میدونی21 دسامبر2012 قراره چه اتفاقی بیفته؟

persian_sky

عضو جدید
بمب اتمی با حمله تروریستی یخورده فرق میکنه

تروریست کجا بود پسر جون؟ حتما توی عوام فکر می کنی القاعده بود که زد برجهای دوقلو رو آورد پایین....
طبق این منطق مطمئن باش سال آینده هم به اسم تروریستها یک بمب اتم نثارت می کنن.............

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد صحت نوشته ها و منابعش مطمئن هستی؟
اتفاقن دیشب به یکی از دوستام گفتم که
هیچ نوشته ای یا کتابی یا فیلمی مطمئن نیست 100 واقعی نداریم...
من هم چیزی رو باور نکردم فقط گیرم به ساختمون و اون تاریخ 2012 و ساعت 11 :11

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
تروریست کجا بود پسر جون؟ حتما توی عوام فکر می کنی القاعده بود که زد برجهای دوقلو رو آورد پایین....
طبق این منطق مطمئن باش سال آینده هم به اسم تروریستها یک بمب اتم نثارت می کنن.............

من نگفتم از همه معادلات قدرت جهان سر در میارم.ادعایی هم در موردش ندارم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا ترجمه متن شعرهاشون رو خوندی؟؟؟
دقت کردی تو اکثر نمادهاشون صلیب دارن؟
میدونم آره مثلن متالیکا همشون رو میشناسم
ولی تو بلک متال رو میشناسی که انجوری علامت تعجب میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتمن میخای بلک متال رو ببری زیر سوال؟

esmikhani.m

عضو جدید
ما که زبونمون پشم درآورد تو این 11 صفحه آخرشم شدیم مبلغ شیطان....
من منظورم این نیست که شما مبلغ شیطانی...
گفتم اگر به این مساله فراماسون علاقه اری و میخوای تحقیق کنی این رو بدونی که اینها اینطور تبلیغ میکنند
و یه صحبت دیگه اصلا اعصاب مجادله ندارید در بحث...آستانه تحملتون پایینه...
اصلا نمیخواید حرف کسی رو قبول کنید مستند هم که براتون میارن نمیخواید قبول کنید...
نمونش عکسی که از بالا از اون دیوار گرفته شده...

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم آره مثلن متالیکا همشون رو میشناسم
ولی تو بلک متال رو میشناسی که انجوری علامت تعجب میذاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتمن میخای بلک متال رو ببری زیر سوال؟

شما از متال گفتی،منم از متال گفتم
در مورد بلک متال اطلاعی ندارم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه برو یکم در مورد متال بخون بد نیست.
اینقدر چرت و پرت هایی که بهت گتند را گوش نکن.برو تحقیق کن.
دلم به حال متالیکا بیچاره میسوزه که شیطان پرستش کردند.

متال فقط یک نوع موسیقی هست.فقط همین.
بلک متال پس کین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از متال گفتی،منم از متال گفتم
در مورد بلک متال اطلاعی ندارم
خوب حامد جان بلک متال و یه گروه دیگه که اسمش یادم نیست کلن سبکشون متاله....
شیطان پرستن خون خودشون رو هم میخورن
اینارو بی خیال سردسته اینا مرلین منسون اگه کسی بگه اون شیطان پرست نیست
به خدا میرم از دست شما خودمو میکشم

sepehr2222

اخراجی موقت
من کی باشم بخوام درباره امام زمان صحبت کنم
ولی به نظرتون نشانه ظهور نیست؟

بابا این حرفا چیه تا تقی به توقی میخوره امام زمان میخواد ظهور کنه.زشته بابا از شما بعیده شما مثلا تحصیل کرده ای

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلک متال یکی از شاخه های موسیقی هوی متال هست .فثط همین.

اصلا فرض میکیریم این گروه شیطان پرستی .
اخه کجا اون کنسرت ها بلک مال بود.
بدبختی این هست که یارو راک میزنه متهم میشه به شیطان پرستی.

