ArcGIS 9 | نصب برنامه

msc87

عضو جدید
نصب ارکی جی ای اس روی لب تاب ویستا دار چگونه است؟
سلام
طریقه نصب ArcGIS رو می تونید از تاپیک زیر بگیرید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=101811
فقط در نصب این نرم افزار بدلیل قفل شکسته بودنش مشکلات زیادی وجود داره بخصوص در ویستا ولی من خودم نصب کردم و به مشکلی نخوردم در ضمن اگر نرم افزار Envi رو هم رو سسیتم دارین اول اون رو Uninstall کنید بعد ArcGIS نصب کنید و بعد دوباره ENVI رو...
البته راه حل دیگه ای هم داره که اگه خواستید بگید تا براتون بزارمش...
موفق باشید

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ArcGIS 9 | نصب برنامه

سلام به همگی !

میخواستم بدونم کسی بلده این برنامه رو نصب کنه ؟!

برای نصب کرکش مشکل دارم . اگه کسی بلده ، راهنماییم کنه !

reeza1

عضو
سلام . کتاب GIS سنجری رو نداری؟
فصل آخرش خیلی خوب توصیح داده .

rasool.civil

مدیر بازنشسته
مرحله اول ) پس از قرار دادن سی دی در درون درایو از مسیر زیر فایل LMSetup.exe را اجرا نمایید .
Crack\license_server_setup\LMSetup.exe​

پس از اجرای فایل مربوطه صفحه زیر را مشاهده خواهید نمود .

بر روی آیکون Browse کلیک نموده و از آدرس زیر فایل مربوطه را برای نرم افزار معرفی نمایید . ( این کار به منظور معرفی مجوز–License نرم افزار صورت می گیرد.)
Crack\license_server_setup\37102011.efl9​

سپس دو بار بر روی آیکون Next و سپس Install کلیک نموده و منتظر بمانید تا نصب به طور کامل انجام شود.

در پایان بر روی گزینه No کلیک نموده و سپس بر روی ok کلیک نموده و در آخر بر روی پایان کلیک نمایید.
مرحله دوم ) تمام فایل های موجود در پوشه license_server_crack را که درون پوشه Crack سی دی نرم افزار است را کپی نموده و در مسیری که license server را نصب نموده اید Paste نمایید .(بایستی فایل ها را جایگزین فایل های قدیمی در مسیر موجود کنید.)

مسیری که license server را نصب نموده اید به قرار زیر خواهد بود :
C:\Program Files\ESRI\License\arcgis9x​

مرحله سوم ) از مسیر زیر فایل lmtools را اجرا نمایید .
C:\Program Files\ESRI\License\arcgis 9x​
صفحه ای مطابق زیر را مشاهده خواهید نمود .
گزینه ی Start/Stop/Reread را انتخاب نموده و در صفحه ی جدید بر روی Start Server کلیک نمایید در صورتی که مراحل قبل را درست انجام داده باشید در پایین صفحه پیام Server Start Successful. را مشاهده خواهید نمود .

مرحله چهارم ) در درون سی دی نرم افزار وارد پوشه Desktop شوید و فایل Setup را اجرا نمایید . صفحه ی زیر را مشاهده خواهید نمود.
بر روی دکمه Next کلیک نمایید. در صفحه ی جدید I accept …. را انتخاب و بر روی Next کلیک نمایید .

در صفحه ی جدید مطابق تصویر سه گزینه را پیش رو دارید البته گزینه اول در صورتی پدیدار خواهد شد که مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید . گزینه ی نخست را انتخاب نموده و بر روی Next کلیک نمایید.

در صفحه جدید نیز سه گزینه که سه سطح از نرم افزار را به قرار زیر معرفی می نماید رو به رو خواهید شد :

• ArcView که به شما اجازه می دهد تا داده های فضایی راببینید ،نقشه بسازید و تحلیل های اصلی فضایی را اجرا کنید.
  • ArcEditor که علاوه بر عملکرد های ArcView ، قابلیت هایی برای به کارگیری shapefile ها و پایگاه داده های زمینی را به همراه دارد .
  • ArcInfo که شامل قابلیت هایی برای به کارگیری ، ویرایش و تحلیل داده ها است.( ArcInfo کاملترین سطح desktop GIS است .)
گزینهArcInfo را انتخاب نموده و بر روی Next کلیک نمایید .

در صفحه جدید نرم افزار از شما سطح امکانات را خواهد پرسید به منظور نصب تمامی امکانات از جمله «گسترش ها» گزینه Complete را انتخاب و بر روی Next کلیک نمایید .

در صفحه جدید مسیر نصب نرم افزار را مشخص نموده و بر روی Next کلیک نمایید .

در این صفحه نیز اجازه دهید تا نرم افزار Python نیز نصب شود. دو بار بر روی Next کلیک نمایید تا نرم افزار شروع به نصب کند . منتظر بمانید تا نصب پایان پیدا کند .

پس از پایان نصب نرم افزار Python شروع به نصب خواهد کرد اجازه دهید تا نصب آن نیز پایان پیدا کند .
مرحله پنجم ) فایل fme_license.dat را از مسیر Crack\data_interop واقع در سی دی نرم افزار کپی نموده و در مسیر زیر paste نمایید .
C:\Program Files\ArcGIS\Data Interoperability Extension

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شرمنده ! من اون سری با کلی دنگ و فنگ برنامه رو نصب کردم ... الان ویندوزمو عوض کردم ... میخوام دوباره نصب کنم برنامه رو ولی هیچ کدوم از عکسای تو تاپیک رو نمیبینم

بالا