کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

nafas_e_khoda

عضو جدید
توجه توجه

دوستان عزیز ساخت و تولیدی که ارشد 91 ضربه خوردن:

بچه ها همونطور که گفتم درسته که ما اعتراض کردیم اما راهمون اشتباه بوده که صداش درنیومده
من پیگیری کردم دیدم که ما باید اصلاحیه ی سوالات(مستند سازی سوالات) رو همراه با نامه ای که مضمونش اعتراض به
1.اینکه چرا اصلا باید آزمون به این مهمی اینهمه غلط داشته باشه
2.چرا سازمان سنجش اصلاحیه ی مورد تائید خودش رو اعلام نمیکنه
3.کی جوابگوی اتلاف وقت و عمر بچه هایی هست که ارشد دادنو به خاطر عدم مدیریت سنجش نتیجه نگرفتن
4.اصلاحیه ی مورد تائید سنجش رو کدومیک از اساتید معتبر و کارشناسان خبره تائید کردن؟
5
و و و

حالا باید 5تا رونوشت زده بشه به:
1.اصل خبر برای شبکه خبر
2.بازرسی کل کشور جهت اطلاع
3.مدیریت سازمان سنجش
4.وزیر آموزش عالی
5.حراست وزارت علوم،تخقیقات و فن آوری

یه چیز جالب فهمیدم
اگر ما این روال رو طی کنیمو سنجش جوابومنو نده میتونیم رئیس سنجش رو دادگاهی کنیم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
توجه توجه

بچه ها همونطور که گفتم درسته که ما اعتراض کردیم اما راهمون اشتباه بوده که صداش درنیومده
من پیگیری کردم دیدم که ما باید اصلاحیه ی سوالات(مستند سازی سوالات) رو همراه با نامه ای که مضمونش اعتراض به
3.کی جوابگوی اتلاف وقت و عمر بچه هایی هست که ارشد دادنو به خاطر عدم مدیریت سنجش نتیجه نگرفتن
4.اصلاحیه ی مورد تائید سنجش رو کدومیک از اساتید معتبر و کارشناسان خبره تائید کردن؟
5
و و و

1.اصل خبر برای شبکه خبر
3.مدیریت سازمان سنجش
4.وزیر آموزش عالی

یه چیز جالب فهمیدم
دوست عزيز اولا كه اين اتفاقات با راول نيست كه واسه ساخت ت وليد پيش مياد پارسال و سالهاي قبلم بوده منتها امسال به ماكسيمم مطلق خودش رسيد و واقعا سنگ تموم گذاشته شد. سازمان سنجش نهادي نيست كه با اين همه كنكور و گرايش هاي مختلف بياد و به خاطر يه گرايش خاص خودشو زير سوال ببره مطمئن باشيد اگه قرار بر اعرتاض باشه حداقل تو مملكت خودمون بي فايدس چون همشون پشتشون به هم گرمه دلايل غير قابل توجيه ميارن و ما ا زترس ادامه تحصيل خودمون ناچار به سكوتيم ....
تو تاپيك ارشد 91 آقا مهران حتي تا خود سازمان سنجش هم رفتن و فايل اعتراضاتو حضوري تسليم كردن تا جايي كه حتي با حضور جمع ياز مسولين كنكو رمكانيك و همچنين دكت رنايي جلسه اي مبني بر رسيدگي به اعتراضات كه بي سابقه بود تشكيل شد و متاسفانه نتيجه نداد كه هيچ بدترم شد...خلاصه اينكه اينجا ايران است و حرف حرف يه عده خاص( بحثو بيش از اين سياسي نميكنم(ضمن اينكه فعلن كار ما به سازمان سنجش گيره ما قصد ادامه تحصيل و ارشد 92 رو داريم از كجا معلوم اين كاراي كه شما ميگيد و دادگاهي كردن سنجش به قيمت بدتر شدن اوضاع نه از لحاظ سوالات و كليد استباه بلكه از نظر سخت شدن غير استاندارد سوالات بشه وشرايط از اينم بدتر شه پس فعلن شما درگير درس و ارشد 92 باشيد...
موفق باشيم;)

