم به رقابت شدید موجود ( یه موسسه درست حسابی ازمون بده دستش می اد چه خبره!!)
4-نداشتن برنامه خوب (دیده شده در مواردی طرف واس خودش برنامه ریخته روزی 2 ساعت تا کنکور کل منابع بخونه و واقعا خونده! ولی مجازم نشده چون تسلط خیلی کمی داشته)

چیزاییکه شرایط فکری رو به سمت تعداد ساعت بالا میبره!!!
1-شناخت محدوده کنکور و دید درست به رقابت موجود
2- داشتن هدف و در نتیجه انگیزه لازم
3-رویا پردازی و خیال بافی در مورد هدفی که می خوای بدست بیاری.. البته در استفاده از این مورد خیلی مواظب باشید.
:D نهایت روزی 10 دقیقه...
4-داشتن مشاوری که گیر بده یا از اون بهتر انرژی مثبت و روحیه بده!!
5-داشتن پایه ی درس خوندن و تو جمع درسی بودن.. فقط حاشیه تو این مورد خیلی خطرناکه...خیلییییی

امیدوارم براتون مفید باشه دوستان

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجاااازه؟؟من واسه معماری جهان :معماری جهان زارعی.درسنامه مدرسان شریف.جزوه مانا قابوسی خوبه بخونم؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من که خیلی خوبه!!
اگه این کتاب کامل نیارم اضافه کنی دیگه خیالت راحت راحته!!

alionel92

عضو جدید
Re: مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

سلام به دوستان خوبم..
دیدم بحث ساعت و ایناس گفتم یه چند مورد درس خوندن تو روز و اینارو از تجربیات خودم بگم!

برنامه ریزی روز:

ساعت 6.30 بیدار باش!
حتما حتما ساعت 6.30 بیدار شید به هزار دلیل:
1- بازدهی که صبح داره هیچ ساعتی نداره من خودم هرچی ساعت 7 تا 12 میخوندم 3 برابر بقیه روز بازدهی داشت...
2- ادم سر حال تر و با نشاط تره.. اولاش عادت نداشته باشی یه ذره خوابالویی و درست بشی دیگه اینقد انرژی داری که میری کتابارو میجوی!!!! حتما صبح زود بیدار شدی یکی از این 3 کارو بکن تا خوابت بپره.یا حمام کوتاه یا نرمش سبک یا لغت زبان!
3-تعداد ساعت مفیدتون تو روز زیاد میشه.
4-گول سکوت شب و آرامش و اینارو نخورید!!! آدم واسه درس خوندن اول از همه انرژی لازم داره!!! من تو این 4 سال یه چیزی حدود سه چهار هزار نفر مشاوره دادم..هر کسی که ادعا میکرد که شب بهتره و به زور من صبح شروع کرد بعد نهایت 3 یا 4 روز عادت کرد و خودش اعتراف کرد...
5-شب اخر انرژی یعنی بعدش خوابه ولی صیح اول اول انرژیه...
6-ادم احساس مفید بودن میکنه!!
7-صبح خیلی از دوستان و دور و اطرافیان که وقت ادم و میگیرن معمولا خوابن و نمیتونن مزاحم شن!!
:biggrin:
8-صبح ها زیاد نیاز به استراحت نداره.. من خودم از 7 تا 12 نهایت یه ربع چایی و تمام
9- ساعت بیولوژیک بدنت باید عادت کنه که ساعت 8 صبح تو اوج آمادگی خودش باشه..مطمئنا پیش اومده که یه سوال و سر ازمون نمیتونی ولی خونه یا بیرون ازمون میتونی!! دلیلش اینکه ذهنت اون ساعت آماده نیست چون فقط همون روز که این ساعت بیدار شدی!! خیلی خیلی ها هستن تو ازمون اصلیشون تازه ساعت 9 سر حال میشن و راه میافتن که واقعا دیره..شما باید از اول ازمون شیشدونگ هواستون جمع باشه پس عادت کنید!!!!

ناهار کم +خواب بعدازظهر +عصرانه
سنگینی بعد ناهار مشکل خیلی بزرگیه!! راه حل خوردن نصف حجم نهار معموله.. اولاش خیلی سخت بود!!
:cry:ولی به بازدهی بعدش میرزه ولی اینم بگما بعد عصر نصف دیگشو باید بخوری!! چون شدیدا گشنه میشی!! ساعت 2 که میشه اگر درست درس بخونی یه حس خواب خیلی خوب می اد سراغت!!! حالا اگر کسی هستی که 1 یا نهایت 1.5 ساعت بخوابه اوکی میشه حتما بخواب اما من خودم میخوابیدم میرفتم تا 6 بعد بلند میشدم..این روزام زود هوا تاریک میشه اصن یه حس بدی ادم روز و شب و قاطی میکنه.. اگر مثل منید نکنید این کارو.. راه حل خوندن یه درس جذابه.. من 2 تا 4 سیستم میخوندم..کلا می پرید خوابم..

شب. استراحت؟؟
بهترین زمان واسه دوره لغت دقیقا همون شب بعد شام و قبل خوابه... من امتحان کردم عالیه.. یعنی تا چشات به زور میره رو هم باید لغت بخونی حالا یا با موبایل یا لایتنر یا هرچی..

دوره شب چیه؟
من یه حرکت خوب میزدم ولی لازمش اینکه تعداد ساعت بالای 11 داشته باشی تو روز:
ساعت 7 شب به بعد که بازدهی می اومد پایین هر درسی که اون روز خوندمو تو نیم ساعت یا 45 دقیقه یا یک ساعت بستگی به مدل درس داشت. دوره میکردم.. عالی بود..

چند ساعت درس در روز؟
6 ساعت خواب+1 ساعت خواب وسط+1 ساعت استراحت وسط درس+1 ساعت ناهارو شام و صبحانه=9
یعنی
از نظر فیزیکی 15 ساعت میشه خوند!! شرایط بدنی انسان مشکلی با این تعداد ساعت نداره مشکل شرایط و آمادگی فکریه!

چیزاییکه شرایط فکری رو به سمت تعداد ساعت کم میبره!!!
1- اینکه فکر کنی دیگه حلله من که قبولم یا اعتماد به نفس بیش از حد (اعتماد به سقف)
2-اینکه فکر کنی من با این وضعیت که عمرا قبول نمیشم که پس چرا زور بزنم!!!
3-علم کم به رقابت شدید موجود ( یه موسسه درست حسابی ازمون بده دستش می اد چه خبره!!)
4-نداشتن برنامه خوب (دیده شده در مواردی طرف واس خودش برنامه ریخته روزی 2 ساعت تا کنکور کل منابع بخونه و واقعا خونده! ولی مجازم نشده چون تسلط خیلی کمی داشته)

چیزاییکه شرایط فکری رو به سمت تعداد ساعت بالا میبره!!!
1-شناخت محدوده کنکور و دید درست به رقابت موجود
2- داشتن هدف و در نتیجه انگیزه لازم
3-رویا پردازی و خیال بافی در مورد هدفی که می خوای بدست بیاری.. البته در استفاده از این مورد خیلی مواظب باشید.
:D نهایت روزی 10 دقیقه...
4-داشتن مشاوری که گیر بده یا از اون بهتر انرژی مثبت و روحیه بده!!
5-داشتن پایه ی درس خوندن و تو جمع درسی بودن.. فقط حاشیه تو این مورد خیلی خطرناکه...خیلییییی

امیدوارم براتون مفید باشه دوستان

آقای ایرانشاهی من که کارشناسی پیوسته معماری بودم باید تو ثبت نام ارشد مهندسی معماری انتخاب کنم یا معماری خالی؟!

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب ایرانشاهی عزیز ..ازتون واقعا واقعا ممنونم..خیلی عالی بود..

servaa

عضو جدید
سلام اقای ایرانشاهی خوشومدین
میشه لطفا یه راهنمایی توپ بکنین
من صبحها ایستایی میخونم بعد از ظهر تاریخ و شبها زبان هنوز منظر ودرک رو شروع نکردم
زبان 504 و 20 درس از تافل رو خوندم البته پایه زبانم بسار ضعیف است...با اینکه زبان خوندن هر شب همه وقت منو میگیره ولی هنوز احساس ضعف شدید دارم
الان تردید دارم که کاملا زبانو بزارمش کنار و اون وقتی رو که قراره رو اون بزارم به منظر و درک بدم یا انکه باز ادامه بدم
برای ادامه دادن چه برنامه ای رو تا زمان کنکور پیشنهاد میکنید؟؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جووونم خسته نباشید همگی....آقای ایرانشاهی خیلی خوش اومدین....از فرمایشات شما نهایت استفاده رو میبریم.....
به نظر شما واسه معاصر تنها به کنکاش و معاصر غرب قبادیان اکتفا کنم با یه سری جزوه مثل جزوات کامل نیا کفایت میکنه؟؟؟از اینکه نتونستم غرب بانی مسعود رو بخرم خیلی نگرانم:cry: ممنون میشم راهنماییم کنین

