درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ilili

عضو جدید
مشکل ما با انسان های چادری و مانتویی نیست..مشکل ما با انسان های بی حیاست که آفت جامعه هستن ..چه زن باشه چه مرد چه با مانتو چه با چادر...
این مدل موها رنگ موها و آرایش های زننده واقعا برای دختران و پسران سرزمین من خجالت آوره....
یه دختر باید مرتب شیک پوش و با وقار باشه ...
پس هیچ وقت بحث چادر و مانتو نکنید اصل مطلب حیاست.

juventus_torin

اخراجی موقت
بستگی داره چقدر برا خودش ارزش قائل باشه.

اگر معنیش چیزی غیر از اینه که خدا رو شکر تو جامعه ما انقدر آزادی برا خانمها هست که بتونن راحت با جامعه در ارتباط باشن ، اونوقت مشکل حجاب چیه، استاد!!!!
اگر مشکل برقراری ارتباط در جامعه ما کمه تا حدودی!!! به دلیل وجود زن هایی که زیر بار این حجاب اجباری نرفتن
و هر چقدر هم که اجبار بیشتر شد، بیشتر مقاومت کردن
البته با اینکه از خاتمی خوشم نمیاد، اما در این زمینه حاتمی خیلی کمک کرد
والا زن ها هنوز مانتو داشتن تا قوزک پا!!!
مشکل حجاب و در کل جدا کردن زن از مرد، در حریص کردن برای رسیدن به جنس مخالفه
مخصوصا در سنین بحرانی!!! گردنم درد میکنه، کیبورد هم فونت فارسی روش نیست، زیاد تایپ نمیکنم

saghar*20*

عضو جدید
:surprised: .... همه مدلهای چادر بد نیستن ....

مگه چادر ملی چشه؟خب جمع و جور کردن عادیش سخته خب!:razz:

راست میگه منم موافقم اولا یه کم چادرمعمولی جمعوجورش سخته...دیمن این مدلای چادرم باعث شده خیلیاکه چادری نیست به چادرروبیارن..همه مدلاشوتاییدنمیکنم..ولی خیلی بهترازاین مانتوهای اندامی وبدن نماییه که خیلیامیپوشن...کاری ندارم به اونایی که چادرمیپوشن ولی همه جاشون معلومه..مثلاخودم دیروزیه چادریودیدم که قشنگ گوشاشم انداخته بودبیرون....:biggrin:

juventus_torin

اخراجی موقت
اخخخخخخخخ چه چشاییی!!!!!
به این میگن حجاب!!!!
ادم محو زیبایی میشه!!!
اصلا حجاب واسه همینه!!! زشتی ها رو بپوشونه
1 خاطره واقعی :
سال 1385 بود و من سال 3وم مکانیک
روزای اول سال بود و ما هم منتظر دخترای جدید (مربوط به بقیه رشته ها!!! ما مکانیکا که هیچی دختر ندارم یا اگه داریم هم بهتر بود نداشته باشیم:biggrin:)
1 دختری اومد، همینجوری صورتشو پوشیده بود ولی با این ماسک های آلودگی هوا!!!!
واییییییییی چقدر خوشگل بود!!!!
چقدر خاطر خواه پیدا کرد!!!
چند نفر همون لحطه دوستیشون با 1 دختر دیگه تو دانشگاه بهم زدن تا با این دوست شن!!!
این شرایط 3-4 ماه طول کشید و همیشه این ماسک داشت:D
تا 1 روزه این ماسک برداشت:biggrin:فاجعه بود!!! حداقل 5-6 تا عمل زیبایی میخواست!!!!
دلم واسه اونایی سوخت که یه عشق این میسوختن:Dاین است کاربری حجاب!!!

juventus_torin

اخراجی موقت

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو شهر ما بعضی خانوما نه همه بعضیا محرم این طور میان بیرون با نقاب
نمیدونم دیگه روزای دیگه هم اینطورین یا نه