B3hnam21

عضو جدید
توجه توجه

5
و و و

1.اصل خبر برای شبکه خبر
3.مدیریت سازمان سنجش
4.وزیر آموزش عالی

یه چیز جالب فهمیدم

خیلی مردی
دمت گرم

B3hnam21

عضو جدید
دوست عزيز اولا كه اين اتفاقات با راول نيست كه واسه ساخت ت وليد پيش مياد پارسال و سالهاي قبلم بوده منتها امسال به ماكسيمم مطلق خودش رسيد و واقعا سنگ تموم گذاشته شد. سازمان سنجش نهادي نيست كه با اين همه كنكور و گرايش هاي مختلف بياد و به خاطر يه گرايش خاص خودشو زير سوال ببره مطمئن باشيد اگه قرار بر اعرتاض باشه حداقل تو مملكت خودمون بي فايدس چون همشون پشتشون به هم گرمه دلايل غير قابل توجيه ميارن و ما ا زترس ادامه تحصيل خودمون ناچار به سكوتيم ....
تو تاپيك ارشد 91 آقا مهران حتي تا خود سازمان سنجش هم رفتن و فايل اعتراضاتو حضوري تسليم كردن تا جايي كه حتي با حضور جمع ياز مسولين كنكو رمكانيك و همچنين دكت رنايي جلسه اي مبني بر رسيدگي به اعتراضات كه بي سابقه بود تشكيل شد و متاسفانه نتيجه نداد كه هيچ بدترم شد...خلاصه اينكه اينجا ايران است و حرف حرف يه عده خاص( بحثو بيش از اين سياسي نميكنم(ضمن اينكه فعلن كار ما به سازمان سنجش گيره ما قصد ادامه تحصيل و ارشد 92 رو داريم از كجا معلوم اين كاراي كه شما ميگيد و دادگاهي كردن سنجش به قيمت بدتر شدن اوضاع نه از لحاظ سوالات و كليد استباه بلكه از نظر سخت شدن غير استاندارد سوالات بشه وشرايط از اينم بدتر شه پس فعلن شما درگير درس و ارشد 92 باشيد...
موفق باشيم;)
داداش گلم این حرفتو که میگی مملکت روی هواست و دست 1 مشت از خدا بی خبره 200 درصد تایید میکنم
اما اون قسمت که میگی برای ادامه تحصیل مشکل میخوریم قبول ندارم چون ما میخوایم فقط ی نامه بزنیم و از حقمون دفاع کنیم
اون دوستمون گفت میشه دادگاهی کرد ولی تا وقتی مسالمت آمیز میتونه این مسئله حل بشه چرا نزاع
اینا اگه کادر طراح سوالای گروه ساخت رو از گروه مکانیک جدا کنند مسئله بکلی حله ( من یقیین دارم که این 2 سال سوالامون انقد بی کیفیت شده بخاطر این بوده که استادهای مکانیک طراح بودن نه یکی مثل دکتر عبدا... یا دکتر ملایی یا ... )

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
داداش گلم این حرفتو که میگی مملکت روی هواست و دست 1 مشت از خدا بی خبره 200 درصد تایید میکنم
اما اون قسمت که میگی برای ادامه تحصیل مشکل میخوریم قبول ندارم چون ما میخوایم فقط ی نامه بزنیم و از حقمون دفاع کنیم
اون دوستمون گفت میشه دادگاهی کرد ولی تا وقتی مسالمت آمیز میتونه این مسئله حل بشه چرا نزاع
اینا اگه کادر طراح سوالای گروه ساخت رو از گروه مکانیک جدا کنند مسئله بکلی حله ( من یقیین دارم که این 2 سال سوالامون انقد بی کیفیت شده بخاطر این بوده که استادهای مکانیک طراح بودن نه یکی مثل دکتر عبدا... یا دکتر ملایی یا ... )
برادر من دلت خوشه ها كنكور ساخت رو جدا كنن؟؟:biggrin:
چه خوش خيال آخه يه گرايش رو كه نميتونن بيان واسش كنكور جدا برگزار كنن اگه اين طوري بود كنكور مكاترونيك هم جدا ميشد الان چندين سال داره تو برق و مكانيك برگزار ميشه در حاليكه مكانيكياش ربطي به برق نداره برقياشم ربطي به مكانيك نداره

B3hnam21

عضو جدید
برادر من دلت خوشه ها كنكور ساخت رو جدا كنن؟؟:biggrin:
چه خوش خيال آخه يه گرايش رو كه نميتونن بيان واسش كنكور جدا برگزار كنن اگه اين طوري بود كنكور مكاترونيك هم جدا ميشد الان چندين سال داره تو برق و مكانيك برگزار ميشه در حاليكه مكانيكياش ربطي به برق نداره برقياشم ربطي به مكانيك نداره
من حرفی از جدایی نزدم
گفتم طراحای سوال ساخت از خود استادای ساخت باشن نه طراحیو تبدیل :smile:

nafas_e_khoda

عضو جدید
موفق باشيم;)

دوست عزیز ما قرار نیست انفرادی اقدام کنیم که اتفاقی برای ما بیفته,اولین کاری که باید بکنیم اینه که این موضوع رو هر دانشگاهی با مضمون مشترک پیگیری کنه و ما به عنوان دانشجویان ساخت و تولید دانشگاههای ایران که به سوالات امسال اعتراض داشتن خواستار احقاق حقوق حقه ی خودمون هستیم,و بهترین حالت هم اینه که اساتید خودمون رو با خودمون همراه کنیم یعنی اینکه اساتید هر دانشگاهی اصلاحیه ی سوالات رو تائید کنه...
من یه سوال از شما میپرسم: اگر امسال (ارشد92)برای اولین بار, بلایی که سر باکس ساخت اومد سر باکس جامدات و سیالات یا ریاضی بیفته شما بازم سکوت میکنین و میگین اینجا ایرانه؟
بهرحال جلوی این مسئله باید یه جایی و یه روزی گرفته بشه

شما بچه هاس ورودی 87 کارشناسی رو فراموش کردین؟یادتون میاد اون سال سنجش چه افتضاحی سر انتخاب رشته ی بچه ها بار آورد؟یادتونه کسایی رو داشتیم که با رتبه های 2رقمی دانشگاههای تهران که هیچ,شهرستان هم قبول نشدن؟اونسال خیلی اعتراضات شدیدی صورت گرفت و نتیجش این بود که واسه سال بعد سنجش خودشو جمع و جور کرد.

اگه بچه های ارشد 90 نسبت به سوالات باکس ساخت اعتراض درست حسابی میکردن و روش پافشاری میکردن الان وضعیت منو شما این نبودو استرس خوندن باکس سیالاتو ... رو نداشتیم و داشتیم کیف رتبمونو میکردیم.

nafas_e_khoda

عضو جدید
من حرفی از جدایی نزدم
گفتم طراحای سوال ساخت از خود استادای ساخت باشن نه طراحیو تبدیل :smile:

درسته
شما به سوالات ساخت سال 89 به قبل نگاه کنید
هر سوال شناسنامه داره(به اصطلاح پدر مادر داره)میشه تشخیص داد این سبک سوال مال کدوم استاد و مال کدوم دانشگاهه
اما سوالای امسال....

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوست عزیز ما قرار نیست انفرادی اقدام کنیم که اتفاقی برای ما بیفته,اولین کاری که باید بکنیم اینه که این موضوع رو هر دانشگاهی با مضمون مشترک پیگیری کنه و ما به عنوان دانشجویان ساخت و تولید دانشگاههای ایران که به سوالات امسال اعتراض داشتن خواستار احقاق حقوق حقه ی خودمون هستیم,و بهترین حالت هم اینه که اساتید خودمون رو با خودمون همراه کنیم یعنی اینکه اساتید هر دانشگاهی اصلاحیه ی سوالات رو تائید کنه...
من یه سوال از شما میپرسم: اگر امسال (ارشد92)برای اولین بار, بلایی که سر باکس ساخت اومد سر باکس جامدات و سیالات یا ریاضی بیفته شما بازم سکوت میکنین و میگین اینجا ایرانه؟
بهرحال جلوی این مسئله باید یه جایی و یه روزی گرفته بشه

شما بچه هاس ورودی 87 کارشناسی رو فراموش کردین؟یادتون میاد اون سال سنجش چه افتضاحی سر انتخاب رشته ی بچه ها بار آورد؟یادتونه کسایی رو داشتیم که با رتبه های 2رقمی دانشگاههای تهران که هیچ,شهرستان هم قبول نشدن؟اونسال خیلی اعتراضات شدیدی صورت گرفت و نتیجش این بود که واسه سال بعد سنجش خودشو جمع و جور کرد.

اگه بچه های ارشد 90 نسبت به سوالات باکس ساخت اعتراض درست حسابی میکردن و روش پافشاری میکردن الان وضعیت منو شما این نبودو استرس خوندن باکس سیالاتو ... رو نداشتیم و داشتیم کیف رتبمونو میکردیم.

از اين كه به فكر هستيد جاي تقدير داره ولي مي خاستم بدونم شما بعد از كنكور پس كجا بوديد من بار اولي كه شما رو فعال ديديم داخل تاپيك 92 بود نه 91 ميتونستيد اونجا درخواستتون رو مطرح كنيد بچه هاي ساخت 91 كه حسابي كفري و به خون سنجش بيشتر از من و شما تشنه بودن اون جا زياد بودن مطمئنن نتيجه ميگرفتيم و لي متاسفانه الان همشون رفتن شايد از بچه اي 91 4 5 نفر ا ينجا بيشتر نباشيم يكم جامعه آماريمون حداقل اينجا كمه در ضمن شما كه بحث كنكور كارشناسي 87 رو كشيديد وسط منم خودم 87 كنكور دادم ولي جامعه آماري كنكور كارشناسي كجا و ساخت و توليد كجا اونجا بحث رقابت بين 1 ميليون نفر اينجا حداكثر 5 6 هزار تا ساختي اونم نصف بيشترشون سياهي لشكرن من نميخام بگم بايد از حق گذشت نه اين كار نهايت گناه ولي به نظر من حداقل الان بي فايدس اونم بعد از چند ماه ا زكنكور و تموم شدن انتخاب رشته تا بيايم اين كا رو بكينم و اميد وار باشيم كه تو 92 اثر بده كلي از وقتمون رفته و تازه فهميديم چيزي تا 92 نمونده. در ضمن ديگه ارشد 90 ازش 2 سال گذشته به جاي حسرت خوردن از عدم اقدام اونا بهتره حال و آينده رو دريابيم...اينم بگم به قول شما تا كنكور 89 و حتي به نظر من تا 90 هم كنكور ساخت استاندارد برگزار شده و ميشه گفت امسال به اين حد خودش رسيد بچه هاي ارشد 90 به خاطر يكي دوتا تست اشتباه يا مبهم كه نميان به قول شما سنجشو دادگاهي كنن!!!!
حالا ديگه هر جور صلاح ميدونيد...

nafas_e_khoda

عضو جدید
از اين كه به فكر هستيد جاي تقدير داره ولي مي خاستم بدونم شما بعد از كنكور پس كجا بوديد من بار اولي كه شما رو فعال ديديم داخل تاپيك 92 بود نه 91 ميتونستيد اونجا درخواستتون رو مطرح كنيد بچه هاي ساخت 91 كه حسابي كفري و به خون سنجش بيشتر از من و شما تشنه بودن اون جا زياد بودن مطمئنن نتيجه ميگرفتيم و لي متاسفانه الان همشون رفتن شايد از بچه اي 91 4 5 نفر ا ينجا بيشتر نباشيم يكم جامعه آماريمون حداقل اينجا كمه در ضمن شما كه بحث كنكور كارشناسي 87 رو كشيديد وسط منم خودم 87 كنكور دادم ولي جامعه آماري كنكور كارشناسي كجا و ساخت و توليد كجا اونجا بحث رقابت بين 1 ميليون نفر اينجا حداكثر 5 6 هزار تا ساختي اونم نصف بيشترشون سياهي لشكرن من نميخام بگم بايد از حق گذشت نه اين كار نهايت گناه ولي به نظر من حداقل الان بي فايدس اونم بعد از چند ماه ا زكنكور و تموم شدن انتخاب رشته تا بيايم اين كا رو بكينم و اميد وار باشيم كه تو 92 اثر بده كلي از وقتمون رفته و تازه فهميديم چيزي تا 92 نمونده. در ضمن ديگه ارشد 90 ازش 2 سال گذشته به جاي حسرت خوردن از عدم اقدام اونا بهتره حال و آينده رو دريابيم...اينم بگم به قول شما تا كنكور 89 و حتي به نظر من تا 90 هم كنكور ساخت استاندارد برگزار شده و ميشه گفت امسال به اين حد خودش رسيد بچه هاي ارشد 90 به خاطر يكي دوتا تست اشتباه يا مبهم كه نميان به قول شما سنجشو دادگاهي كنن!!!!
حالا ديگه هر جور صلاح ميدونيد...