دوستای گلم تو باشگاه یه لینک تحت عنوان خلاصه معاصر بانی مسعود هست ولی دانلود که میکنم مینویسه محمد مسعود...قضیه چیه؟؟؟:huh:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...رشد-معماری**?p=7041916&viewfull=1#post7041916

اگه واقعا محمد مسعوده کسی خونده؟؟؟ارزش خوندن داره؟؟کسی جزوه بانی مسعود رو داره لینکشو بذاره بیزحمت؟؟؟:redface:

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ایرانشاهی دستتون درد نکنه :heart:
پربار اومدین
مرسی که بازم اومدین
من امروز هفت و نیم بیدار شدم تا شب سر درد داشتم:confused:
ولی حتما متد شما رو پیش میگیرم;)
مهندس من صبح از شما پرسیدم واسه کنکور ارشد چی بزنم که ناپیوسته ام گفتین تکنولوژی حالا بچه ها میگن شاید علمی کاربردی درست باشه!!!!!!!!!!
من که ثبت نام کردم با تکنولوژی معماری:razz:

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقای ایرانشاهی خوشومدین
میشه لطفا یه راهنمایی توپ بکنین
من صبحها ایستایی میخونم بعد از ظهر تاریخ و شبها زبان هنوز منظر ودرک رو شروع نکردم
زبان 504 و 20 درس از تافل رو خوندم البته پایه زبانم بسار ضعیف است...با اینکه زبان خوندن هر شب همه وقت منو میگیره ولی هنوز احساس ضعف شدید دارم
الان تردید دارم که کاملا زبانو بزارمش کنار و اون وقتی رو که قراره رو اون بزارم به منظر و درک بدم یا انکه باز ادامه بدم
برای ادامه دادن چه برنامه ای رو تا زمان کنکور پیشنهاد میکنید؟؟

سلام ممنون
نه زبان و بخون حتما بیارش تا 30 بالا بسه!!

برنامه
روز اول: 2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ ایران
2 ساعت سیستم و ایستایی
2 ساعت متن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

روز دوم:2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ جهان
2 ساعت فن شامل( عناصر تنظیم تاسیسات همشم جزوه)
1 ساعت زبان عمومی

روز سوم: 2 ساعت درک منظر
3 ساعت تاریخ معاصر
2 ساعت سیستم و ایستایی
2 ساعتمتن زبان تخصصی از ازمونا و کنکور
1 ساعت زبان عمومی

روز چهارم: 2 ساعت درک منظر
2 ساعت تاریخ ایران
1 ساعت زبان عمومی

مثلا اینطوری میشه...خیلی باید به شرایط اگاهی داشت تا بشه برنامه داد اخه اینطوری نمیشه!!!!
همین و تقریبا تکرار کن.. زبان تافل که تموم شد نیم ساعت دوره کن بقیرو بده به تخصصی...
3 روز دیگه تو هفته بجا درک ها تاریخ بزن و زبان..
البته تا منظر و به یه جای خوب میرسونی میتونی 3 نوبت یا حتی 4 نوبت منظر بزنی
از 7 روز هفته 2 جهان 2 معاصر 3 ایران تو تاریخ

امیدوارم واست مفید باشه...
اگر وقت بیشتر از 10 ساعت گزاشتی اون داستان مرور بعد ساعت هفت و ok کن!

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای ایرانشاهی دستتون درد نکنه :heart:
پربار اومدین
مرسی که بازم اومدین
من امروز هفت و نیم بیدار شدم تا شب سر درد داشتم:confused:
ولی حتما متد شما رو پیش میگیرم;)
مهندس من صبح از شما پرسیدم واسه کنکور ارشد چی بزنم که ناپیوسته ام گفتین تکنولوژی حالا بچه ها میگن شاید علمی کاربردی درست باشه!!!!!!!!!!
من که ثبت نام کردم با تکنولوژی معماری:razz:[/QUOT

ممنون...شک دارم تاثیر خاصی داشته باشه...
از سال 90 فکر کنم همه ازاد سراسری ها که ناپیوسته بودن شدن تکنولوژی معماری...
قبل اون بهش می گفتن علمی کاربردی معماری...

