درد و دل چادر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

2276417

کاربر فعال
چادر خوبه ولی ملاک خوبی از نیت و ظرفیت خود آدمه . یعنی اونی که بدون چادر میره خیابون آدم فاسد و بد حجابیه. این حرف بی معنیه. خیلیا پ هستند که بی چادر خیلی جاها میرن و خانمهای مودب و متشخصی اند چادر پوشیدنش خوبه ولی نپوشیدنش عیب نیست . این سبک بازیه که عیبه. عدهای هستند که چادریند و هزار کار .... میکنند. وقتی مانتو مناسبی طرف بپوشه بازم مثل چادره.

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چادر که تنها سود طرحش رفتن تا نونوایی سر کوچه بوده.حالا مقدس شده؟؟؟
یکی از زشت ترین و حال بهم زن ترین پوشش هایی که تو عمرم دیدم همین چادر سیاه هست.
لباس قبایل افریقایی از این لباس زشت قشنگ تره .
تو خیابون یا تو تاکسی هر کسی را با این لباس میبینم چندشم میشه
این نظر شماست
ولی چادز کار کردهای دیگه ای هم داره انقدرا هم بی ارزش نیست

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره می خواد والا من دلم از دست بعضی از این چادریا پر اونم از نوع بد
واقعا کسی که چادر میزنه باید به رفتار و حرکاتش بیشتر توجه کنه
ینی هر کی چادر میپوشه و حرکاتشم خوبه میشه مریم مقدس!!
درد ودلش بحث نمیخواد اما وجودش میخواد.

بضی از چادریای محترم خودشون این کارو کردن پس از دیگران ایراد نگیرید که فکر بد راجبشون نکنن...
وجود چادر مهم نیس اصلا هم مهم نیست..

فنا2011

اخراجی موقت
حالا چادر که تنها سود طرحش رفتن تا نونوایی سر کوچه بوده.حالا مقدس شده؟؟؟
یکی از زشت ترین و حال بهم زن ترین پوشش هایی که تو عمرم دیدم همین چادر سیاه هست.
لباس قبایل افریقایی از این لباس زشت قشنگ تره .
تو خیابون یا تو تاکسی هر کسی را با این لباس میبینم چندشم میشه

حالا مسوالان در امر پوشاک زنانه پیگیر هستن پوششی رو عرضه کنن که شما خوشت بیاد و چندشت نشه....سخت و فشره دارن کار میکنن روی پوشش یکی از قبایل اروپایی اگه بشه که امسال اجرایی میشه البته من هم شنیدما میگن از قبایل اطراف اتریشه ....درست میشه دوست من درست میشه ...

پرنیان23

عضو جدید
چادر خوبه ولی ملاک خوبی از نیت و ظرفیت خود آدمه . یعنی اونی که بدون چادر میره خیابون آدم فاسد و بد حجابیه. این حرف بی معنیه. خیلیا پ هستند که بی چادر خیلی جاها میرن و خانمهای مودب و متشخصی اند چادر پوشیدنش خوبه ولی نپوشیدنش عیب نیست . این سبک بازیه که عیبه. عدهای هستند که چادریند و هزار کار .... میکنند. وقتی مانتو مناسبی طرف بپوشه بازم مثل چادره.
قاطی نکن بحث رو چادر نیست روی حجابه ، ما اصلا همچین توهینی نکردیم که هر کی چادر نداره آدم فاسدیه لطفا با دقت بخونید بعد نظر بدید .

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز

بضی از چادریای محترم خودشون این کارو کردن پس از دیگران ایراد نگیرید که فکر بد راجبشون نکنن...
من میگم هرکس که چادر میزنه باید 1-موهاش رو بپوشونه2- ارایش نکنه یا حداقل ارایش زننده نکنه اگه دروغ میگم بگو دورغ می گی

mandana sh

عضو جدید

منم واقعا حرف شما رو تایید میکنم.اصلا ربطی نداره که بگی هر کی چادر میزنه فرشتست وهر کی مانتویی ادمه خوبی نیست .به نظر من آدم باید ذاتش خوی و پاک باشه. چادری و غیر چادری هم نداره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مسوالان در امر پوشاک زنانه پیگیر هستن پوششی رو عرضه کنن که شما خوشت بیاد و چندشت نشه....سخت و فشره دارن کار میکنن روی پوشش یکی از قبایل اروپایی اگه بشه که امسال اجرایی میشه البته من هم شنیدما میگن از قبایل اطراف اتریشه ....درست میشه دوست من درست میشه ...

ایول پاسختان عالی بود

پرنیان23

عضو جدید

منظور حجاب بود ، چادر به عنوان برترین حجابه که انتخابش اختیاریه نه الزامی

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میگی باید؟!!
شما خدایی که میگی باید؟!!