من بعد کنکور به دلایلی به کامپیوتر و اینترنت دسترسی نداشتم اما از طریق بعضی از دوستان با بچه هایی که در بعضی دانشگاهها مثل امیرکبیر و تهران و ... بودن در ارتباط بودیم یه اصلاحیه واسه خودم نوشتم واسه سوالای cnc و قالب پرس و یکی از سوالات تولید مخصوص. به من گفتن بچه های امیرکبیر یه اصلاحیه نوشتن استاداشون هم تایید کردن و فرستادن سازمان سنجش , ما هم کلی خوشحال شدیم که پس دیگه حله
اما بعد نتایج که پیگیری کردم دیدم اصلا استادای امیرکبیر تایید نکردن و گفتن مگه ما طراح سوال بودیم که بخوایم الان اعتراض کنیمو از این قبیل کارها
دوست عزیز حرف من اینه که کنکور 91 که دیگه گذشتبیاید یه کاری کنیم که مطمئن باشیم امسال این اتفاق نیمفته, بچه های کارشناسی 87 اگه جواب گرفتن واسه اینه که رو اعتراضشون پافشاری کردن نه اینکه چون اونا 1میلیون بودنو ما 5000 نفر(البته من خودم 86 بودم)
اگه امسال همین بلا سر سوالای ریاضی یا جامدات بیفته ما چه خاکی به سرمون بریزیم؟ اونوقت میگیم اگه پارسال درست حسابی اعتراض میکردیم این اتفاق نمیفتاد
حرف من آینده نگریه,حالا که ما میخوایم واسه کنکور 92 بخونیم چرا با خیال راحت نخونیم؟امسال 2تا از سوالای جامدات مشکل دار اعلام شد گرچه نظرات در این زمینه هم متفاوته ولی حداقل 2تا بوده,یعنی پتانسلشو دارن که سال بعد به 8 تا برسونن
مگه به قول شما ساخت 90 فقط 2 تا ایراد نداشته که امسال شده 8 تا
؟؟؟؟
بچه هایی هم که واسه اولین بار میخوان کنکور ارشد شرکت کنن قطعا نگران این موضوع هستن اگه بچه های ارشد 91 رو پیدا نکینیم اونا که هستن
راستی ما تا زمانیکه نتایج انتخاب رشته بیاد فرصت داریم این موضوع رو پیگیری کنیم چون تا اونموقع موضوع داغه
من روندشو گفتم
کاری که باید بکنیم:
1.تنظیم یه نامه ی مشترکه
2.با استادامون صحبت کنیم که این نامه رو تایید کنن
3.بعد تایید نامه توسط استدا,بچه های ساخت هر دانشگاه نامه رو امضا کنن حتی کسایی که واسه اولین بار میخوان ارشد 92 شرکت کنن
4.رونوشت
5. پست پیشتاز دو قبضه
کمترین حق ما اینه که بفهمیم کی این سوالارو طرح کرده و کدوم سوالارو حذف کرده

ما همیشه سر هر مشکلی که نه فقط از نظر علمی بلکه از انظر اقتصادی اجتماعی و و و, واسه جامعممون پیش اومده فقط گفتیم:"اینجا ایرانه" و یجوری خودمون رو متقاعد کردیم که نباید کاری بکنیم چون نمیتونیم تا کی؟؟؟
من اگر بنشینم تو اگر بنشینی چه کسی برخیزد؟