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها جووونم خسته نباشید همگی....آقای ایرانشاهی خیلی خوش اومدین....از فرمایشات شما نهایت استفاده رو میبریم.....
به نظر شما واسه معاصر تنها به کنکاش و معاصر غرب قبادیان اکتفا کنم با یه سری جزوه مثل جزوات کامل نیا کفایت میکنه؟؟؟از اینکه نتونستم غرب بانی مسعود رو بخرم خیلی نگرانم:cry: ممنون میشم راهنماییم کنین

دوستای گلم تو باشگاه یه لینک تحت عنوان خلاصه معاصر بانی مسعود هست ولی دانلود که میکنم مینویسه محمد مسعود...قضیه چیه؟؟؟:huh:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C**?p=7041916&viewfull=1#post7041916

اگه واقعا محمد مسعوده کسی خونده؟؟؟ارزش خوندن داره؟؟کسی جزوه بانی مسعود رو داره لینکشو بذاره بیزحمت؟؟؟:redface:

سلام ممنون...
فکر کنم کمه یه ذره!!
بتونی کامل نیارو اضافه کنی خوبه ها!!! کتابشو بگیر نثرش بد نیست میشه خوند راحت!

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای ایرانشاهی من که کارشناسی پیوسته معماری بودم باید تو ثبت نام ارشد مهندسی معماری انتخاب کنم یا معماری خالی؟!

احتمال بالای 50 مهندسی معماری
به دوستان هم گفتم.. فکر نکنم اون قدر مهم باشه ولی معدل رو حتما حتما درست بزنیدو

cna12

عضو جدید
مهندس ایرانشاهی واقعا از کمکاتون ممنونم...خیلی امیدوار شدم تقریبا 90 درصد برنامه ی منم همینه.
یه سوالی دارم...من اساسا مشکلم خود کنکوره هرگز سر جلسه به 30 درصد بازدهی هم نمیرسم و این شامل تمام کنکورها میشه...حتی کنکور ازمایشی...
کلا تو سوالای تستی قفل میشم...ابدا اضطراب ندارم ولی... بصورت اتوپایلوت گزینه غلطو میزنم ....شما هیچ راهکاری ندارین؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه...واسه مصالح و عناصر و تاسیسات و ... کدوم جزوه ها خوبه به نظر شما؟؟؟
پیشاپش ممنونم

servaa

عضو جدید
سلام ممنون
نه زبان و بخون حتما بیارش تا 30 بالا بسه!!

برنامه
روز اول: 2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ ایران
2 ساعت سیستم و ایستایی
1 ساعت زبان عمومی

روز دوم:2 ساعت درک صبح (بهترین زمانت) زدن تست های کنکور های سال پیش و آزمون های آزمایشی اکادمی و مرکز
3 ساعت تاریخ جهان
1 ساعت زبان عمومی

روز سوم: 2 ساعت درک منظر
3 ساعت تاریخ معاصر
2 ساعت سیستم و ایستایی
1 ساعت زبان عمومی

روز چهارم: 2 ساعت درک منظر
2 ساعتتاریخ ایران
2 ساعتفن شامل( عناصر تنظیم تاسیسات همشم جزوه)
1 ساعت زبان عمومی

مثلا اینطوری میشه...خیلی باید به شرایط اگاهی داشت تا بشه برنامه داد اخه اینطوری نمیشه!!!!
همین و تقریبا تکرار کن.. زبان تافل که تموم شد نیم ساعت دوره کن بقیرو بده به تخصصی...
3 روز دیگه تو هفته بجا درک ها تاریخ بزن و زبان..
البته تا منظر و به یه جای خوب میرسونی میتونی 3 نوبت یا حتی 4 نوبت منظر بزنی
از 7 روز هفته 2 جهان 2 معاصر 3 ایران تو تاریخ

امیدوارم واست مفید باشه...
اگر وقت بیشتر از 10 ساعت گزاشتی اون داستان مرور بعد ساعت هفت و ok کن!
خیلی ممنون از راهنماییتون
یه تلنگر حسابی بود عمرا اگه خودم میتونستم اینجوری برنامه بریزم چون هیچ وقت حاضر نمی شدم بهترین زمانمو برا درک و منظر بزارم و تست زدن
یه وقتایی چون به یه چیزی عادت داریم سخته که بخایم تغغیرش بدیم....داشتن راهنما واقعا موثره ه ه ه ه
فقط یه سوال زمانی که برای فن و سیستم و استایی پیشنهاد دادین خیلی کمه برای من چون من تا حالا درک زفتار و سازه در معماریو فقط خوندم ؟؟؟
با نظرتون موافقم چون الان دیگه فهمیدن درک راهته برام ظهرامو که معمولا با خواب میگذره براش میزارم و بازم زبان میفته تو شب
اینجوری خوبه ایا؟؟