خدا نیستم ولی کسی که چادر رو انتخاب می کنه باید به ی اصولی پایبند باشه اصلا ی مثال میزنم من ی دوست دارم که بجز خدا کلا هیچ چیزی رو قبول نداره نظر اون اینکه ی چادری نباید موهاش بیرون باشه و اصلا حق ارایشم نداره

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید ی سوال بی ربط می پرسم فضولیم بد گل کرده
میگم این شماره کی که نوشتی ؟

mandana sh

عضو جدید
بابا بخدا دوسته صمیمیم مانتویی هست اما موقع امتحانا که میشه چادری میشه و کل کتاب رو خلاصه میکنه زیر چادرش و همیشه نمره بالا میگیره و شاگرد اوله رشته مون شده

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نیستم ولی کسی که چادر رو انتخاب می کنه باید به ی اصولی پایبند باشه اصلا ی مثال میزنم من ی دوست دارم که بجز خدا کلا هیچ چیزی رو قبول نداره نظر اون اینکه ی چادری نباید موهاش بیرون باشه و اصلا حق ارایشم نداره

پس چرا به اون اصولی که میگی پایبند نیستند؟!!
دوست شما نظرش اینه نظر بقیه چیز دیگس!!

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس چرا به اون اصولی که میگی پایبند نیستند؟!!
دوست شما نظرش اینه نظر بقیه چیز دیگس!!

من نظر خودم و دوستم رو گفتم و به این حرفم هم پایبند هستم
بعضیا هم متاسفانه به اجبار چادر میزنن که اینم کار درستی نیست و برای همین به این اصول پایبند نیستن

فنا2011

اخراجی موقت
حجاب ظاهر و حجاب باطن .......اگه هر دو در یک راستا حرکت کنه خوبه هر کدوم از دیگری عقب بمونن درست نیست و میشه صحبتهای برخی دوستان . باطن و اعقاداتی که در وجود اون شخص بوجود اومده و نهفته شده باعث میشه اون شخص حجاب ظاهر خودشو و تطبیق بده با حجاب باطن اول باطنش چی میگه ؟باطنش از کجا به این نتیجه رسیده :باطنش میگه من باید حد و حدو دم با نا محرم حفظ کنم از خطوط قرمز که بسیاری مطلع هستن اندام خودم و از نامحرم بپوشونم . از کجا اومده قوانین اسلام ...(.این حس موجب میشه خیلی از مسائل در این رابطه حل بشه .(حالا بماند بعضی که به این قوانین اسلام اعتقادی ندارن بحث سر کسانی هست که قوانین اسلام و قبول دارن ولی رعایت نمیکنن ..)... اون دوستایی که میگن خیلی از چادری ها از اون بدون چادری ها بدترند اصلن نباید در این مورد حرف بزنیم بسا افرادی هستند که چادر و خود به خود به عنوان یک تیپ دوست دارند کاری هم ندارن به اعتقاد و.و..

یکی هست چادری هستش حجاب ظاهر و حفظ میکنه اما باطن و نه....یکی میگه باطن و حفظ میکنه ولی ظاهار و نه ...هیچ کدوم خوب نیستن ....

آخرین ویرایش:

juventus_torin

اخراجی موقت
واقعا این چیزایی رو که گفتی در مورد نفی حجاب و ارتباط با جنس مخالف ، برا اونی که به قول خودت دلت باهاشه می پسندی ، یعنی دوست داری بدون حجاب با لباس های جذاب و آرایشی دلچسب بیاد تو خیابون و با هر جوان زیبا و خوشتیپ و جنتلمن و شیرین زبونی که دید ارتباط برقرار کنه ( البته ارتباط سالم ها !!!) بلاخره جذابن دیگه ،طفلکی دلش می خواد .
بله
باید جذاب باشه
و هست!

juventus_torin

اخراجی موقت
باباشمادیگه آخرشی!!!!
:surprised:اخر چی؟
خوب زن باید جذاب باشه
باید زیبا باشه
باید خوش لباس باشه
حالا اگر 1 عده معلوم الحال (این لغت در روزنامه های خاصی خیلی استفاده میشه) با دیدن هر چیزی حتی موی سر تحریک میشن!!! دلیل نمیشه من همسرم رو تو کارتن یخچال قایم کنم که!!!

پرنیان23

عضو جدید
:surprised:اخر چی؟
خوب زن باید جذاب باشه
باید زیبا باشه
باید خوش لباس باشه
حالا اگر 1 عده معلوم الحال (این لغت در روزنامه های خاصی خیلی استفاده میشه) با دیدن هر چیزی حتی موی سر تحریک میشن!!! دلیل نمیشه من همسرم رو تو کارتن یخچال قایم کنم که!!!
بله اون که معلومه که باید جذاب باشه زیبا باشه خوش لباس باشه اما برا محارمش
فکر نکنم کسی با دیدن موی سر تحریک بشه اما متاسفانه خانم های محترم حالا با پوشش زننده ای که دارن کسانی رو که از خارج از کشور اومدن و اونجا هیچ تمایلی براشون ایجاد نمیشده رو جذب می کنن (تجربه ی یکی از دوستان خودم که از خارج اومده بود )چه برسه به .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.