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا در این دیار که حجاب مفهومی نداره، و خبری از چادر نیست،
بنظر میاد انسان ها از او ن بابت سالم تر هستن!!
چادر و کلی تر حجاب اسلامی،خودش 1 عامل فساد
مهم اینه ذات ادم چطوری باشه
آروم بابا چه خبرته :surprised:
...
کسی ک چادر میپوشه باید حرمتشم نگه داره
خدا کنه من بتونم
ایشالا که میتونی اجی
عزیزم شما هم چادرت [توی آواتارت] مدل داره .. نچ نچ نچ :d
خخخخخخ
به نظرم هرچیزی حرمت داره
وقتی نتونی حرمت چادرو نگه داری همون بهتر که استفاده نکنی
اره اگه نمیتونی زوری که نیست
تقریبا همه جا!!! اسلامی و غیر اسلامی
دبی- ترکیه، اروپا و امریکا
زمانی که حجاب برداشته بشه، پسر و دختر از کودکی بدون جدا سازی در کنار هم بزرگ بشن، نتایج بسیار بهتری خواهد داشت تا این وضعیت که ما داریم و هرروز بدتر هم میشه
حجاب، ممنوعیت الکل و مشکلات اقتصادی 3معضل بسیار مهم جامعه ما هست.
قبول دارم حرفتو
مشخصه وقتی شما چیزی رو ممنوع کنی، حرص رو برای رسیدن بهش زیاد کردی
ولی زمانی که با 1 موضوع خیلی عادی برخورد کنی، سایرین هم تمایلاتشون از حد طبیعی خارج نمیشه!! (جز موارد استثنا)
من خودم در ایران، نیاز شدید به انواع نوشیدنی الکلی داشتم
و رابطه با جنس مخالف برام از نون شب واجب تر بود و چادری و بی حجاب و مجرد و ... هم اصلا برام مهم نبود
اما از لحظه ورود به 1 کشور ازاد، جز 1-2 هفته اول که هیجان ازادیه، همه چیز عادی شد
الان خیلی راحت به کارم میرسم، درس میخونم، و حتی دوست دختر هم ندارم، طرف الکل هم نرفتم جز اخر هفته و تو دور هم جمع شدنا!!!
طرف با هر لباسی که میخواد میاد بیرون، ولی انقدر عادیه که نگاهشم نمیکنی!!
حجاب و در کل محدودیت سم برای جامعه
حتی ماری جوانا هم ازاده!!! در صورتی که ما تو ایران 8-6 استفاده میکردیم، اینجا اصلا سراغش نمیریم
البته اینجا تفریح به وفور هست!!!
برای اینکه اشتیاق به رسیدن به خلافو اونجا نداری.....درکت میکنم
آخ گفتی منم اینقئر بدم میاد ازاینایی که چادر نپوشن خیلی بهتره
ایول دادا توام با من هم دلی
درد و دل پوتین منو هم میشه بگید؟!:redface:
بله چشم ......
مشکل ما با انسان های چادری و مانتویی نیست..مشکل ما با انسان های بی حیاست که آفت جامعه هستن ..چه زن باشه چه مرد چه با مانتو چه با چادر...
این مدل موها رنگ موها و آرایش های زننده واقعا برای دختران و پسران سرزمین من خجالت آوره....
یه دختر باید مرتب شیک پوش و با وقار باشه ...
پس هیچ وقت بحث چادر و مانتو نکنید اصل مطلب حیاست.
ایول داری....تو اصل حرفو زدی
راست میگه منم موافقم اولا یه کم چادرمعمولی جمعوجورش سخته...دیمن این مدلای چادرم باعث شده خیلیاکه چادری نیست به چادرروبیارن..همه مدلاشوتاییدنمیکنم..ولی خیلی بهترازاین مانتوهای اندامی وبدن نماییه که خیلیامیپوشن...کاری ندارم به اونایی که چادرمیپوشن ولی همه جاشون معلومه..مثلاخودم دیروزیه چادریودیدم که قشنگ گوشاشم انداخته بودبیرون....:biggrin:
من شرم میکنم
اخخخخخخخخ چه چشاییی!!!!!
به این میگن حجاب!!!!
ادم محو زیبایی میشه!!!
1 خاطره واقعی :
روزای اول سال بود و ما هم منتظر دخترای جدید (مربوط به بقیه رشته ها!!! ما مکانیکا که هیچی دختر ندارم یا اگه داریم هم بهتر بود نداشته باشیم:biggrin:)
چند نفر همون لحطه دوستیشون با 1 دختر دیگه تو دانشگاه بهم زدن تا با این دوست شن!!!
تا 1 روزه این ماسک برداشت:biggrin:فاجعه بود!!! حداقل 5-6 تا عمل زیبایی میخواست!!!!
خخخخخخخخخخخخخخخ.
تو شهر ما بعضی خانوما نه همه بعضیا محرم این طور میان بیرون با نقاب
نمیدونم دیگه روزای دیگه هم اینطورین یا نه