اینکه گفتم بچه های 90 اعتراض نکردن حرف حسرت خوردن نبود, یه عده از همون 90ایا امسال هم ضربه خوردن
نکنه من و تو هم سال بعد دوباره ضربه بخوریم؟!!!!!(به این فکر کنید)

ramin712

عضو جدید
دوستان من فقط اینو بهتون بگم که مشکل اصلی اینه که منبع و مرجع مشخص برا دروس تخصصی ساخت وجود نداره شما محض امتحان یه کتاب مثل ترمودینامیک ون وایلن یا انتقال حرارت هولمن رو برا دروس ساخت معرفی کنین !! با جزوه دست نویس نمیشه ارشد شرکت کرد در ضمن حجم دروس تخصصی ساخت خیلی زیاده . برا هر درسی هم کلی کتاب و جزوه . باورمیکنین که سال 85 یکی از دوستای ما که 1سال تمام برا کنکور خونده بود خراب کرد و به سوالات اعتراض کرد ؟ خودش قسم میخورد که 3 تا سوال جوش رو 100% درست زده بود ( اون موقع ساخت 30 تا سوال داشت ) بعد از کلی پیگیری و پیدا کردن طراح سوال ، دیده بود طراح سوال سوالای جوش رو از روی یک منبع آلمانی طرح کرده . یعنی رو ساخت وقت بذارین ولی باکس های دیگه رو 100% بخونین

B3hnam21

عضو جدید
من از کسی که خودش توی سنجش هست پرسیدم
آقا همش باند بازیه همــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش
:cry:

B3hnam21

عضو جدید
دوستان ی سوال فنی داشتم
برای اجزا چه کتابی رو بخونم؟
راهیان ارشد یا پوران یا پارسه؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان ی سوال فنی داشتم
برای اجزا چه کتابی رو بخونم؟
راهیان ارشد یا پوران یا پارسه؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
مرسی;)
سلام
طراحي اجزا اگه ميتوني جطوه دست نويس بخوني بهترين منبع شريعت پناهيه كه تو تاپيك ارشد 92 ميتوني پيداش كني. اگم ميخاي كتاب بخوني د رحال حاضر بهترين منبع طراحي اجزا روح الله حسيني راهيان ارشده
موفق باشيد;)

B3hnam21

عضو جدید
سلام
طراحي اجزا اگه ميتوني جطوه دست نويس بخوني بهترين منبع شريعت پناهيه كه تو تاپيك ارشد 92 ميتوني پيداش كني. اگم ميخاي كتاب بخوني د رحال حاضر بهترين منبع طراحي اجزا روح الله حسيني راهيان ارشده
موفق باشيد;)
ی سوال دیگه رفیق
ی کتاب جدیدا پوران پژوهش برای طراحی اجزا داده با توجه به سابقه این ناشر توی دیگه درسای مجموعه جامدات (مقاومت.استاتیک) نظرت راجع بهش چیه؟
خیلی وسوسه شدم اونو بخرم چون از مقاومت و استاتیکش واقعا لذت بردم
مرسی از راهنماییت:smile:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ی سوال دیگه رفیق
ی کتاب جدیدا پوران پژوهش برای طراحی اجزا داده با توجه به سابقه این ناشر توی دیگه درسای مجموعه جامدات (مقاومت.استاتیک) نظرت راجع بهش چیه؟
خیلی وسوسه شدم اونو بخرم چون از مقاومت و استاتیکش واقعا لذت بردم
مرسی از راهنماییت:smile:
والا يه كتاب كه ميخوني و ميبيني روش درس دادنش را دستته و خوب همه چيو باهاش ميگيري ربطي به ناشر نداره اون مولفه كه ميتونه كتابو طوري بنويسه كه شما از خوندنش لذت ببري. كتاب هايي كه دكتر نايي واسه پوران پژوهش نوشته در نوع خودش بي نظيره ولي دليل نميشه كتاب هايي كه مولفاي ديگه نوشتن و پوران چاپ كرده مثل اونا باشه. راجع به طراحي پوران اطلاعات زيادي ندارم ولي اين منابعي كه گفتم واسه طراحي اجزا فعلا بهترينن
موفق باشيد;)

B3hnam21

عضو جدید
والا يه كتاب كه ميخوني و ميبيني روش درس دادنش را دستته و خوب همه چيو باهاش ميگيري ربطي به ناشر نداره اون مولفه كه ميتونه كتابو طوري بنويسه كه شما از خوندنش لذت ببري. كتاب هايي كه دكتر نايي واسه پوران پژوهش نوشته در نوع خودش بي نظيره ولي دليل نميشه كتاب هايي كه مولفاي ديگه نوشتن و پوران چاپ كرده مثل اونا باشه. راجع به طراحي پوران اطلاعات زيادي ندارم ولي اين منابعي كه گفتم واسه طراحي اجزا فعلا بهترينن
موفق باشيد;)
دوستان لبنک دانلود جزوه دکتر شربعت پناهی طراحی اجزا
http://s3.picofile.com/file/7405133117/ط_ط_ط_ط_غŒ_ط_ط_ط_ط_ط_ط_غŒط_طھ_ظ_ظ†ط_ظ‡غŒ.pdf.html
ایتم لینک سایت شخصی روح الله حسینی و توضیحاتش راجع به کتابش (راهیان ارشد)
http://hosseini1987.blogfa.com/
پیروز باشید;)

