پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mermaid_nega@yar

عضو جدید
اموزش پرزانته

اموزش پرزانته

می خواستم واسه دوستای که تازه را ه افتادن یه کتاب خیلی خوب در مورد پرزانته( البته به نظر من) معرفی کنم. به من که خیلی کمک کرده بود.ترسیمات ترکیبی تالیف:صالحادین;)

shahkoorosh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اين تايپكو مينويسم چون خيلي هم براي خودم پيش اومده هم براي دوستام
تاحالا شده به خودت بگي ا......ه اينم رشته بود من انتخاب كردم؟:(
تاحالا شده وسط راه ببريو به فكر تغيير رشته بيفتي؟:confused:
اصلا بگو ببينم با عشق وارد اين رشته شدي يا از سر اجبار؟:D
اگه يكيرو ببيني كه داره از اين رشته ميره چي كار مي كني ؟بهش مي گي اي ول كار درست و تو ميكني يا ازش ميخواي بيشتر فكر كنه و تجديد نظر كنه؟:que:
خوشحال ميشم تو اين بحث شركت كنين چون واسه من كه اول راهم خيلي اين سوالات پيش اومده
من خودم با عشق اومدم اين رشته يعني اگه معماري قبول نميشدم قيد دانشگاه و امسال مي زدم ويه سال ديگه مي خوندم اما با اين حال خيلي وقتا كم ميارم با خودم فكر مي كنم واي به حال اونايي كه به زور اومدن:cry:

من برخلاف اغلب شماها هنرستانی بودم و باید بگم از روی علاقه این رشته رو انتخاب کردم و تا حالا هم به خودم هزار بار گفتم اگه این رشته رو انتخاب نمیکردم چی میشد؟!!!

میدونین...خیلی وقتا که بیکارم یا حتی دارم درس دیگه ای رو میخونم ناخودآگاه گوشه کتابم اتود میزنمو طراحی میکنم، مخصوصاً وقتی میرم رستوران یا کافی شاپ پشت قوطیه دستمال کاغذی طراحی میکنم( خیلی کیف داره)

نمیدونم عاشق معماری هستم یا نه ولی میدونم بدون معماری یه چیزی تو زندگیم کمه، چیزی که نمیشه با هر چیزه دیگه ای جاشو پر کرد.
ولی راستشو بخواین این اواخر بد جوری کم آورده بودم ، آخه الان دارم روی طرح نهاییم کار میکنم، موضوعشم فرودگاه بین المللی شیرازه! بیچاره استادم میگفت، بیخیال این شو؛ کم میاریا!!! ولی من حرف به گوشم نمیرفت، خلاصه 6 ماهه شبانه روز دارم کار میکنم تا بالاخره به یه جایه خوبی رسوندمش که بتونم 28 تیر دفاع کنم (البته بماند که چند بار نزدیک دیوانه بشما) به هرحال با کمک خدا از پسش بر اومدم.

برای جواب سوال آخر هم در کل باید بگم، بستگی به خود طرف داره که چقدر عاشقه و میتونه تجسم کنه و چقدر میتونه سختی رو تحمل کنه ولی اگر دختر باشه یه کم قضیه فرق میکنه( البته همین جا از خانم های عزیز و معمار عذرخواهی میکنم... قصد جسارت ندارم) ازش میخوام بیشتر فکر کنه و ببینه آیا واقعاً معماری رو دوست داره یا نه؟، چون همونطور که میدونید به دلایل هورمونی خانم ها یه کم با تجسم سه بعدی مشکل دارند و بیشتر از آقایون باید تمرین کنن، برای همین پیشنهاد من به اون دسته از خانم هایی که این رشته رو میخوان انتخاب کنن اینه که با خودشون رو راست باشن و ببینن پشتکار و توانشو دارن که بتونن ضعف تجسمی خودشون رو برطرف کنن یا نه، فقط میخوان یه مدرکی داشته باشن؟!

Data_art

مدیر بازنشسته
هر دم از این باغ معماری ها بَری میرسد!

والله، من که از معماری و رنگ و اینها سر در نمیارم ولی خدا وکیلی معماری سنتی ایران و همون رنگ خاکی خونه هاش بیشتر به دل آدم میشینه تا این بنا های نوک تیز خوش آب و رنگ!

سلام دوست خوبم
از شما و نظرات درست و دوست داشتنی شما ممنونم
لطف می کنید که از تاپیکهام دیدن می کنید.:gol:
موفق باشید.

خیلی باحال بودن!

سلام عزیزم
ممنونم لطف داری
:smile:
ممنونم عزیزم جالب بود.:w17:
سلام پرنده قشنگم
ممنون لطف داری:smile:

وای دوسشون دارم:heart::heart::heart::heart::heart:

سلام دوست خوبم
خوشحالم که دوست داشتید.:smile:

ممنون خیلی زیبا و جالب بود:gol:

سلام عزیز از شما ممنون که وقت گذاشتید و دیدید:smile:

;)ممنون جالب بود
سلام دوست خوبم
ممنون که دیدید:smile:

خیلی جالب بود...
اولین باری بود که از این آثار می دیدم.....
خیلی شبیه نقاشی میشه ، وقتی از این رنگا استفاده میشه....

سلام عرفان عزیز
ممنونم که وقت گذاشتی و دیدید
از نظر خوبت هم ممنون.:smile:

hamedinia_m51

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز فوق العاده بود :gol:

مخصوصا" رستوران درحال غرق

يه شام دراين رستوران چند دلار آب مي خوره ؟!!!

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز ... قشنگ بود .....:gol:

واقعا که معمار واقعی خداونده عزیز ....:gol:

nilofari

عضو جدید
سلام به همگی
منم میدونم که باید بیرون کار کنم اما جدا نمی دونم که از کجا شروع کنم،لطفا اگه کسی تجربه ای داره به من کمک کنه

mm_engineer

عضو جدید
سلام دوست خوبم :gol:
ممنون که وقت گذاشتید.
لازم است عرض کنم ،در اینجا قصد هنرمند ساختن اشکال و یا حجم های طبیعی نبوده تا جایگزین طبیعت باشند . بلکه الهامی از آن برای نو و تازه کردن فضا معماری بوده است .
بله درست است باید طبیعت را وارد فضا کرد ولی همیشه و در همه ی مکان های، فضاها آن هم در دوران معاصر این امکان وجود ندارد و خصوصا با توجه به کارکرد آن بنا و فضای اطرافش .
این نوع برداشت از طبیعت و به کارگیری آن در معمار معاصر در خیلی مواقع عالی عمل کرده است.
موفق باشید عزیز.:smile:
بله کاملا موافقم................;)

automata

عضو جدید
خیلی جالب بودن. امیدوارم که در تمامی مراحل زندگیتان موفق و سربلند باشین.
در پناه حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا