نمونه های مدلسازی و رندرینگ:SKETCHUP

mregold60

عضو جدید
نه... اینطور نیست. نشون دادن این آدرس موقع نصب ویری، دلیل بر این نیست که اسکچاپ 7 میخواد... تو این مرجله از نصب شما میتونین آدرس و عوض کنید و آدرس اسکچاب 8 رو بهش بدین تا ویری نصب بشه ;)

دوست عزیز . وقتی آدرس را عوض می کنم به مرحله بعد نمیره .
آدرس رو عوض که مکنم این پیغام رو میده :
Sketchup.exe does not in this folder... please try later

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز دلم نه تنها این وی ری نصب میشه بلکه ورژن1 هم روی 8 نصب میشه شما اصلا احتیاج ندارید که آدرس رو تغییر بدید فقط توی آدرس 7 رو به 8 تغییر بدین همین.... من نصب کردم مشکلی نیست

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
منظورتون کار با رrevit هستش؟ من تو این زمینه صلاحیت ندارم

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این همه فعالیت کردم آخرش هم طرح 2 بهم داد 19.25 . به یه کسایی 20 داد ستادمون که واقعا دارم منفجر میشم ... اینم کارنامم .احتمالا این ترم اول میشمو از تخفیف 250 تا 300 تومنی بهره مند میشم ..

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بابا! 19.25 شدی و میگی کمه؟ واییییییییییییییییییی خداااااااااااااااااااااا! ما بیچاره ها کلی بال بال بزنیم 18 بالاتر نمی گیریم!معدلو داشته باش! 18.40!

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باور کن اگه 19.25 یعنی نمره من بالاترین نمره کلاس بود مشکلی نداشتم ولی کسایی رو 20 داده که کاراشون در حد تیمهای دسته سه هستش .... من از این زورم میگیره .... معدل بالا هم فقط برای تخفیف گرفتن که نامردا دارن هی کمش میکنن قبلا یادمه 25 درصد هم گرفته بودم بعد شد 20 الان هم که شده 15 .... بجایی اینکه زیادش کنن بچه ها تشویق شن ببین چکار میکنن ...

11021365

عضو جدید
نحوه نصب وی ری اسکچاپ در وینوز 64 بیتی

نحوه نصب وی ری اسکچاپ در وینوز 64 بیتی

سلام . من از ویندوز سون 64 استفاده میکنم و وی ری رو برای اسکچاپ نمی تونم نصب کنم(کرکش میکنم ولی وقتی اسکچاپ رو باز میکنم اخطار میده که وی ری لود منیشه) .میخوام بدوم وی ری جدا گانه برای سیستم 64 بیتی وجود داره ؟(تو 32 بیتی بلدم نصب کنم)

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
متاسفانه من چیزی خبر ندارم. با اینحال اگه نصب روی ویندوز سون رو به من یاد بدید ممنون میشم. در حال حاضر من هنوز با ایکس-پی کار میکنم. اما نصب تو سون رو بلد نیستم،

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . من از ویندوز سون 64 استفاده میکنم و وی ری رو برای اسکچاپ نمی تونم نصب کنم(کرکش میکنم ولی وقتی اسکچاپ رو باز میکنم اخطار میده که وی ری لود منیشه) .میخوام بدوم وی ری جدا گانه برای سیستم 64 بیتی وجود داره ؟(تو 32 بیتی بلدم نصب کنم)

سلام.
دوست عزیز برای Vray و Sketchup محدودیتی برای 32 یا 64 بیتی بودن سیستم نیست. من خودم از سون 64بیتی استفاده میکنم ولی مشکلی نداره... احتمالا Vray شما درست کرک نشده، چون منم قبلا مشکلی مشابه مشکل شما رو داشتم. :)

11021365

عضو جدید
از r-asadi و اقای یگانگی به خاطر توجه به سوالم متشکرم :gol:. اگه نحوه ی کرک کردن وی ری رو تو ویندوز سون توضیح بدین ممنون میشم چون احتمالا یه جای کار من اشکال داره :smile:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم آموزش به زبان ساده

Drugs Vray 1.48.98

1. Vray uninstall
the old version if
available

2. Click on your file-1.48.98-VRayForSketchUp to install windows-Installer.exe

3. Select Un
Check the "This Will launch the utility license your
product than you
can configure" 4.

5. VRFLServer2.xml paste into the folder C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ASGVIS\Licensing

6. Cgauth.dll paste
into the folder C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\ASGvis\vfs

Note: if you do
not find these folders, use the
search function of windows.