arash naseri

عضو جدید
دوستان. کسی از شما چند نمونه کارنمانه کنکوری کاردانی به کارشناسی 90 رو داره؟ من فقط از بین 30 تا ظرفیت باید قبول بشم.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان بنظرتون از مجموعه ریاضی فقط معادلات بخونم بزنم چطوره؟
كاري بس اشتباه است!!! رياضي عمومي نخوندنش چه دليلي داره همش حسابان دبيرستان.رياضي مهندسي هم كتاب كريمي رو بگير بخون 2 3 تاشو بزني كفايت ميكنه رياضي تو كنكور ساخت خيلي مهم و سرنوشت سازه

B3hnam21

عضو جدید
دوستان. کسی از شما چند نمونه کارنمانه کنکوری کاردانی به کارشناسی 90 رو داره؟ من فقط از بین 30 تا ظرفیت باید قبول بشم.
درصدا خودم دو سال قبل
ادبیات20
معارف 28
علم مواد35
استاتیک و مقاومت 25
ریاضی سفید
مجموعه ساخت 45
رتبه 540
(بقیه یادم نیس دیگه رفیق)
اگه میخوای رتبه بالا بیاری مجموعه ساخت و استاتیک بالا 50 بزن

B3hnam21

عضو جدید
كاري بس اشتباه است!!! رياضي عمومي نخوندنش چه دليلي داره همش حسابان دبيرستان.رياضي مهندسي هم كتاب كريمي رو بگير بخون 2 3 تاشو بزني كفايت ميكنه رياضي تو كنكور ساخت خيلي مهم و سرنوشت سازه
داداش شما خودتم داری مثل ما امسال میخونی یا رتبه خوب اوردی ؟؟؟
.
.
.
هنر نزد اصفهانیان است و بس - چاکر شیخ بهایی :D

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
داداش شما خودتم داری مثل ما امسال میخونی یا رتبه خوب اوردی ؟؟؟
.
.
.
هنر نزد اصفهانیان است و بس - چاکر شیخ بهایی :D
بله برادر ما جز كوچي هاي 91 هستيم ولي هنوز نطلبيده استارت بزنيم!!!!!

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال دارم لطفا همه نظر بدین

یکی از دوستان که گرایشش ساخته 15 واحدش مونده تا کارشناسی رو تموم کنه که 4 واحدش کارگاهه
میخواد بدونه ترم مهر رو مرخصی بگیره و واسه ارشد بخونه بهتره یا مهر واحداش رو پاس کنه بعد واسه ارشد بخونه
که وقت بیشتری داره
درضمن از بچه های درسخونه

mashti

عضو جدید
کسی دکترای ساخت شرکت نکرده؟ یه توضیحات مختصری بده!
من که این سال اول و آخریه که میتونم کنکور دکترا شرکت کنم! اصلنم آمادگیشو ندارم!

javadgholami

عضو جدید
سلام
چه خبر از قبولی های امسال ساخت؟

سلام.من روزانه علم و صنعت قبول شدم.با رتبه 267 ساخت و تولید.
لطفا بقیه دوستان هم رتبه و محل قبولیشون رو بگن تا اطلاعی از وضعیت قبولی امسال پیدا کنیم.
یاعلی./

ramin712

عضو جدید
سلام.من روزانه علم و صنعت قبول شدم.با رتبه 267 ساخت و تولید.
یاعلی./

سلام پس به قول بچه مدرسه اي ها هم كلاس شديم
من رتبه 282 ساخت قبول شدم روزانه علم و صنعت
درصد ها رو اينجا مينويسم شايد به درد كسي بخوره ( رياضي 14) (زبان 24) (حرارت سيالات7) (جامدات 30) (ديناميك 20) (ساخت 34)