بلک متال یک سبک بسیار کم طرفدار هست
پسره خوب اسم کنسرت ها رو چی گذاشته بودند؟
بعدشم فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد دیدی؟
کم طرفدار.....:biggrin::biggrin::biggrin:
راک میزنه:biggrin::biggrin::biggrin:
فرق راک با متالو نمیدونی نه؟

elyana

عضو جدید
بچه ها یادتونه سال 2000 چه اتفاقات وحشتناکی قرار بود بیفته؟ چی شد؟ هیچی.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم میگم پسر متوهم.
برو اصلا ببین هوی متال چیه.
من خودم شخصا یک گروه را میشناسم که هوی متال و سبک بلک متال میزنند ولی بیچاره اصلا نمیدونند شیطان پرستی وجود داره.
فقط یک سبک موسیقی هست .فقط همین
هوی متالم میدونم چیه عجب رفیقا خفنی داری...
در ضمن من گروه بلک متال رو میگم
درباره مرلین منسون چیزی نداشتی بگی نه؟؟؟

devil may cry

عضو جدید
پسره خوب اسم کنسرت ها رو چی گذاشته بودند؟
بعدشم فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد دیدی؟
کم طرفدار.....:biggrin::biggrin::biggrin:
راک میزنه:biggrin::biggrin::biggrin:
فرق راک با متالو نمیدونی نه؟

راک و تمام سبکهای متال و کلا سبکهای موسیقی دیگه مثل jazz و .... سبکها و پلتفرمهای موسیقی هستند و خواننده ها و گروهای موسیقی برای زدن حرفهاشون و ساختن اهنگ از یکی از این سبکها استفاده میکنند و لزوما تمام افرادی که متال و راک و .... میزنند شیطان پرست و .... نیستند;شما موسیقی ایران رو ببینید رپ و پاپ فقط پلت فرم کار هستند و افراد و گروههایی که موسیقی میزنند هر کدوم نظرات خودشون رو دارند یک سری از نظام و جنگ و .... حمایت میکنند و یک سری از این گروها اهنکهای درپیت برای رقصیدت میخونند و یا از وضعیت جامعه صحبت میکنند و این مشکل سبکهای موسیقی نیست این نظر افراد هست که باعث به وجود اومدن اهنگها و نظرات مختلف میشه

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب دیوونه ای هست این
بهت بگم یک مدرک بیار که واشنتن شیطان پرست بوده و خودش هم اعلام کرده باشه.همانطور که خودت گفتی.
باز میخنده.
باز هم میگم رفتی 1000 تومانی را چک کردی یا نه ؟؟؟؟؟
ببین خودش با صراحت اعلام کرده بود من یک فراماسون هستم
فراماسون ها انقدر جرات دارند که اعلام میکنند از کسی نمیترسن
من از اول این تاپیک 20 تا سوال پرسیدم که هیچکس جواب نداده
آره میدونم چی میگی که چی؟

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم اعتقاد مذهبی یک فرد چه ربطی به سبک موسیقی داره.
من یک نفر را میشناسم راک میخونه.به خدا هم اعتقاد نداره.
تو راکش میبنده خدا را فحش.
ایا کلا باید گفت موسیقی راک بیبخدایی هست.
در ضمن خیلی از افراد مثل منسون بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند ...
در واقع اعتقاد قلبی به شیطان وجود نداره
من کی گفتم گروه خاصی از افراد اهل موسیقی شیطان پرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتم چنتا از گروه های متال
وگرنه من خودم متن آهنگای لینکینگ پارک و متالیکا رو خوندم حتی درباره جهان آخرت هم خوندن...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماکه رفتیم چاکر همه هم هستم
من دوست ندارم با هم وطنای خودم بپریم به هم...
مخلص همه

esmikhani.m

عضو جدید
خیلی اطلاعات ندارم
شرمنده
من الکی حرف نمیزنم

این بنا برای یادبود نمایشگاه اکسپو جهانی و همچنین صدمین سالگرد انقلاب اسلامی توسط گوستاو ایفال طراحی و ساخته شد
دلایل اینکه شما میگی کار کار فراماسونهاست رو نمیفهمم ....یه دلیل قانع کننده میخوام...