Bita.N.Arch

عضو جدید
بچه ها به نظر شما هم ازمونهای ایوان از مرکز و اکادمی اسون تره؟

آزمونهای مرکز معماری که خیلی مسخره است. درکش فوق العاده غیر استاندارده. زبانش فوق العاده آسونه. ولی به نظرم آزمونای ایوان اگر چه نظم خوبی نداره(ازمون آخر نظمش برقرار شده بود)ولی خیلی استانداردتر از جاهای دیگست. البته من فقط نظرم رو میگم.

mahi bano

عضو جدید
دوستان صبحتون بخیر، من یه سوال واسم پیش اومده ممنون می شم راهنماییم کنید.
برای ثبت نام اصلی و شناور باید دو تا کارت 25000 تومنی بخریم؟

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان صبحتون بخیر، من یه سوال واسم پیش اومده ممنون می شم راهنماییم کنید.
برای ثبت نام اصلی و شناور باید دو تا کارت 25000 تومنی بخریم؟
سلام. بله. کارت شناور و اصلی قیمت 25 تومنه. (چون دوتا کنکور میدین دیگه. منطقی هم هست.) کارت غیر انتفاعی و پیام نور 8تومن.

asbahar785

عضو جدید
ترم 3 :eek: میخای کنکور بدی؟؟!!!
خواهر من برو به درسای دانشگات برس :w00:کنکور میخای چیکار:lol:
حالا میفهمم چرا اینقد شرکت کننده ها زیاده:w22:

ترم3کارشناسی نا پیوسته خب تا تابستون تمام میشه چرا کنکور ندم:(

asbahar785

عضو جدید
دوست عزیز با احتساب اینکه ترم سه هستین سال و ماه ورود به دانشگاه شما میشه 07 / 1392 و فارغ التحصیلی هم باید شهریور 94 باشه ه بتونین در صورت قبولی ثبت نام کنین
پس سال ورود میشه 07 / 1392
تاریخ فراغت از تحصیل هم میشه 06 / 1394

ممنون منم همینو وارد میکنم میگه اشتباهه

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
کد موسسات علمی کاربردی رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟ تو سایت سنجش کد دانشگاهم نمیاد:|
سلام
منظورتون از موسسات علمی کاربردی چیه؟منظور دانشگاه علمی کاربردی؟
عنوان رشته توت تو مدرکتون چیه؟
راستی دوستان لغات زبان سری عمران کتاب اصفهانی هم تا درس 5 تو ممرایز هست
بیاین با هم بخونیم اگر طبق این کتاب پیش میرید.
راستی کمک کنید mem بسازیم که بهتر یاد بگیریم
http://www.memrise.com/course/182572/-2314/

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
منظورتون از موسسات علمی کاربردی چیه؟منظور دانشگاه علمی کاربردی؟
عنوان رشته توت تو مدرکتون چیه؟
راستی دوستان لغات زبان سری عمران کتاب اصفهانی هم تا درس 5 تو ممرایز هست
بیاین با هم بخونیم اگر طبق این کتاب پیش میرید.
راستی کمک کنید mem بسازیم که بهتر یاد بگیریم
http://www.memrise.com/course/182572/-2314/

مرسی عزیزم
کد سایر رو زدم 8999
عنوان رشته م کارشناسی معماری-طراحی داخلیه ک اونجا نبود زدم معماری داخلی

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها، خیلی عجله دارم و یه مدت هم دیگه نمی تونم بیام، فقط یه مسئله ای رو دیشب فهمیدم من خودم نسبت به 1100 خیلی بی میل بودم چون درسای اولشو خونده بودم ولی دیشب داشتم کلی همه ی درسا رو نگاه می کردم دیدم بچه ها راست می گن خیلی از لغات 504 و تافل تکرار شده تو این کتاب و هم پوشانیش با لغات کنکورم نسبتا بیشتره، آمار دقیق نگرفتم ولی اون طور که کاملا رو 504 و تافل تاکید داشتم حرفمو پس می گیرم... گفتم اینجا هم بگم که خیانتی نکرده باشم در حق کسی ... همگی موفق باشید :gol:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سازمان سنجش چرا قاطی کرده آخه؟! من کد ملی و شماره شناسنامم باهم یکیه خو چرا ایراد میگیره ؟!:(
از سال شروع کارشناسیمم ایراد میگیره :w06:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا