نظر شما درباره ی خوانندگی خانمها چیست؟

نظر شما درباره ی خوانندگی خانمها چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    112

عاشق پیشه

عضو جدید
از اونجایی که خانوم ها استعداد شون را در عرصه ی رانندگی نشون دادن در عرصه ی خوانندگی هم موفق میشن:biggrin:

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که خانوم ها استعداد شون را در عرصه ی رانندگی نشون دادن در عرصه ی خوانندگی هم موفق میشن:biggrin:

هههههههههههه . پس چیییییییی از شما ها که بهترن :razz:
چون با احتیاط و رعایت مقررات رانندگی میکنیم حسودیتون میشه:razz:

amirdolu2

عضو
عزيزم قرار نيست كه خدا بياد با صداي بلند اعلام كنه كه خوانندگي براي زن حرامه
با استناد از آيات ميشه فهميد گناه داره
اصلا خوانندگي هم براي مرد هم براي زن گناه داره
چون موسيقي كه طرب انگيز باشه و رقص رو براي ادم بياره گناه داره
اما موسيقي هم فرق داره من خودم موسيقي گوش ميدم سعي ميكنم موسيقي آرام گوش بدم
زماني كه خدا صداي زن رو براي نامحرم حرام اعلام ميكنه خوانندگي پيش كش
و دوستان ميگن مردي كه با صداي زني كه نميشناسه تحريك بشه بايد بميره اينم بگم دوست عزيز خدا در خلقت زن اينو قرارداد كرده پس نميشه كسي رو مقصر دونست البته بعضي ها انساني رفتار نميكنن اينو نبايد نا ديده گرفت
و من گفتم در شان زن نيست دوستان اعتراض كردن كه در شان زن كهنه شوري و اين حرفاست؟
من منظورم اين نبود شان و مقام زن در قران خيلي بالاتر از اين حرفاست حتي خونه داري هم براي مرد كفاره گناهانه اما براي زن صواب داره پس به اين نكته توجه كنيد
زن به سان گوهريست كه بايد خودشو از گزند حفظ كنه
دوستان اگه حرفي زدم كه بد بوده و ناراحت شديد منو ببخشيد فقط نظر شخصي خودمو گفتم:smile:

البته بستگی داره گناه را چی معنی کنی.

اگه قرار باشه خوانندگی برای مرد هم گناه داشته باشه.خیلی چیزهای دیگه هم گناه داره.

باید مواظب باشیم حرام خدا را حلال و حلال خدا را حرام نکنیم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جوری نوشتن خوانندگی خانوما مخالفین یا موافق انگار تا حالا خواننده زن نداشتیم!!
حالا خوبه اولین خواننده ها ی مملکت همه زن بودن!!شماها از ما تقلید کردین همتون شدین خواننده با اون صدای پر خشتون!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم باید شوور ادم پایه یک داشته باشه...
خودمم از رانندگی خوشم نمیاد..