مهندسی تکنولوژی عمران

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
ببخشبد سرتونو درد اوردم
فرق عمران _ع با عمران_ساختمان چییییییییییییییییی هههه؟
----------------------------------------------
عمران عمران کامل هست و برای ارشد مشکلی نداره-از اسم عمران ساختمان هم معلومه که به چه صورته دیگه

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
ما هنرستانیا خیلی سختی کشیدیم
کاردانی واحد کرج قبول شدم تبعیدمون کردن به نظرآباد
کارشناسی فریدونکنار(فری بغل) قبول شدم ک مثل مهدکودک بود
از اونجا با بدبختی (تکمیل ظرفیت) فرار کردم
الان کوثر قزوینم
حسابی خسته شدم
از چی بگم براتون رفقا؟؟؟؟؟؟
----------------------------------------------
آقا بگو که من کوه دردم

emrah931

عضو جدید
سلام به مهندسان عزیز.چند وقتیه باز تو سازمان سنجش خبریه.دوباره اسم تکنولوژی رو عوض کردن گذاشتن مهندسی اجرایی البته سرفصلهاشون تغییر دادن و اصلا درس محاسباتی ندارن.به احتمال قوی به تکنولوژی هم محاسبه بدن چون چارت درسیشون هیچ تفاوتی با چارت ارائه شده به سازمان نظام مهندسی برای پروانه اشتغال نظارت و محاسبات نداره و ضمنا دوساله کارشناسی ناپیوسته با این نام ارئه شده و احتمالا خودشون متوجه اشتباهشون شدن و دوباره نام و سرفصلهای این رشته رو بکلی تغییر دادن.امیدوارم اون بچه هایی که تو این دو سال با نام مهندسی تکنولوژی عمران-عمران این رشته رو گذروندن قربانی نشن.

Parvix

عضو جدید
سلام به مهندسان عزیز.چند وقتیه باز تو سازمان سنجش خبریه.دوباره اسم تکنولوژی رو عوض کردن گذاشتن مهندسی اجرایی البته سرفصلهاشون تغییر دادن و اصلا درس محاسباتی ندارن.به احتمال قوی به تکنولوژی هم محاسبه بدن چون چارت درسیشون هیچ تفاوتی با چارت ارائه شده به سازمان نظام مهندسی برای پروانه اشتغال نظارت و محاسبات نداره و ضمنا دوساله کارشناسی ناپیوسته با این نام ارئه شده و احتمالا خودشون متوجه اشتباهشون شدن و دوباره نام و سرفصلهای این رشته رو بکلی تغییر دادن.امیدوارم اون بچه هایی که تو این دو سال با نام مهندسی تکنولوژی عمران-عمران این رشته رو گذروندن قربانی نشن.

خدا کنه اینجوری که میگی بشه....:warn:

بالا