کاش یکم حیا و غیرت جونا بر میگشت

juventus_torin

اخراجی موقت
والا سال 86 بود، داشتم میرفتم 4راه فلسطین تا برم irandoc واسه خریدن پایان نامه :D(یعنی ازش پول گرفتم واسش پایان نامه بنویسم، بعد 13 هزار تومن دادم، 1 پایان نامه خریدم براش، با بقیه پول هم خوش گذشت) سوار تاکسی شدم ازادی، 1 دختر چادری هم سوار شد!!! کل مدت زمان رو دختر چریده بود بغل من!!!;)گفتم چادری هم چادری های قدیم!!!
در این مورد با آزار موافقم!!! بعضی ها خیلی باحالن

پرنیان23

عضو جدید
اخخخخخخخخ چه چشاییی!!!!!
به این میگن حجاب!!!!
ادم محو زیبایی میشه!!!
1 خاطره واقعی :
واقعا با وجود جوانهای پاکی مثل شما و دوستان شریفتان آدم احساس امنیت می کنه . جالبه تا چشمشون به یه به اصطلاح خوشگل افتاده دوستای قبلی رو ول کردن تا با این دوست بشن طفلکی اون دخترا که معلوم نیست با چقدر وعده و وعید الکی گول خوردن و انگاره شون این بوده که این عشق منه و هیچ وقت منو ول نمی کنه .
همینه دیگه مرامتون، انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت که از حجاب دفاع کنین ،هر چیز که بر خلاف میلتون باشه و جلوی رسیدن به اهدافتون و بگیره مشکل داره حالا فرقی هم نمی کنه ازجانب کی تعیین شده باشه حتی مخلوقتون .

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا سال 86 بود، داشتم میرفتم 4راه فلسطین تا برم irandoc واسه خریدن پایان نامه :D(یعنی ازش پول گرفتم واسش پایان نامه بنویسم، بعد 13 هزار تومن دادم، 1 پایان نامه خریدم براش، با بقیه پول هم خوش گذشت) سوار تاکسی شدم ازادی، 1 دختر چادری هم سوار شد!!! کل مدت زمان رو دختر چریده بود بغل من!!!;)گفتم چادری هم چادری های قدیم!!!

این همه شماها میپرید تو بغل دخدرا یه بارم دخدرا!!:D

• Like
واکنش ها: etnn

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان با من بودی؟

juventus_torin

اخراجی موقت
واقعا با وجود جوانهای پاکی مثل شما و دوستان شریفتان آدم احساس امنیت می کنه . جالبه تا چشمشون به یه به اصطلاح خوشگل افتاده دوستای قبلی رو ول کردن تا با این دوست بشن طفلکی اون دخترا که معلوم نیست با چقدر وعده و وعید الکی گول خوردن و انگاره شون این بوده که این عشق منه و هیچ وقت منو ول نمی کنه .
همینه دیگه مرامتون، انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت که از حجاب دفاع کنین ،هر چیز که بر خلاف میلتون باشه و جلوی رسیدن به اهدافتون و بگیره مشکل داره حالا فرقی هم نمی کنه ازجانب کی تعیین شده باشه حتی مخلوقتون .
درسته
البته من فقط به 2ال دختر وعده و وعید دادم ، اونم برای ازدواج!!! که یکیشون با پسر عموش شایدم عمه اش ازدواج کرد و دیگری هم در شرف ازدواجه
من راهکاری بسیار پیشرفته دارم، که چون مختص خودمه و خیلی روش کار کردم، نمیتونم لو بدم،
که به وضوح به همه میگم که این دوستی به سرانجام نمیرسه
اما چه کنم که برخی دخترا خودشونو گول میزنن
به هر حال مهارت منه، ولی وعده دروغ نمیدم!!!
همیشه گفتم دل من 1 جای دیگست
ولی اینکه چجوری بگیش هنره

وضعیت
موضوع بسته شده است.