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولن که فروهر
دومن من هدف خاصی ندارم
فقط ایران ایران ایران
کشورم در ضمن من عاشق دوران پادشاهی هخامنش هستم....

esmikhani.m

عضو جدید
بلک متال پس کین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه پسر جان چرا اضهار فضل میکنی...
من 3 ماه تمام راجب متال و تمام زیر شاخه هاش تحقیق کردم درباره دینشون اشعار و تفکراتشون همین از راه میرسی میخوای یه چیزی بگی...
آخه اینجوری که نمبشه....
مهمترین مسخره کننده شیطان پرستها گروههای بلک متال از جمله میهم هستش که تو نرو÷ هستن...

esmikhani.m

عضو جدید
خوب حامد جان بلک متال و یه گروه دیگه که اسمش یادم نیست کلن سبکشون متاله....
شیطان پرستن خون خودشون رو هم میخورن
اینارو بی خیال سردسته اینا مرلین منسون اگه کسی بگه اون شیطان پرست نیست
به خدا میرم از دست شما خودمو میکشم

وااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییی.....با بلک متال یه نوع سبک و زیر شاخه متاله نه گروه ای خدددددددددددددددددا

ابنکه یه خواننده متال شیطان پرست باشه که دلیل بر بودن اون نوع سبک نیست به فرض چون من یه مسلمونه افراطی هستم دلیل بر بد بودن ذات اسلام نیست
بعد اینکه متال شروعش بر میگرده به بعد جنگ جهانی ویتنام یه سبک اعتراضی بود به دلایل و چراهای جنگ...چه ربطی به شیطان پرستی داره....که اکثر خوانندهاش مسیحیان کاتولیک بودن

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا همه گروه ها را تو ایارن متهم به شیطان پرستی میکنند.
این فربهری که عکس اواتارت هست ولی من مطمئنم هدف دار گذاشتی عکسش ر ا که اصلا نمیخوام در موردش بحث کنم.
اومده بودند تو طلا فروشی .ضبطش کردند و طلا فروش را متهم به رواج شیطان پرستی کردند.
کجای کاری

نمی خوای بگی فراماسونری از 2500 سال پیش در ایران وجود داشته ؟!!!!!!!

اونی که شما میگی فروهر هستش و معنی هر قسمتش کاملا مشخصه........... بدون علم در مورد چیزی صحبت نکنید ......... اگه بری تخت جمشید میتونی نماد فروهر رو اونجا ببینی............و کسی هم که فروهر رو ضبط کرده نشان از علم کمش در مورد تاریخ کشور خودشه ........

یانِ نِگاره (نقش) فِرَوَهَر

روشن تر و نیک تر بدانیم سَمبُل و نَماد فِرَوَهَر شامل سه پَند نیک: اندیشۀ نیک، گفتار نیک و کِردار نیک برای پیروانِ کیش اَشو زَرتُشت است.