11021365

عضو جدید
سلام مهیار سامسونگ و ممنون :gol:
پاسخ شما 2 تا مشکل داره :cry::cry::cry:
1-مربوط به ویندوز اکس پی هستش
2- توی اکس پی علاوه بر این 2 تا کاری که گفتی باید فایل های VRFLServer2 و Cgauth.dll رو در system32 کپی کردکه بدون این کار وی ری به هیچ وجه قابل اجرا نیست
البته تو اینترنت یه راهی هم برای کرک کردنش تو سون پیدا کردم که اون هم ناقصه و من اون فایل ها رو هر جای دیگه هم کپی کردم نشد که نشد.
:cry: اگه کسی خودش تونسته vray رو تو ویندوز 7 کرک کنه توضیح بده ممنون میشم ;)

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
طریقه نصب کرک Vray در ویندوز7

طریقه نصب کرک Vray در ویندوز7

سلام مهیار سامسونگ و ممنون
پاسخ شما 2 تا مشکل داره
VRFLServer2 و Cgauth.dll رو در system32 کپی کردکه بدون این کار وی ری به هیچ وجه قابل اجرا نیست
2- توی اکس پی علاوه بر این 2 تا کاری که گفتی باید فایل های البته تو اینترنت یه راهی هم برای کرک کردنش تو سون پیدا کردم که اون هم ناقصه و من اون فایل ها رو هر جای دیگه هم کپی کردم نشد که نشد.
اگه کسی خودش تونسته vray رو تو ویندوز 7 کرک کنه توضیح بده ممنون میشم

اینم کرک vray برای ویندوز 7...
ابتدا داخل ویندوز فایل های مخفی رو از گزینه hidden به show تبدیل کنین تا مسیرهای که برای نصب کرک لازم میشه رو در اختیار داشته باشین.
قبل از نصب Vray فایل ضمیمه رو دانلود کنید و طبق Readme که خودم برای نصب کرک روی ویندوز 7 نوشتم، مطابق Readme پیش برین و Vray خودتون رو کرک کنین... البته Readme رو به زبان انگلیسی نوشتم...

مشاهده پیوست Crack For 7.zip

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهیار سامسونگ و ممنون :gol:
پاسخ شما 2 تا مشکل داره :cry::cry::cry:
2- توی اکس پی علاوه بر این 2 تا کاری که گفتی باید فایل های VRFLServer2 و Cgauth.dll رو در system32 کپی کردکه بدون این کار وی ری به هیچ وجه قابل اجرا نیست
البته تو اینترنت یه راهی هم برای کرک کردنش تو سون پیدا کردم که اون هم ناقصه و من اون فایل ها رو هر جای دیگه هم کپی کردم نشد که نشد.
:cry: اگه کسی خودش تونسته vray رو تو ویندوز 7 کرک کنه توضیح بده ممنون میشم ;)

عزیز دل اصلا آموزش نمی خواد که .... من با همون آموزشی که بهت دادم دارم کار میکنم .... اصلا من 1 سال ایکس پی ندارم و 7 نصب کردم ... اصلا کاری به system32 نداره ... فقط باید همون دوتا فایل رو توی اون آدرس ها replace کنی .... همین ...

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوتا سوال داشتم که یه مقدار بی ربطه...در مورد نسخه 8 اسکچاپ:
1- آیا پلاگینهای نسخه 7 اسکچاپ در نسخه 8 هم بدون دردسر نصب می شوند؟
2- کارکرد پلاگین وی-ری در اسکچاپ 8 چطور است؟

سلام
من که تا الان با پلاگینی برخورد نداشتم که با اسکچاپ 8 مشکل داشته باشه...
تا اونجایی هم که من میدونم از لحاظ کار با پلاگین ها اسکچاپ 7 با 8 هیچ فرقی نمیکنه... (حتی در پلاگین وی-ری)

66searcher

عضو جدید
با تشکر.;)
پیشاپیش سال نو را به همه اعضا تبریک میگم.
سال پر از موفقیت و ایام خوشی را برای همه دوستان آرزومندم:gol:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای دیدن کار طرح 2 من به این تایپک برو ....

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/71892-کانسپت-چیست؟!?p=3388956#post3388956

پست 129

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید شما چطوری مدل آماده استفاده میکنید ؟ ورژن وی ری شما چنده ؟ 1 یا 1.49 ؟ من از وی ری 1.49 استفاده میکنم با گذاشتن یه مدل آماده رندر گرفتن عذاب میشه ... طوری که فقط 2 دقیقه طول میکشه که صفحه رندر جلوت ظاهر بشه ..

rahim.k

عضو جدید
ببخشید شما چطوری مدل آماده استفاده میکنید ؟ ورژن وی ری شما چنده ؟ 1 یا 1.49 ؟ من از وی ری 1.49 استفاده میکنم با گذاشتن یه مدل آماده رندر گرفتن عذاب میشه ... طوری که فقط 2 دقیقه طول میکشه که صفحه رندر جلوت ظاهر بشه ..

رندر بالا رو با وی ری نگرفتم ولی در کل وقتی از مدلهای آماده و سنگین استفاده می کنی هر چی فایلت سنگین تر باشه زمان بیشتری برای بالا اومدن صرف می شه
مخصوصا موتور رندرهایی که در هین رندر می شه با اسکچاب هم کار کرد.