۱) نِگاره فِرَوَهَر از سر تا سینه،نقش پیرمردیست که تجربه، جهاندیدگی و داناییِ پیرانِ دانا و باخِرَد را می نمایاند.
۲) دستِ اَفراشته به سمت بالا، نشانۀ ستایش به درگاهِ آفریدگار و والامَنشی و بالا اندیشی است.
۳) حلقۀ دایره ای که در دستِ پیر مرد قرار دارد، نشانۀ پیمان با پروردگار و همبستگی هاست.
۴) بال های گشوده، نشانۀ اَندیشه، گفتار و کِردارِ نیک است که با پیروی از آن، بشر به کمال می رسد و نیز نشانۀ برابری هاست. خط های روی بالِ فِرَوَهَرهم نشانۀ از سی و سه اَمشاسپندان (نام فرشتگان) می باشد.
۵) حلقۀ میانِ نگاره، نشانۀ بی پایانی روزگار، و برگشتِ رفتار و کردار آدمی به خود اوست.
۶) دو رشتۀ آویز، یکی در سمتِ راست، نماد سِپَنتا مِینوبه چَم (به معنا)، مقدس، راهنمایی به نیکویی ها، اندیشۀ نیک و سازندگی است و دیگری درسمتِ چپ نماد اَنگِرَه مِینو به چَم (به معنا)، اهریمن، راهنمای بدی و مظهرِ شَرّ و فساد و پَلیدیست. این دو رشتۀ آویز به چم (به معنی) دو نیروی متضاد نیکی و بدیست، که در نهادِ آدمی وجود دارند و نشانه‌ای برای مبارزۀ همیشگی و درونی برای سازندگی‌هاست.
۷) دامندر سه ردیف در پایینِ نگاره، نشانۀ بداندیشی، بد گفتاری و بد کرداری است که در پایین قرار دارند، به‌این چم (معنی)، که بدی ها باید به زیرِ پا افکنده شوند.
۸) فَرتورِ(عکس) فِرَوَهَر،رویش به سمت راست (نه چپ) است که سوی راست همان سوی خاور (شرق) است که به چمِ (به معنا) روشنایی، راستی، پاکی و شادی است.
واژۀ فِرَوَهَر از دو واژه فِرَه به چمِ «پیش رو»، ووَهَر به چمِ «بَرَنده و کِشَنده»تشکیل شده است و به چمِ (به معنایِ) «پیش بَرندۀ جوهَرِ تن و روان» است که بشر را بسوی پیشرفت و رسایی و جاودانی رهبری می کند.
فِرَوَهَر یکی از بخش‌های پنج گانه وجودِ بشر (تن و روان، جان، وجدان و فروهر) است و فِرَوَهَر در حقیقت ذرّه‌ای از پرتوِ اَهورایی (یزدان) است که در وجودِ بشر نهاده شده است.
این اثر از دوره هخامنشیان باقی مانده است و بَر سَردرِ بنایِ تاریخیِ کهَن تخت جمشید به نام کاخِ سه دروازه نقش بسته است. این نگاره را که در پاسارگاد و نقش رستم نیز حَکّ شده است،برخی به اشتباه اَهورامَزدا می نامند.
زرتشتیان نیک اندیش و باورمند به گفته‌های خردمندانۀ اَشو زَرتُشت (زرتشت پاک)، نَقش فِرَوَهَر را که قدمتی بس طولانی دارد، سالهای سال است که به عنوانِ نماد یا نشان برای خود برگزیده اند. برخی از خوش باوران و نیک نهادان، نیز که آشنا به کار بُرد نمادِها و یا نمادِ فِرَوَهَر نیستند و آن را فقط زیبا و دلنشین می پندارند، با این تصورکه از نژادِ آریایی هستند،از آن استفاده می کنند. بدون توجه به این که در سرزمینِ باستانیِ ایرانِ آریایی نژاد، نژادهای گوناگونی چون آشوری ها، کلدانی ها و مادها و دیگر نژادها زندگی می کردند که پس از گذشت زمان، هنگامی که آنان نیز به دین یا مذهبی پایبند شدند، نمادِ آن دین ها را برگزیدند.
در طی دوره‌های طولانی در تاریخ این سرزمین، گهگاهی خراشی بر کشور اَهورایی وارد شده، ولی برای همیشه نقشِ فِرَوَهَر پاک در فرهنگ این سرزمین، درخشان و ابدی باقی خواهد ماند. با توجه به اصل این نماد یا آرم، بهتر است با رعایتِ به‌جا و احترام به قوانین و نمادهایدین زرتشتی و دین های دیگر، دین و فرهنگ خود را بهتر بشناسیم و آن را پاس بداریم.
با اندیشۀ نیک ، گفتار نیک و کردار نیک

esmikhani.m

عضو جدید
وقتی تو کل زندگیت فقط تو برنامه 90 این جمله رو شنیدی انتظاری از حرفات نیست....
میگم از نوع پست هایی که میدی معلومه چقدر با اطلاعاتی....
ضمنا اینکه نمیتونی جواب قانع کنندهای به سوالها بدیرو نخوا با فرافکنی پنهان کنی..
ضمنا من مفسر فوتبالم اگر سوال داشتی بگو.....:biggrin::D